The Body Shop

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kesha420, Módosítva: 2017. november 26.

Kiszerelés:   6,5 g
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Varázsold ragyogóvá arcodat egy lehelletnyi természetesen bronzos csillogással! Krémes, könnyed textúrájával ez a bronzos arcpirosító beleolvad a bőrödbe, hogy arcod hamvasan csillogó és finom mézillatú legyen

• Természetesen csillogó bronzosító

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Ciprus

2016. július 5.

Hát a tartóssága az hagy kivetni valót de a színe nagyon szépséges...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 5.

Hát a tartóssága az hagy kivetni valót de a színe nagyon szépséges...

babyface

2016. július 1.

már nagyon régóta vágytam erre a kis dome-ra. :) terveztem, hogy a pirosítós és a bronzosítós változatot is egyszerre beszerzem, végül úgy döntöttem a pirosítóssal kezdem és meglátom az hogy teljesít. nagyon szép színe van, a kiszerelése miatt tényleg lehetetlen hibázni vele, nagyon szép természetes pofik kreálhatók. :) több szívfájdalmam is van azonban vele kapcsolatban. első az illata. lehet, hogy rosszat fogtam ki, de én nem érzem annyira fini mézesnek. :( a másik, hogy hajlamos az arcomon megcsomósodni, ami akkor is ott marad, ha ujjal utána korrigálok. a harmadik a tartósság, naponta többször is kell korrigálnom... :( ezeken felül hajlamos kiemelni a tág pórusaimat hasonlóan az orgasm pirosítómhoz, az enyhe csillámok miatt. szeretném szeretni, de így sajnos ez csak egy egynyári kaland lesz. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

BeataSz

2016. június 29.

Az illata nagyon finom, engem teljesen megvett már azzal is amikor először csak kipróbálni mentem az üzletbe.Egészen jó termék, egyedül a tartóssága miatt vonok le csillagot, mert az tényleg nem az igazi. Nagyon kár érte, mert maga a kiszerelés és a 3 féle színválaszték nagyon szuper...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 29.

Rozsaszinponilo

2016. május 6.

Annak tudom ajánlani, aki csak most ismerkedik a highlighter-ekkel. Életem első highlightere, és hogy úgymondjam... hülyebiztos! :D Mivel nincsen élénk színe, könnyen kezelhető a kis tégelyével, lehetetlen elrontani a kontúrozást! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 6.

esztie

2016. április 28.

Régóta szemeztem vele, végre beszereztem a "pirosítós" verziót.
Gyönyörű színe és csomagolása van, imádom.
Az arccsontra könnyű felütögetni, használtam már szájra is, szemre is ki lehet próbálni.
Fogok venni a bronzosítójából is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 28.

Régóta szemeztem vele, végre beszereztem a "pirosítós" verziót.
Gyönyörű színe és csomagolása van, imádom.
Fogok venni a bronzosítójából is.

agneza

2016. március 22.

A 02 és 03-as árnyalatok boldog tulajdonosa vagyok :) Egy kedves krémmániástól vásároltam meg őket. Személy szerint úgy használom a domeokat, mint egy stiftet, aztán ecsettel vagy ujjal eldolgozom. A tartósságával így nem igazán van gondom. Egyébként sem túl világos a bőröm színe, így ezek a finom árnyalatok sem látszanának rajtam, ha csak tessék-lássék módon tenném fel őket. Persze, nem bohóc módon sminkelem magam.. :) Nagyon tetszik az állag, a szín, a design. 5*! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 22.

Trixi

Korcsoport: >54
2016. február 12.

A 01-es árnyalatot vásároltam meg egy kedves lánytól itt. Egyet kell értsek mindenkivel, aki a tartósságát kritizálja. Nemhogy nem tartós, de egyáltalán nem marad meg a bőrön, szinte pár perc múlva már csak az apró csillámok látszanak, a szép krémes fény hamar eltűnik. Ennek ellenére nagyon tetszik a külleme, a színe. Talán akkor látszik legtovább, ha közvetlenül a bőrre viszem fel, úgy értem, hogy nem ecsettel vagy ujjal, hanem magát a terméket húzom végig a bőrömön. Igaz, így picit vastagabb elsőre a réteg, de tovább látszik. Már értem, hogy ezért találták ki ilyen könnyen hordozhatónak. Egyedül a tartóssága a negatív pontja számomra, egyébként imádnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. február 12.

Victory86

2015. október 29.

A barnás és a rózsa árnyalat van meg a termékből. A színe csodáltos, egyenesen imádom őket és az illata is remek. Egy baj viszont van velük (ami elég nagy gond) : egyáltalán nem tartós...sőt nagyon gyorsan lekopik :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 29.

Pöti

2015. október 20.

Első TBS termékeim ezek a kis cukiságok. Már a megjelenésükkor is csorgattam rájuk a nyálamat, de végül nem jutottam a bolt közelébe, így ezek nekem eddig kimaradtak. Aztán megörököltem őket és oda meg vissza vagyok értük. De ahogy a Lush-nál is, úgy itt is döbbenten álltam a mérete előtt. Te jó ég, mi ez, valami minta méret?? Esküszöm, legalább tenyérközép méretűre saccoltam, ehhez képest egy tégelyes tus nagyságát alig haladja meg. De a lényeg, csodás fénye van mindkettőnek, szolid színe, de hightligher kategóriában ettől sokkal jobb cuccok is vannak, és még mindig a por állagra szavazok, de nem fognak rám romlani, az tuti.. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 20.

Nena

2015. augusztus 17.

Amennyire nem szeretem a kollekció géles arcszínezőjét, ez annyira bejött! A rózsaszíneset vettem meg én is és tulajdonképpen minden jót elmondtak már előttem.
Akár kézzel, akár ecsettel szuperül eldolgozható, a színe éppen pont elég, nekem elég tartós is. Ami pedig ugye inkább csak extra flanc: az illata és a csomagolása is imádnivaló. Nálam a nyár egyik slágere. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil, Honey