The Body Shop

Ár:   7490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eveartstar, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. november 16.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

A fügék jellegzetes kiegészítői az olasz tengerpartnak, ahol a napsütötte talaj édes, zamatos illatot kölcsönöz a gyümölcsöknek. A fügéket kézzel szedik az olaszországi Puglia régióban, hogy semmi ne vesszen el a harapnivalóan nyári illatból.

Az illatban a szőlőlevél kesernyés-zöld frissessége, a nyári füge tejes jegyei és meleg, fás jegyek keverednek.

Illatösszetevők: piros ribizli, szőlőlevél, krókusz, olasz nyári füge, toszkán rózsa, tölgyfa, ámbra

The Body Shop Italian Summer Fig 100 ml
Ár: 8.500 Ft + posta , Eladó: kundus
Állapot: Új, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom.
Ár: 7990 Ft , Eladó: karaibrahimgil
Állapot: 100 ml / kép (kb. 85 ml), Helyszín: Bp., fizetés: Személyes átvétel (Nyugatitól 1 megálló v. Duna Plaza), Foxpost, postán maradó
mokkalany

2016. november 15.

Mivel már harmadszor veszek fügés parfümöt, rá kell jönnöm, hogy feltehetően szeretem ezt az illatjegyet. Amikor a boltban magamra fújtam, nem akartam megvenni, amúgy is nyári illat, és már javában ősz volt, de valami nem hagyott nyugodni. Eleinte nagyon zöld és fanyar volt, majdnem fenyős jellegű (nyáron ez nagyon frissítő lehet), aztán hamar elkezdett "megpuhulni", és nemcsak hogy krémessé vált, hanem egészen kókusztejesen krémessé - úgy, hogy közben megmaradt a zöld vonulata is. Na itt már eldöntöttem, hogy visszamegyek érte a boltba. Szívtam a fogam az ára miatt, mert feltételeztem, hogy nem tartós, de meglepően sokáig tart, és ami plusz pont: abszolút jól működik a férjemen is, márpedig szeretjük néha ugyanazt az illatot használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 15.

Lilred

2016. október 23.

Nemrég jutottam hozzá, azóta itthon nagyon népszerű vagyok vele. Elsőre kicsit fura, de aztán összeolvad a bőrrel az illat és kiteljesedik. Nem szokványos, elhiszem, hogy nem mindenkinek jön be, de nálam nyert. Ezen felül tartós, ami az utóbbi pár évben a Body shop-os illatoknál sajnos nem mindig jellemző.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 23.

stella06

2016. október 23.

Csodás illata van. Komolynak és mégis nőiesnek érzem magam tőle. Engem, mondjuk, nem a fügére emlékeztet, inkább kicsit fűszeres, édes illata van. Mások is dicsérték rajtam, úgyhogy a kis kiszerelés után kívánságlistás a nagy is.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.

reszter

2016. július 8.

Szuper zöld illata van. Amikor csuklómra fújtam, egyszerre különlegesnek éreztem magam. Nyárra tökéletes választás. A próba kora délután volt az üzletben, de este is lehetett még érezni. Szóval szerintem annyira tartós, mint a többi. Külföldön szereztem be, 70%-os akcióban, csomagban ráadásul (60ml lotion+10ml parfüm+50ml parfüm), úgyhogy odáig vagyok meg vissza. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

eveartstar

2016. június 24.

Nem zárkózok el a zöld illatoktól, de most fel nem foghatom, hogy hogy lehet ezt a parfümöt szépnek érzékelni.
Egy édes parfüm katyvaszból kilóg egy nyers zöld szagú levél... nagyon diszonáns egy lóláb! Ezen a füge szinten kellene valamiféle egyediségre törekedni, nos ez itt most nem sikerült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 24.

Heloise

2016. május 27.

Nem tudok max. pontot adni pedig szeretnék. Olcsóbb alternatíva révén ezt vettem meg a Diptique Phylosikos-a helyett, és szeretem is, de mégsem felhőtlen a boldogságom. Picit kommersznek és olcsó koppintásnak érzem a különböző niche márkák fügés illataihoz képest, ami persze érthető csak mégis többet vártam. A fügés, fanyar zöld kezdés itt is hasonló mint a szóban forgó Diptique-nél, viszont én is tapasztaltam hogy a leszáradáskor édesebbé válik az alap.
Friss illat révén gondolhatnánk hogy elfogadható ha 2-3 óra nyomtalanul eltűnik rólunk, no de ez nem mentség kérem.. Számos zöld, citrusos parfümöt tudnék felsorolni aminek 5-6 óra múlva is masszívan érezni az illatát.. Az az érdekes, hogy sem ennél, sem a Diptique-nél nincs tartósság, és csalódott vagyok hogy egy ilyen szép fügés parfümöt miért nem tudnak tartósabbá tenni valahogy.
Az üvege olyan amilyen inkább aranyos mint klasszikus, a többi drága parfümöm mellett nem a legszebb látvány..Tudom tudom, de hát nekünk lányoknak ez is fontos nemigaz?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 27.

dobolank

2016. május 8.

Szeretem a fügés illatokat, ezt is nagyon szerettem eleinte. Zöldesnek indul, de nagyon gyorsan elédesedik, és az üvegben tárolás alatt lerövidül a zöld szakasz. Még jó, hogy csak a kis üveg van meg, ezt se fogom soha elhasználni, főleg nem melegben.. Fügés téli illat:)
Olyan illatnak tűnik, ami közkedveltségre hajt, de mégse lepne meg, ha épp az ellenkezője történne. Én sokkal zöldebbnek szerettem volna, de egy mai parfümökön szocializálódott lánynak valószínűleg nem elég édes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 8.

nikol

2016. február 6.

Érdekes egy illat ez tény.Boltban mikor teszteltem papír csíkon, nagyon de nagyon különlegesnek éreztem rögtön első szaglásra,és én nem igazán éreztem zöld illatnak.Ellenben mikor csuklón is tettem egy próbát, teljesen más arcát mutatta meg nekem.Először egy elég intenzív zöld,a frissen vágott növény szárának illatára emlékeztető illatot éreztem,ami nem igazán az én világom,és azzal a lendülettel,egy kissé csalódottan visszatettem a polcra.Majd egy pár perc elteltével törtek elő a kissé édes és meleg jegyek,pont amit a tesztpapíron éreztem,és tulajdonképpen ez a zöld illat el is illant.Így történt meg,hogy 15 perc után visszakanyarodtam a boltba megvenni az Italian Summer Figet ..Nos, a tartóssága hagy némi kívánni valót maga után, de van ennél kétszer drágább parfümöm is ami szintén nem bírja 2-3 óránál tovább,így ezért most nem pontozom le.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 6.

Torpece

2016. január 12.

Régóta olvasgattam a róla írt teszteket, nagyon szerettem volna kipróbálni. Valamiért azt éreztem, nekem ő kell...Aztán sikerült itt egy nagyon kedves eladótól beszereznem egy példányt...vakon rendelve, szóval nem kicsit izgultam, vajon melléfogtam-e. Első szippantásra szerelem! Ilyen csodás finom, nekem való illatot régen találtam. A bőrömön is nagyon kellemes illattá alakul, picit zöldes, púderes, gyümölcsös tisztaságillattá alakul. Úgy látom azért eléggé megosztó, van akinek nagyon nem, másoknál hozzám hasonló rajongást vált ki. Aki nem a nehéz fűszeres, édes illatok kedvelője az szerintem kóstoljon bele, ajánlani tudom csak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 12.

andrea91

2015. november 14.

Hat szerintem ez és a philosykos olyan távol van egymástól mint barmelyik két pl rózsás vagy vaníliás illat... Márpedig attól hogy ket illat vaníliás még nagyon nagyon különbözőek lehetnek:) A philosykos sokkal érdekesebb, és sokkal zöldebb. Ez edes, de nem olyan gejl módon mint a l'artisan. A ketto kozott van igazabol, diptyque philosykos - TBS - l'artisan premier figuier sorrendben a zöldtől az édes felé haladva. Aminek ilyen illata van az az innisfree jeju fügés kézkrém, ami szintén egy régebbi darab mint ez:D egy olyannak akinek ezek közül egyik sincs meg, és nem használta huzamosabb ideig egyiket sem, hasonlónak hathatnak emlékekre alapozva, legalábbis ezt tudom belelátni abba hogy néhányan hasonlónak tartják. nekem a philosykos az alap nyári illatom, és nekem nem hasonlóak sajnos. A l'artisan nekem émelygős már, de ez a köztes illat kellemes, csak sajnos semeddig sem tart, így jó beruházásnak semmiképp nem tartom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 14.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract