The Body Shop

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kesha420, Módosítva: 2017. november 26.

Kiszerelés:   6,5 g
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Varázsold ragyogóvá arcodat egy lehelletnyi természetesen bronzos csillogással! Krémes, könnyed textúrájával ez a bronzos arcpirosító beleolvad a bőrödbe, hogy arcod hamvasan csillogó és finom mézillatú legyen

• Természetesen csillogó bronzosító
  • Egyszerűen felvihető
  • Krémes, könnyed textúra
  • Három csábító árnyalatban kapható

Ár: 2000 , Eladó: BarabasEdina
Állapot: Pár alkalommal próbált , Helyszín: Miskolc, fizetés: Személyes átvétel Miskolcon vagy Foxposttal tudom küldeni előre utalás után.
icipiciencsilany

2015. június 21.

Nekem a 03-as árnyalat van meg, nagyon szép, szolid színe van. Éppen annyira pigmentált csak, hogy természetesnek hasson, nem nagyon lehet elrontani vele a sminket. Ha kicsit többet visz fel az ember, könnyen el lehet satírozni a széleket. A csillámok is nagyon szépek benne, jól mutat a napbarnított bőrön. Nekem az illata is kifejezetten tetszik, miután magamra kenem egy ideig még érzem. Nekem nem okozott eddig semmiféle irritációt, vagy pattanást. Most rendeltem meg a 01-es árnyalatot is. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 21.

makeupjunkie

2015. június 20.

Így olvasva a kommenteket sajnálom, hogy nem a highlightert vettem meg, hanem a 03-as bronzos színűt. Na nem mintha az nem lenne szép, de sajnos nem számoltam vele, hogy a pattanásokat, mitesszereket csak még jobban kiemeli, ráadásul zsíros bőrön nem túl tartós. Egyébként nagyon jó termék! 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 20.

Mesi

2015. június 17.

A highlightert vettem meg nyárra. Pofonegyszerű a használata. a kialakításának köszönhetően a tartóból egyenesen az arcomra húzok 1-1 csíkot és egy pufi ecsettel eldolgozom a széleket. Tartós, szép fényű, de látszódnak a csillámok, nem homogén selyem a végeredmény. Szép, szeretem, használom. Ja és méz illata van, reggel jól esik, de arcon már nem érződik. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 17.

Ponyshop

2015. június 8.

Imádom! Eddig nem voltam egy nagy highlighter-párti, de ebben annyira finom is kis csillámok vannak, hogy nem tudtam ott hagyni a boltban. Végül a legvilágosabbat vettem meg, azt tudom használni a szemem alá is, meg pirosítóval együtt az arccsontomra is. A boltban ajánlották, hogy nyugodtan mehet szemhéjra is akár. Ecsettel felvíve vagy tégelyből, majd szivaccsal eldolgozva is nagyon szép hatást lehet vele elérni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 8.

wifey

2015. május 22.

gyönyörű, minőségi. megvettem a spray, az arcra való gél és a szájfény társaságában, ezekkel fogok sminkelni az esküvőmön. tartósak és nagyon szépek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 22.

Rita11kocsis

2015. május 16.

A bronzosìtó làb sprayvel ellentètben ezt egèsz jól beárazták. A 02es àrnyalatot vettem meg, szerintem ez a legszebb a hàrom közül. Krèmes àllagú, nem kifejezetten por.. Söt egyàltalàn nem por.. De azèrt nem is hidratàlókrèm àllagot kèpzeljetaek el. Mivel domború a kiszerelès, simàn fel lehet vinninszèpen ha vègighúzom az arcomon ahova kell ès azt dolgozom kicsit el.. Mikor megvettem nem tudtam kivàrni mèg elökerestem volna egy ecsetet ès rögtön a tègelyböl az arcomra kentem. Szerelmes lettem. Ha tegyük fel 5èv alatt sikerül elhasznàlnom ès mèg mindig gyàrtjàk simàn megvennèm mèegyszer. Nem ismerek olyan embert (na jó, de.. De egy kezemen megszàmolom) akinek szavatossàg lejàrta elött elfogy a pirosìtója 😃
Ràadàsulmez egy bronzosìtó pirosîtó 😃 viszont cserèbe tènyleg jó

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 16.

Ràadàsulmez egy bronzosìtó pirosîtó 😃 viszont cserèbe tènyleg jó

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate