The Body Shop

Ár:   5490 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: trianka, Módosítva: 2016. április 15.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Ez a mangó illatú testradír valódi mangómag-olajat tartalmaz, amely segítségével nagyon hatásosan radírozza le az elhalt hámsejteket és varázsolja puhává a bőrt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Eperhold

2016. december 25.

Egyik barátnőm ajánlotta és gondoltam kipróbálom "miért is ne" alapon. Nem csalódtam! Az illata csodálatos (ahogy a márka más termékeinél is tapasztaltam) a bőröm pedig igazán puha lesz tőle. Nekem nagyon lassan fogy, ami úgy érzem, hogy kompenzálja az árát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 25.

Cannes

2016. november 13.

Nagyon kellemes az illata puha lesz a böröm de úgy érzem hogy ezt egy olcsóbb termék is tudja

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 13.

Ciprus

2016. július 5.

Imádom! Fantasztikus az illata és pihe puha lesz a böröm

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 5.

Imádom! Fantasztikus az illata és pihe puha lesz a böröm

Captainblonde

2016. június 29.

Ahhoz képest, hogy mangós, inkább sárgabarack illata van. Kis tégelyt vettem belőle tesztelésre, és 3 fürdésig volt elég. Majd' 2 ezer Ft 3 fürdésre elég nagy luxus. Ennél sokkal jobb testradírok vannak, jobb áron.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 29.

Zsannus

2016. április 8.

Csak jókat tudok mondani róla! Kevés is elég belőle, pihe-puha bőr, és még hidratál is! Én csak a lábszáramra használom, szêpen radiroz. Utána rákenem a mangós testápolóját és tökéletes végeredmény! Az illat már csak hab a tetejére!
Kicsit túlárazott, de éri az árát!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

Kicsit túlárazott, de éri az árát!

Londa

2016. április 7.

Sok gondolkodas utan ranszantam magam , hogy megvegyem. Ma probaltam ki eloszor es azt kell mondanom , hogy nagyon nagyon jo. A szemcsei pont jok, durvabbra nem is lenne szuksegem ugyanis a kesztyu amit a radirozashoz hasznalok segit az eroteljesebb tisztitasban. Az illatarol jobb ha nem is irok, paratlan ... a kisse olajossaga pedig egy keves hidratalast biztosit ... pont ami kell. Mondjuk en azert hasznaltam testapolot utana, de lehet hogy vannak olyanok akiknek ez nem feltetlenul szukseges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

straub.stella

2016. január 6.

Nagyon jó az illata és a hatása is egész jó, de a házi gyártású cukros vagy kávé zaccos testradír többet használ

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 6.

kisroka

2015. december 8.

A mangó az egyik kedvenc gyümölcsöm, úgyhogy nem volt kérdés, megveszem-e. Meg vagyok vele elégedve, de nem csodaszer. Tény, hogy nagyon apró szemcsés, de én peeling szivaccsal együtt használom hetente egyszer, és utána olyan a bőröm, mint a babapopsi. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

devirag

2015. december 3.

Nagyon finom az illata, de elég finom szemcsés, én jobban szerepem az intenzívebb testradírokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 3.

mimmike

2015. július 15.

Ajándékba kaptam ugyanilyen testvajjal együtt. Ennek is nagyon finom illata van. Pozitívum, hogy valóban nincs szükség testápolásra a használata után, klasszul hidratál. Ami bánt, hogy a szemcsék fél pillanat alatt elolvadnak, ezért relatíve sűrűn kell használni, amit ha egybe veszünk az árával, nagyon nem gazdaságos. Én megvenni biztos nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 15.

Antioxidánsok: Tocopherol, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Paprikakivonat, mely keringésfokozó, anyagcserejavító és melegítő hatású, így gyakran találkozhatunk vele cellulitisz elleni krémekben. A paprika kivonat irritáló hatású, erős kipirosodást okozhat, így érzékeny bőrrel kerülendő.