The Body Shop

Ár:   7490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eveartstar, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. november 16.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

A fügék jellegzetes kiegészítői az olasz tengerpartnak, ahol a napsütötte talaj édes, zamatos illatot kölcsönöz a gyümölcsöknek. A fügéket kézzel szedik az olaszországi Puglia régióban, hogy semmi ne vesszen el a harapnivalóan nyári illatból.

Az illatban a szőlőlevél kesernyés-zöld frissessége, a nyári füge tejes jegyei és meleg, fás jegyek keverednek.

Illatösszetevők: piros ribizli, szőlőlevél, krókusz, olasz nyári füge, toszkán rózsa, tölgyfa, ámbra

The Body Shop Italian Summer Fig 100 ml
Ár: 8.500 Ft + posta , Eladó: kundus
Állapot: Új, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom.
Ár: 7990 Ft , Eladó: karaibrahimgil
Állapot: 100 ml / kép (kb. 85 ml), Helyszín: Bp., fizetés: Személyes átvétel (Nyugatitól 1 megálló v. Duna Plaza), Foxpost, postán maradó
babyface

2015. szeptember 1.

szerintem nagyon jó kis philosykos alternatíva lehet őszintén szólva első fújásra nem sok különbséget éreztem a kettő között. ebben is ugyanúgy benne van a földesség, a levelek illata és maga a gyümölcs is. persze bőrre fújva mindenkinek más és csak azok fogják szeretni akik amúgy is a zöldebb illatokat kedvelik. az én egyéniségemhez sajnos nem illenek a zöld illatok bár ennél az illatnál is tartom, hogy alkalom és pillanat függő hogyan viszonyulsz hozzá. meg kell élni aztán már lehet jobban fogod értékelni. bennem azonban sajnos egy röpke egy hónapos gyerekkori görögországi nyaralás se gerjesztett olthatatlan vágyat arra, hogy fügés parfümöm legyen, bár a philosykos solid verziójával kezdek barátkozni. (és van egy womanity-m de ő hiába fügés teljesen más kategória) :) szóval aki költséghatékony akar lenni bátran válassza ezt a verziót mert nagyon jól megfogja a füge lényegét! :) taps tbs-éknek

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

butterfly

2015. augusztus 19.

Egyszerűen imádom! Vakon vetettem meg, bevallom az olasz szó hatott rám,ugyanis imádom Olaszországot!:) De amint megszagoltam, mintha tényleg visszatértem volna oda és egyszerűen magával ragadt az egész illat. Egyszerre édeskés, egyszerre fás és egyszerűen valami csodálatos. Lányok,ha tehetitek szagoljátok meg, szerintem ez tipikusan az az illat amit vagy imádni vagy utálni lehet, de ha imádjátok akkor nagyon fogjátok!:) Most megyek és szagolgatom tovább!:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 19.

v.szilvia789

2015. augusztus 18.

Végre sikerült ezt is megillatolnom. Nagyon nyers zöld illata van az elején, olyan, mintha nyers fügét készülne enni az ember. A testvaj jobban bejött, az bőrön szelídebben zöld. És igen, igaz,ezzel várni kell, amíg lecseng ez az erős zöld jegy és előjön egy édes (!) illat. Mire hazaértem a testcsíkkal csak ez a kellemes tejes-fás illat marad meg. Kérdés, akar-e várni az ember az illat szebbik felére? Szóval nagyon kétarcúra sikerült, mindenképpen bőrpróbát igényel és némi bátorságot a viselőjétől. Nekem kifejezetten bejön, hogy egy viszonylag olcsó illat ilyet tud mutatni. A sok lineáris TBS illat között végre egy izgalmas darab!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 18.

szeliger

2015. július 16.

Nagyszerű nyári parfüm, elérhető áron. Előttem Kodi nagyon jól leírta az illatot, de nálam az édes, fügés nyitányt követően nincs semmilyen zöld szörny, az alakuló kissé kesernyésebb illat a szőlőlevélre emlékeztet, de nekem ez a fázis is tetszik. Aztán szépen édesedik, virágosodik és nagyon kellemes, jól hordható nyári illat alakul ki. A kupak kicsit gagyi műanyag, az üveg se kristály, de összességében a kategóriájában szerintem jól sikerült (a niche illatokhoz azért inkább nem hasonlítanám, oda még belépőnek is kevés, kommersz ez a javából). Nem is bírtam otthagyni és most lelkesen fújkálom:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 16.

Kodi

2015. július 15.

Vakon rendeltem meg, csak és kizárólag az izgalmas leírások alapján, de ezt a módszert a magamfajta bolondok kivételével senkinek nem ajánlanám, főleg nem ennek a parfümnek az esetében. Merthogy nem mindenki fogja szeretni az biztos! A nyitány fantasztikus füge, ez az a pillanat, amikor hihetetlen a hasonlóság a L'Artisan Premier Figuier Extremmel, de ez olyan gyorsan eltűnik, mint kánikulában a langy szellő, és egy kegyetlen, éles zöld illat tör előre, ami azért rossz, mert itt vissza fogják tenni a polcra a tesztert és a papírcsíkot a türelmetlen vásárlók... pedig érdemes várni. A bátrakat is próbára tevő zöld szörny szépen el kezd édesedni, virágosodni, és újra előbújik a füge... Szóval ez legalább 20 perc séta a Body Shopban, bőrre fújva természetesen. A szillázs és a tartósság elég hathatósnak tűnik, szerintem nem kell belőle 2 fújásnál több. Véleményem szerint uniszex az illat, és kiemelném az üveg szépségét... bár nekem minden tetszik, ami halványzöldben pompázik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 15.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract