The Body Shop

Ár:   8590 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   The Body Shop   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: trendisima, Módosítva: 2019. május 21.

Lelőhely:   The Body Shop
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Ez a 100% vegán, mélytisztító, detoxikáló és fiatalságmegőrző arcmaszk a Superfood kollekció része. Himalájai bambusz szén tartalmának köszönhetően eltávolítja a szennyeződéseket és a felesleges olajat a bőrről, míg antioxidánsban gazdag japán zöldtea levelekkel radírozza a bőrt. Közösségi Kereskedelemből származó teafaolaj tartalmának köszönhetően tisztítja a bőrt és csökkenti a pórusok láthatóságát. Száraz bőrre kell felvinni.

nemethdorcy

2019. november 12.

A kombinált (néha pattanásos) bőröm legjobb barátja jelenleg ez a pakolás. Könnyű felkenni és gyorsan megszárad. Kicsit erősebb illata van a teafaolaj miatt, de ez engem egyáltalán nem zavar. Tiszta és friss arcbőröm lesz utána, és a pattanásaimat is nagyon szépen leszárítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

kbetti92

2019. november 10.

Mintát kaptam belőle. Először nem tudtam, hogy mik azok a darabok benne, azt hittem valami fekete kukac :D Könnyen fel lehet vinni az arcra, egy idő után húzta a bőrömet. A végeredmény puha, tiszta, friss arcbőr :) Viszont a lemosás után piros foltos lett az arcom, mintha egy kicsit égett is volna, ezért mínusz 1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 10.

Vinzsu

2019. október 6.

Az ára húzós. De az eredmény Nálam tiszta, puha bőr, és garantált jó kedv, mert felkenés után.... Hát tea daradok és sötét pakolás... Szóval látványos :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.

nagygabi

2019. augusztus 10.

Ki kellett próbálnom! Annak ellenére, hogy elsősörban a 15 éves fiam serdülőkorral járó arcproblémáira keresek folyamatosan optimális megoldást, nyilvánvalóan nekem is tesztelnem kellett. ...És meglepően jó érzés volt, ahogy megnyugtatta és kifeszítette a bőröm (sztem az aloe, de lehet, h a zöld tea), és a további összetevőinek köszönhetően (teafa- imádom!!, az a bizonyos agyag, az argánolaj és sheavaj) a leírás szerint nagyon tisztának, ugyanakkor energetizáltnak éreztem - végre - az arcom, nyakam, dekoltázsom (én ezt is le szoktam ápolni egyúttal...). A családunkban a szenzációs termék/szolgáltatás azt is jelenti, h meg van oldva az ajándékozás szülinapokra és karácsonyra. Mindketten augusztusiak vagyunk.... Kaptunk belőle bőven, így, ezt megosztanám... Próbáljátok ki!!! Sztem nagyon jó termék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

pankusz

2019. július 23.

Próbacsomagot vettem (szerencsére). Jó illata van, pont annyi van a tasakban amennyi egy arcra kell se több se kevesebb. Sajnos az alkohol nagyon érződik, pár perc után eléggé irritál nem csak a szaga, de a bőrömre sincs kellemes hatással. Az idő elteltével fokozatosan kiszárad a maszk, így a lemosása nem a legkönnyebb. Az enyhe irritáció miatt hamarabb lemostam, a bőröm egyébként egészen szépen tiszta volt utána, de a sok alkohol miatt nem veszem újra, ahhoz elég horror ára van a teljes kiszerelésnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 23.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil

Kaolin 0 0

Rhassoul (ghassoul) avagy marokkói agyag. Napon szárított, mikroszemcsés marokkói agyagféle, melynek magas a nyomelem és ásványi anyag tartalma. A többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.