The Body Shop

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2015. augusztus 28.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

Kókuszos ajakbalzsam antioxidáns E-vitaminnal, sheavajjal és zambiai méhviasszal gazdagítva.

• gyors hidratálás
  • vajas állag
  • selymessé és bársonyossá teszi az ajkakat

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

theo

2016. május 9.

Nagyon kellemes az illata de nem hidratálta a szám, sőt néha úgy éreztem,hogy szárazabb lett a használata után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

mobeto23

2015. december 30.

Most kaptam, kb egy hete használom. Én meg vagyok elégedve vele, nem zavar a tégelyes verzió. Fincsi az illata, és nekem könnyen kenhető, nincs semmi gondom vele. Szépen puhítja is a számat - bár hozzá kell tennem, hogy szerencsémre nem szokott durván kiszáradni. Boldog vagyok vele :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 30.

kessi91

2015. május 3.

Én nagyon szeretem az illatát, és ha hidratált a szám, úgy kenem rá, szép színt ad neki (ha nem, akkor undorító fehér foltos). De olyan kemény, kikaparom a körmömmel, és bele kell masszírozni a számba, hogy ne látszódjanak a cserepes részek. Nyáron olvad kicsit, akkor könnyebb felkenni. Egyébként sokáig elég, és az összes hátránya ellenére szeretem:) De újravenni biztosan nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 3.

moniq0213

2015. február 11.

Az illata nagyon finom, kókuszmániásoknak kötelező darab ;) A tégelyes kiszerelés nekem sem a kedvencem, de szerencsére nem olyan szilárd, ezért könnyebb felvinni. Egy picit halványítja a számat, de nekem ez pont tetszik. Ami negatívum, hogy a hidratálása nem túl szembetűnő. Szárítani nem szárít, de puhábbnak sem érzem tőle a számat sajnos, csak addig jó, amíg fentmarad. Ezért jár "csak" 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 11.

mezeiiren

2015. február 4.

Az illata remek volt, de egyáltalán nem hidratált és be sem szívódott az ajkakba, sőt szent meggyőződésem, hogy szárított is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 4.

Fekete Szeder

2014. október 4.

Jó illata van, hidratál is,de a lakáson kívül nem nagyon hasznalom,mivel nem igazán higiénikus!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 4.

forraine.timea

2014. június 29.

Isteni az illata, remekül hidratál és nagyon szeretem. Egyetlen hátránya, hogy nem olyan higiénikus ez a fajta kiszerelés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 29.

zsu044

2014. június 6.

A cuki szív alakú "nyalóka" csomagban vettem, 5 db ajakápolót tartalmazott a csomag. A külső nem is 5, hanem 10 csillag, extracuki. Az ár így elfogadható volt (5000 Ft), egyesével biztos nem venném meg. (1790/db) Illata szintén isteni, a TBS nagyon eltalálta a kókuszos termékcsalád illatát, isteni, nem mű, hanem valódi kókusz illat. Az ápoló hatás azonban -2 pont, mert bár a felvitelkor krémesnek tűnik, nem tudja beszívni a bőröm, sőt, kiszárítja a szám!!! Ezt használva 1 hét alatt cserepesre száradt a szám.. :( Az ár-érték arány még -1 pont, így 2 pontot kap, de ezt csak a csomagolásnak és az illatnak köszönheti.

UPDATE: a kezdeti 2 pontot lepontozom 1-re. Az első használatok után félretettem szépen, majd jó lesz tartaléknak, vagy ilyesmi.. AZ Alverdés tégelyes ajakámolómat használtam, ami tökéletesen bevált már vagy 2 éve, erre kivonták a forgalomból. Elfogyott, így újra elővettem ezt. Egyetlen nap leforgása alatt gyakorlatilag tönkretette az ajkaim bőrét. Hiába kenem be a szám, csak egyre jobban száraz, egyre több ajakápolót kenek rá, és estére azt vettem észre, hogy teljesen cserepes a szám. Éjszakára + másnap bekentem egy másik ajakápolóval, és minden ok.
Az illatot és a cuki csomagolást leszámítva abszolút pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 6.

Az illatot és a cuki csomagolást leszámítva abszolút pénzkidobás.

hanna.hajzer

2014. április 29.

Nagyon tetszik a csomagolása, és csodás az illata. Az ajkaimat szépen hidratálja, bár most nem ezt használom, mert olyan lassan fogy, hogy ráuntam, így most előbb elhasználok valami mást:) Viszon.... csak nekem van fehér színe amikor a számra kenem? Így sajnos nem tudom, csak otthon használni... de am körömágy ápolónak is nagyon jó:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 29.

BubuMaczko

2014. március 17.

Elsőre drágának tűnik, de a kiszerelést tekintve úgy tűnik, soha nem fog elfogyni. Nagyon krémes, könnyű és isteni illata van. Sokáig fennmarad, és szépen ápolja, hidratálja az ajkaim. Nekem nagyon tetszik az illata a TBS kókuszos szériának. Ezeknek van tényleg kókusz illata! Bár ennek kicsit halványabb az illata, mint a többinek. Egyetlen negatívuma, hogy bele kell nyúlni, illetve ajakecsetet kell magammal hordani hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Lanolin