The Body Shop

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kesha420, Módosítva: 2017. november 26.

Kiszerelés:   6,5 g
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Varázsold ragyogóvá arcodat egy lehelletnyi természetesen bronzos csillogással! Krémes, könnyed textúrájával ez a bronzos arcpirosító beleolvad a bőrödbe, hogy arcod hamvasan csillogó és finom mézillatú legyen

• Természetesen csillogó bronzosító
  • Egyszerűen felvihető
  • Krémes, könnyed textúra
  • Három csábító árnyalatban kapható

Ár: 2000 , Eladó: BarabasEdina
Állapot: Pár alkalommal próbált , Helyszín: Miskolc, fizetés: Személyes átvétel Miskolcon vagy Foxposttal tudom küldeni előre utalás után.
anett0422

2017. február 15.

a világos árnyalat kitűnő highligterként :) és az illata is mesés

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 15.

a világos árnyalat kitűnő highligterként :) és az illata is mesés

Dodder

2017. január 15.

Nagyon praktikus, szuper illatú. Én a pirosítót használom, szinte minden nap, de nem ez életem pirosítója. Még keresem az igazit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

fajkaagi

2017. január 11.

A legjobb bronzosító, nagyon praktikus. Könnyű felvinni, felkenni, még annak is, aki egyébként nem ügyes sminkelésben (pl.: én). Nagyon szeretem használni, téli időszakban is. Egy hátrány, hogy nekem nagyon gyorsan elfogyott, azaz a műanyag pereméig elhasználtam, és ugyan van még benne, de a kemény széle miatt nem nagyon tudom a maradékot felvinni az arcomra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

Cannes

2016. november 13.

A szine nagyon kellemes nem tartós sajnos a csomagolás aranyos de azért nem egy ujravevős

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 13.

mokkalany

2016. szeptember 19.

Friss: Egy csillag mínusz, mert pattanásokat okozott. Pedig pont megvettem a pirosasból az utánpótlást. :(

Szerintem ez egy jól lemattított bőrön érvényesül, "dewy" hatást ne fokozzunk vele! Főleg nyáron poén, szépek a színei, elragadó az illata. Nem túl tartós, de úgy feldobja az embert egy kis időre, ezért nem lehet neki ellenállni. Nekem pirosas és bronz árnyalatban van meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

KuliKali

2016. július 28.

Ez mért akkora kaland ,mint aminek mondják??? Tegnap lent voltam Balatonon az uncsiméknál,és kérdeztem,hogy swatcholhatom-e,csak úgy kíváncsiságból ,mert élőben még nem találkoztam vele.Legnagyobb döbbenetemre,egy sötét rózsaszínes mályvás pigmentálatlan csillogós fura állagú csík keletkezett a kezemen. Egyszerűen nem hittem a szememnek!! A 3-as árnyalat volt egyébként,ha valakit érdekel,én ezt nem értem,esküszöm :D Adok 2 csillagot,mert mért ne. Az ötlet különben,mint kivitelezés nagyon tetszik,meg azért is kap egyet,mert én ugye nem rendszeresen használom,de ennyi. Semmi több. Értetlenül állok a dolog előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 28.

nyuszita

2016. július 17.

Tavaly nyáron vettem 03-as árnyalatban. Az illata csodás, de a tartóssága sajnos nem a legjobb. Ezen kívül nekem sajnos a bőröm sem bírta. Akárhányszor kezdtem el használni, mindig apró pattanásszerű ragyák jelentek meg rajtam. Kár, mert a színe nagyon szép. Többször használom a sima Bourjois pirosítómat, mint ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 17.

Ciprus

2016. július 5.

Hát a tartóssága az hagy kivetni valót de a színe nagyon szépséges...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 5.

Hát a tartóssága az hagy kivetni valót de a színe nagyon szépséges...

babyface

2016. július 1.

már nagyon régóta vágytam erre a kis dome-ra. :) terveztem, hogy a pirosítós és a bronzosítós változatot is egyszerre beszerzem, végül úgy döntöttem a pirosítóssal kezdem és meglátom az hogy teljesít. nagyon szép színe van, a kiszerelése miatt tényleg lehetetlen hibázni vele, nagyon szép természetes pofik kreálhatók. :) több szívfájdalmam is van azonban vele kapcsolatban. első az illata. lehet, hogy rosszat fogtam ki, de én nem érzem annyira fini mézesnek. :( a másik, hogy hajlamos az arcomon megcsomósodni, ami akkor is ott marad, ha ujjal utána korrigálok. a harmadik a tartósság, naponta többször is kell korrigálnom... :( ezeken felül hajlamos kiemelni a tág pórusaimat hasonlóan az orgasm pirosítómhoz, az enyhe csillámok miatt. szeretném szeretni, de így sajnos ez csak egy egynyári kaland lesz. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

BeataSz

2016. június 29.

Az illata nagyon finom, engem teljesen megvett már azzal is amikor először csak kipróbálni mentem az üzletbe.Egészen jó termék, egyedül a tartóssága miatt vonok le csillagot, mert az tényleg nem az igazi. Nagyon kár érte, mert maga a kiszerelés és a 3 féle színválaszték nagyon szuper...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 29.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil, Honey