The Body Shop

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rrr, az összetevőket feltöltötte: lzsoficim, Módosítva: 2018. március 5.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

"Superfood smoothie receptek ihlette 100% vegán ajakápolóink ellenállhatatlan illatokban pompáznak, csodás Közösségi Kereskedelmi és antioxidáns alapanyagokkal ápolnak és áttetsző mégis vibráló árnyalatokat hagynak az ajkaidon! 3 antioxidánsban gazdag gyümölcs és zöldség, valamint Közösségi Kereskedelemből származó namíbiai marulaolajjal, olaszországi olívaolajjal és ghánai sheavajjal gondoskodnak hosszan ajkaid hidratáltságáról és puhaságáról. Önmagában, rúzs alá és fedőrétegként is használhatod!"

Petrolatum-, ásványiolaj-, kármin- és gluténmentes.

Klau07

2018. március 25.

Színtelen, valamint kevésbé káros összetevőjű ajakápolót kerestem. Szép zöld a csomagolása és egyedi is. Az illata isteni! Nem olcsó, viszont nem fogy gyorsan. Jól hidratál. A bajom csak az vele, hogy minden alkalommal valami sűrű nyálka képződik tőle a számon, a nyálkahártyámon pedig nyúlós... :/ emiatt csak éjjelre kenem fel, reggel pedig le/ki kell csutakolnom a szám. :/ egyszer próbáltam ki nappalra, a nyálka nem maradt el és ez elég kellemetlen érzés, mások számára is látható dolog. Emiatt azt hiszem, nem fogom újravenni. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

FodorPapBarbara

2018. március 24.

Nagyon szeretem, nagyon finom az illata. Jól hidratál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

Nagyon szeretem, nagyon finom az illata. Jól hidratál.

eisenhauer_virginia

2018. március 13.

Az illata miatt vettem meg, de persze a tégely is megfogott. Az ajakápoló textúrája kicsit zsírosabb, ezért nem kopik le az ajakról olyan gyorsan. Az biztos, hogy hidratálásból ötös. Azt sajnálom egy kicsit, hogy felkenve a szájra matt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 13.

Cipriana

2018. március 5.

Szuper kis ajakápoló, nagyon szeretem, garantáltan újravevős. Az íze és illata pedig fantasztikus! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 5.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.