The Body Shop

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. április 26.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

• zamatos gyümölcs illat
  • könnyű és üde
  • használható az egész testre
  • mangó kivonatot tartalmaz

Ár: 2000 , Eladó: HaziManka
Állapot: Elég sok van benne, képen látható, Helyszín: Budapest, fizetés: Banki előre utalás után postázom vagy személyesen
Ár: 890 Ft + postaköltség , Eladó: Nyimuska
Állapot: kb. 65/100 ml - a képes a vörös vonalig ér a parfüm, Helyszín: Budapest, IX. kerület, fizetés: fizetés banki utalással + postával/FoxPosttal küldöm, vagy személyes átvétel lehetséges
stefi90

2014. július 1.

Egyszerűen imádom és még az illata is tartós =)!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Egyszerűen imádom és még az illata is tartós =)!

mrs.criss

2014. május 2.

már rég gondolkodtam egy testpermeten, de hát mindig jött a sok kérdés: milyen márka,milyen illat,tartós lesz e egyáltalán stb.ma vettem meg, isteni illata van..mikor megéreztem a papíron tudtam h hazajön velem!!pont ilyen finom édes,gyümölcsös illatot szerettem volna :) számomra telitalálat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 2.