The Body Shop

Ár:   7490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eveartstar, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. november 16.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

A fügék jellegzetes kiegészítői az olasz tengerpartnak, ahol a napsütötte talaj édes, zamatos illatot kölcsönöz a gyümölcsöknek. A fügéket kézzel szedik az olaszországi Puglia régióban, hogy semmi ne vesszen el a harapnivalóan nyári illatból.

Az illatban a szőlőlevél kesernyés-zöld frissessége, a nyári füge tejes jegyei és meleg, fás jegyek keverednek.

Illatösszetevők: piros ribizli, szőlőlevél, krókusz, olasz nyári füge, toszkán rózsa, tölgyfa, ámbra

Ár: 7990 Ft , Eladó: karaibrahimgil
Állapot: 100 ml / kép (kb. 85 ml), Helyszín: Bp., fizetés: Személyes átvétel (Nyugatitól 1 megálló v. Duna Plaza), Foxpost, postán maradó
Tubereuse

2017. augusztus 18.

Kellemes, tiszta füge illat. Ha azt nézzük hogy a mainstream vonal nagyon szép, és minőségi illat. Egyetlen hátránya a tartóssága, na az közelít a nullához.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

mvikus

2017. június 30.

Megszagoltam és rögtön beleszerettem! Szakítás után voltam, egy szaglás után rögtön jött velem. Azóta is töretlen a szerelmünk. Számomra ez a szabadság, az én-illat. Pár óra után alább hagy az ereje, de izzadás, víz hatására hamar feléled, és olyan, mint amikor magamra fújtam. Sajnos így másfél év után eléggé kezd alkoholosodni az illata, de ha lenne kisebb kiszerelésben, biztos újravásárolnám!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 30.

arnika

2017. május 10.

Kedvenc illatom, friss és zöld, sajnálom hogy nem vitték és megszűnik, de legalább nem jön szembe mindenhol.
Tartóssága tényleg nem a legjobb, de ruhán viszonylag sokáig érezhető marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 10.

Tartóssága tényleg nem a legjobb, de ruhán viszonylag sokáig érezhető marad.

Buttercupcosplay

2017. április 30.

Mivel olvastam, hogy sokan nagyon szeretik, és bánják, hogy már nem kapható: a honlapon az ajándékcsomagot még lehet kapi, amiben ez a parfüm van, meg még ennek egy kisebb, utazó kiszerelése meg a testápoló. Nagyon szeretem, ha eltelik egy kis idő, és idomul a bőrömhöz, akkor csak még jobban tetszik!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 30.

quika

2017. április 16.

Nagyon kulonleges, nagyon szeretem, nagyon szomoru vagyok, hogy kivonjak a forgalombol..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

HontiAgi

2017. április 15.

Valamiért eddig sosem szagoltam meg csak ma, de most hátast dobtam tőle. Igazi érett friss zöld füge, szívem szerint beleharapnék a csuklómba ahová fújtam. Elég tartósnak is tűnik, már minimum 3 órája van rajtam de még mindig határozottan érződik, bár a hatósugara így egy pici spriccnek nem túl nagy. Komolyan elgondolkoztam, hogy be kéne szerezni valahonnan. :)

UPDATE:
Persze hogy akkor találtam rá amikor már épp kivonták a forgalomból. -.-" Szerencsére sikerült beszereznem és nagyon boldogságos vagyok. ^^ Az illata még mindig fenomenális (bár a párom szerint málna, de neki így is tetszik ezért ráhagyom :D ) a tartóssága viszont furcsa. A reggel magamrafújt adag illata első körben olyan 2-3 óra után már tompul, közelről szaglászva érhető inkább utol, majd később úgy is alig. Viszont! akármilyen gyors kézmosás/mosogatás/vízpermet teljesen új életre kelti, nem kicsit hozza vissza az erejét, hanem teljesen. *-* Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 15.

UPDATE:

Rosefan

2017. március 5.

Egy az egyben Diptyque Philosykos. De teljesen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 5.

Egy az egyben Diptyque Philosykos. De teljesen.

saladhunter

2017. február 22.

Ezt a parfümöt, nyáron vettem. Régóta kerestem egy illatot, mert amikor Olaszban voltunk, egy olasz ismerősömnek nagyon hasonló illata volt, de akkor még elég kicsi voltam. Ez az illat így engem olaszra emlékeztet. Könnyű nőies illata van. Nekem nagyon tartós volt. Imádom spórolok is vele nagyon :D ez tipikusan az a parfüm, aminek az alján hagyni fogok, hogy ha már nem lesz kapható akkor is évek múlva tudjam szaglászni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

Gina19

2016. december 30.

Nem tucatillat, épp ezért szeretem nagyon. Eleinte tényleg megdöbbentően zöld, friss, engem a frissen nyírt fű illatára emlékeztet. Aztán fokozatosan beédesedik, és nagyon szexi, kellemes illattá szelídül. Kár, hogy nincs edp változat, ugyanis az edt sajna nem túl tartós, újra kell fújni napközben, hogy érződjön, mert hajlamos eltünedezni rólam. Ezért csak 4 csillag, de tényleg nagyon különleges, érdemes vele kísérletezni. Az üvege külön gyönyör, fantasztikus ez a világozöld szín, és hűen reprezentálja magát az illatkreációt.

Meglepődve láttam a Body Shop honlapján, hogy kifutó termék, ezek szerint nem lett túl népszerű. Mondjuk én nem is bánom, hogy nem érzem úton-útfélen, megmaradt egyedi parfümnek. Azt viszont bánni fogom, ha tényleg nem lesz kapható már, szóval most érdemes betárazni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 30.

kovtunde80

2016. november 29.

Nagyon tetszik az illata, kellemes, különleges. Egészen tartós is, nem fojt meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 29.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract