The Body Shop

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: marina, Módosítva: 2017. február 28.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Mangó kivonattal és fair trade cukornád esszenciával.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

hermelinke7

2015. április 10.

A barackos és a mangós között vacilláltam, végül ez nyert tavaly nyáron. Pár napja használtam újra és visszaidézte a fülledt meleget, nagyon jó érzés volt. (: Legutóbb összekevertem a moringással és valami eszméletlen nyári illatot sikerült kreálnom így, biztosan fogom együtt használni őket. Nem tartós, de ezt egy testpermettől nem is várja el az ember lánya. Travalo-t feltölteni, táskába be és máris nem kell a nagy üveget cipelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 10.

szilvia.bano

2015. február 24.

Nagyon kellemes, friss, gyümölcsös illat, egyik a Body Shop finomságai közül. Jobban megéri az árát, mint az eau de toilette (abból grapefruit-os van), mert azt sem lehet sokáig érezni, viszont ebben kétszer annyi van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 24.

emmy

2014. július 22.

Még tavaly vettem akciósan, úgy mondjuk, hogy megéri. Akkor szerintem még kevesebb fajta illatcsalád volt a TBS-nél, és azok közül ez tetszett a legjobban, ha ez elfogyna, talán a barackosat próbálnám ki.
Szóval a lényeg, hogy tavaly ilyenkor vettem és viszonylag gyakran használtam egész évben, de még mindig majdnem tele van az üveg, nagyon lassan fogy. Az illatát imádom, bár én a bőrömön már alig érzem pár perc után. Ja, és az egész üveg nagyon szép, olyan elegánsan néz ki az éjjeliszekrényemen :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 22.

veravera

2014. július 11.

Nagyon szeretem a mangós vonalat és az új sorbetnek nem tetszenek az összetevői, így lett ez nyárra. Az illlata pillanatok alatt elillan (csak én érzem így?), de frissít, kellemes.
(Ami kicsit idegesít, az az ára: biztos nyafogásnak tűnik, de a TBS termékek Angliában sokkal olcsóbbak, mint itthon, én konkrétan nem is emlékszem olyanra, hogy ne minimum 30-40%-kal olcsóbban vettem volna meg valamit, mint a teljes ár, rengeteg a 2/3 akció stb. Az itthoni üzletekben mindig az az érzésem, hogy jajj, olyan kis beképzeltek ezekkel az árakkal és legtöbbször ki is fordulok vásárlás nélkül. :))) Bocs, kiakadás vége.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 11.

BloodEve

2014. július 11.

Illat: nagyon finom, nőies, friss, gyümölcsös, citrusos illat, érzek rajta barack illatot is.
Tartósság: 2-3 óra után elnyeli a fekete lyuk, pápá illat (fogalmam sincs, hogy testpermethez képest ez jó arány?)
Kiszerelés és ár: 100 ml- 3000 pénz
Hátrány: nem műanyag flakon, hanem üveg
Ami tetszik benne még: letisztult design

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 11.

Kiszerelés és ár: 100 ml- 3000 pénz
Hátrány: nem műanyag flakon, hanem üveg
Ami tetszik benne még: letisztult design

vedina007

2014. június 8.

Megvettem, bár egy másik márka nyári limitáltjából már van mangósom. Ami meglepő: bár mindkettő mangós, a másik jóval édesebb és inkább télen szeretem, ezt pedig valahogy frissebbnek érzem. Nagyon tetszik az illata és rajtam tartós is volt, bár ez itt nem volt szempont. Más illaton is gondolkozom, nyáron jobban szeretem a testpermeteket, mert a parfümöket nem viseli el a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 8.

gjohi

2014. február 2.

Nagyon szeretem! Nyáron használtam és teljesen felfrissített, ha most beleszagolok mindig a nyár jut eszembe. Az összes mangos dolgot imádom tőlük

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 2.

dudas.betti

2013. augusztus 9.

Nagyon finom gyümölcsös, nyári illata van. Sokszor odamegyek a polchoz, ahol őt és más TBS társait tartom és csak percekig szagolgatom őket. Felfrissít ebben a nyári hőségben és az illata is egész tartós annak ellenére, hogy "csak" egy testpermet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 9.

repülő mókus

2013. június 27.

Tipikus nyári, kellemes illat. Nekem nagyon bejön, melegben nem tudok erősebb illatokat elviselni magamon. Én akciósan vettem, így azért jobban jön ki, mint teljes áron, de szerintem 100 ml még úgy is megéri. Nem igazán tartós az illat ez igaz, de tényleg nem parfümről van szó, úgyhogy téves elvárás szerintem a tartósság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

dettybetty

2013. április 18.

Nagyon kellemes illat, egész nap tudnám fújkálni vele magam. Tusolás után kellemes érzetet nyújt és árban is kedvező. Érdemes kipróbálni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 18.