The Body Shop

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kesha420, Módosítva: 2017. november 26.

Kiszerelés:   6,5 g
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Varázsold ragyogóvá arcodat egy lehelletnyi természetesen bronzos csillogással! Krémes, könnyed textúrájával ez a bronzos arcpirosító beleolvad a bőrödbe, hogy arcod hamvasan csillogó és finom mézillatú legyen

• Természetesen csillogó bronzosító
  • Egyszerűen felvihető
  • Krémes, könnyed textúra
  • Három csábító árnyalatban kapható

Ár: 2000 , Eladó: BarabasEdina
Állapot: Pár alkalommal próbált , Helyszín: Miskolc, fizetés: Személyes átvétel Miskolcon vagy Foxposttal tudom küldeni előre utalás után.
Rozsaszinponilo

2016. május 6.

Annak tudom ajánlani, aki csak most ismerkedik a highlighter-ekkel. Életem első highlightere, és hogy úgymondjam... hülyebiztos! :D Mivel nincsen élénk színe, könnyen kezelhető a kis tégelyével, lehetetlen elrontani a kontúrozást! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 6.

esztie

2016. április 28.

Régóta szemeztem vele, végre beszereztem a "pirosítós" verziót.
Gyönyörű színe és csomagolása van, imádom.
Az arccsontra könnyű felütögetni, használtam már szájra is, szemre is ki lehet próbálni.
Fogok venni a bronzosítójából is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 28.

Régóta szemeztem vele, végre beszereztem a "pirosítós" verziót.
Gyönyörű színe és csomagolása van, imádom.
Fogok venni a bronzosítójából is.

agneza

2016. március 22.

A 02 és 03-as árnyalatok boldog tulajdonosa vagyok :) Egy kedves krémmániástól vásároltam meg őket. Személy szerint úgy használom a domeokat, mint egy stiftet, aztán ecsettel vagy ujjal eldolgozom. A tartósságával így nem igazán van gondom. Egyébként sem túl világos a bőröm színe, így ezek a finom árnyalatok sem látszanának rajtam, ha csak tessék-lássék módon tenném fel őket. Persze, nem bohóc módon sminkelem magam.. :) Nagyon tetszik az állag, a szín, a design. 5*! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.

Trixi

2016. február 12.

A 01-es árnyalatot vásároltam meg egy kedves lánytól itt. Egyet kell értsek mindenkivel, aki a tartósságát kritizálja. Nemhogy nem tartós, de egyáltalán nem marad meg a bőrön, szinte pár perc múlva már csak az apró csillámok látszanak, a szép krémes fény hamar eltűnik. Ennek ellenére nagyon tetszik a külleme, a színe. Talán akkor látszik legtovább, ha közvetlenül a bőrre viszem fel, úgy értem, hogy nem ecsettel vagy ujjal, hanem magát a terméket húzom végig a bőrömön. Igaz, így picit vastagabb elsőre a réteg, de tovább látszik. Már értem, hogy ezért találták ki ilyen könnyen hordozhatónak. Egyedül a tartóssága a negatív pontja számomra, egyébként imádnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 12.

Victory86

2015. október 29.

A barnás és a rózsa árnyalat van meg a termékből. A színe csodáltos, egyenesen imádom őket és az illata is remek. Egy baj viszont van velük (ami elég nagy gond) : egyáltalán nem tartós...sőt nagyon gyorsan lekopik :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 29.

Pöti

2015. október 20.

Első TBS termékeim ezek a kis cukiságok. Már a megjelenésükkor is csorgattam rájuk a nyálamat, de végül nem jutottam a bolt közelébe, így ezek nekem eddig kimaradtak. Aztán megörököltem őket és oda meg vissza vagyok értük. De ahogy a Lush-nál is, úgy itt is döbbenten álltam a mérete előtt. Te jó ég, mi ez, valami minta méret?? Esküszöm, legalább tenyérközép méretűre saccoltam, ehhez képest egy tégelyes tus nagyságát alig haladja meg. De a lényeg, csodás fénye van mindkettőnek, szolid színe, de hightligher kategóriában ettől sokkal jobb cuccok is vannak, és még mindig a por állagra szavazok, de nem fognak rám romlani, az tuti.. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 20.

Nena

2015. augusztus 17.

Amennyire nem szeretem a kollekció géles arcszínezőjét, ez annyira bejött! A rózsaszíneset vettem meg én is és tulajdonképpen minden jót elmondtak már előttem.
Akár kézzel, akár ecsettel szuperül eldolgozható, a színe éppen pont elég, nekem elég tartós is. Ami pedig ugye inkább csak extra flanc: az illata és a csomagolása is imádnivaló. Nálam a nyár egyik slágere. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

boglarkab

2015. augusztus 5.

Imádom! A rózsaszín árnyalatot vettem meg, az én hófehér bőrömön is gyönyörűen mutat, egészen szolid, friss hatást ad az arcomnak. Az isteni mézes illat már csak hab a tortán. Tartós, kellemes viselni, abszolút megéri az árát. Én még az ajkaimra is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

angelcare

2015. június 28.

02-es árnyalatot használom,gyönyörű színe van.Nem vagyok egy highlighter fan így ez még nekem is fogyasztható. :) Először ijesztő volt a rózsaszínes árnyalat de egy tömör ecsettel szépen eldolgozható és szép természetes a végeredmény.Rajtam inkább pirosítóként hat minimális csillogással.Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 28.

GlamourAndStyle

2015. június 24.

Mikor megjelent ez a kollekció szent meggyőződésem volt, hogy ezek por állagú highlighterek, így annyira nem villanyoztak fel, de amikor rájöttem, hogy krémes állagúak, azonnal rájuk vetettem magam. Így hát kettőt is hazahoztam magammal, a 01-est és a 02-est.

A 01-es a szívem csücske, a MAC Soft and Gentle-hez hasonló lágy, selymes, halvány bézs árnyalat, gyönyörű fénnyel és apró csillámokkal. Én csak "angyalnyálnak" hívom az ilyen lágyan fénylő, "színe nem nagyon van" highligtereket, amik egyébként nagy kedvenceim, mert gyönyörűen ki lehet emelni velük az egész arcot. Ez a kis dome pedig olyan ragyogó, glamúros, cimlaplányos arcbőrt eredményez, hogy csak na. Az árnyalat maga szerintem telitalálat, télen-nyáron használható, szépen mutat a még hóka, vagy világosabb bőrön és a már szépen lebarnult bőrön is, igazi Jolly Joker, ami mindenkinek jól áll.

A 02-es az ő borostyános-mézes árnyalatával a nyári sminkek és a szépen lebarnult bőr állandó kiegészítője lesz idén nálam. Csodaszép, bronzos árnyalat nagyon apró arany mikrocsillámokkal és fénnyel, ahhh egyszerűen gyönyörű, olyan igazi "bronz istennős" sminket lehet vele kreálni. Ez nem olyan multifunkcionális, mint a tesója, de azért ennek sem csak egy évszakra korlátozódik a használata, annyi, hogy szerintem ez nagyon világos bőrön nem biztos, hogy jól mutat, de azért egy próbát megér.

A színelemzés után azért magáról a termékről is írnék azért, mert a színt úgyis mindenki maga választja ki. A legnagyobb előnye szerintem a praktikus kiszerelése, pici cuki kis tégely, táskába is bele lehet dobni, mert biztosan zár, így napközben is könnyen felfrissíthető vele a smink. Egyébként krémes állaga miatt meglepően tartós darab, 12 órát azért nem bír ki, de 6-7-et tuti biztosan. Nagyon könnyen eloszlatható ujjal is és ecsettel is, érdekes amúgy, mert annyira lágy, hogy az arcon már szinte vékony púderes réteggé válik, így sosem lesz too much az eredmény. További nagy előnye, hogy nem pakoltak bele óriási csillámokat, így nem mutat olcsón vagy úgy, mintha egy gyerek sminkkészletből sminkeltünk volna.

Sokáig ragozhatnám még, hogy mennyire jó, de végszónak legyen elég annyi, hogy eddig nem használtam minden nap highlightert, bulik, alkalmak esetén vettem elő a MAC Soft and Gentle púderemet, ezek viszont olyan diszkrét, de azért látványos pluszt adnak a sminkemnek, hogy nap, mint nap használatban vannak. Ja, és az illata pedig már csak a hab a tortán!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 24.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil, Honey