The Body Shop

Ár:   5290 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lilium, Módosítva: 2020. február 28.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Limitált kiadás

"Az örök kedvenc, intenzíven hidratáló Mandulás testvaj visszatért egy rövid időre, hogy a legszárazabb bőrről is gondoskodjon! Hosszantartó, puha és ápolt bőrt, és édeskés finom mandula illatot hagy maga után."

tara95

2020. február 2.

Testvaj állagú Mozart Kugeln :D tényleg, marcipán, nugát, étcsokoládé...utána mandula, kesernyés, zöld. Ki érti ezt?

Sajnos a hatása és az állaga már kevésbé nyűgöz le. Gyorsan fogy, nehezen szívódik be az egyébként szinte pikkelyesen száraz bőrömbe, csúszkál. Nem érte meg az árát, nem fogom újravenni, de ami van azt elkenegetem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

Babooca

2019. augusztus 21.

Külföldi kirándulásom alkalmával csak azért nem jött velem haza, mert nem szeretem a marcipán illatát. Pedig úgy tudnám szeretni, ha tört mandula illata lenne, aww... A tesztelés során az állaga tökéletes volt, a hidratáló hatása is. Kár, hogy ennyire érzékeny vagyok bizonyos illatokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

allebag2

2019. január 11.

Nagyon szeretem őt is, szuper kesernyés-marcipános mandulaillat, és mivel nem édes, számomra egész évben használható. Érdekes módon télen ritkábban használom. A hatása a szokásos prémium hidratálás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 11.

dda

2018. december 2.

eternal love.
    nem csodaszer, azért azt nem mondanám, mégis 5 csillag: hidratál, csodás az illata, nem irritál, tartós és nem torzul az illata, megunhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

eternal love.

bulunsky

2018. október 4.

Nagyon gyorsan fogy, kevés, és ár/érték arányban van olcsóbb!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 4.

Nagyon gyorsan fogy, kevés, és ár/érték arányban van olcsóbb!

Lencseee

2018. szeptember 20.

Ide is csak azt tudom leírni, mait a tusfürdőhöz: Valaha volt legkedvencebb TBS illatom télre. Brutál módon megmarad az illata, a tusfürdő és a bodybutter együtt verhetetlen. Rendszere hazsnálat mellet, mint egy szobaillatosító, árad az ágyneműmből is:-) Hibátlan, és drága, igaz (akciós időszakban vetem rá magamat, mert azért) egy kis kényeztetés kell nekem is...Nem értem, miért nem a TBS szortiment állandó tagja ez az illat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Zsuzsimano

2018. július 13.

Jó illatú, nagyon kellemes érzetet hagy a bőrön ahogy beszívódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 13.

Jó illatú, nagyon kellemes érzetet hagy a bőrön ahogy beszívódik.

lulley93

2018. június 30.

A mostani limitált illatok vásárlásámál erről pont lemaradtam, de nagyon bántam, mert évek óta nem használtam. Anno még külföldön vettem és ez volt az egyik kedvencem (meg a fűszeres vanília, de nem a chai, ami 1-2 éve volt!!!!). Szerettem a hatását, az illatát. Remélem egyszer elcsípem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

lzsoficim

2018. február 20.

A kedvenc testvajam. Mind az illata,mint az állaga, hidratáló hatása 5 csillagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

IAlinka

2018. február 4.

Az illata isteni mandulás, és pont kedvező árért jutottam hozzá. Az állaga egy kicsit tömörebb mint a többi the body shopos testvajnak (a többi egy kicsit krémesebb, vizesebb állagú), de ettől függetlenül is jól kenhető. Mindenképp megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 4.

Antioxidánsok: Tocopherol
    Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.