The Body Shop

Ár:   5490 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: trianka, Módosítva: 2016. április 15.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Ez a mangó illatú testradír valódi mangómag-olajat tartalmaz, amely segítségével nagyon hatásosan radírozza le az elhalt hámsejteket és varázsolja puhává a bőrt.

szusmus

2014. augusztus 5.

Isteni illatú, nagyon kellemes állagú, gyengéden radírozó termék. A szemcséi elég gyorsan elolvadnak, de ez nem baj, rendszeres használat esetén pont elég ideig dolgoznak. Használata után érdekes, de kellemes olajos marad a bőr, így semmi szükség fürdés után testápolóra. Az illata sokáig megmarad. Annyira jó, hogy magas ára ellenére is kell :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

Katie

2014. május 2.

Ajándékba kaptam, magamnak biztosan nem venném meg. Finom illatú és egész jó érzékeny bőrre, de sokallom az árát. Ennyi pénzért többszörös mennyiséget tudnék venni más márkájú, de hasonló minőségű bőrradírból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 2.

szelesteirita

2014. március 12.

Az illata valami elképesztően nagyszerű :) De ennyi. Nem jött be nekem ez a cukros dolog, meg pláne nem az olaj, amit maga után hagy a radír... Valahogy nem jó. És még sok is kell belőle, már a fel elfogyott pedig csak 3szor használtam (a kis kiszerelés van meg). Nem vagyok elégedett :(

update: itt írtam róla: http://mindennapioromok.blogspot.hu/2014/03/the-body-shop-mangos-testradir.html

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 12.

mrs.criss

2014. február 26.

ez vmi isteni "dolog"!!sokáig nem értettem h mért kell testradírt használni...mi változik??gondoltam semmi.aztán kaptam Őt, így, nagybetűvel és rögtön leesett h igenis van létjogosultsága a fürdőszobában!nagyon finom illata van, jól radíroz, már 1 használat után látszik az eredmény!!az egyetlen negatívum az ára, ami nagyjából 5x annyi, mint amennyit én kiadnék 1 200 ml-s testradírért.aztán ki tudja, ha elfogy, lehet beruházok rá megint

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 26.

darcy

2014. február 19.

Kivételesen a drogériák polcain nem találtam kedvemre való testradírt. (Igazából nem is nagyon volt ilyesmi.) Így keveredtem be végül a The Body Shop üzletbe, ahol igazi illatorgia fogadott. Sajnos az árak eléggé borsosak, de egy mini kiszerelést azért megengedtem magamnak ebből az isteni illatú cuccból.
Nagyon érdekes állaga van. Talán leginkább ahhoz tudnám hasonlítani, amikor a piskóta készítésnél a cukrot éppen hogy elkezdjük elkeverni a tojássárgájával. Az illata mennyeien gyümölcsös, és finoman radíroz.
Szívesen használnám hosszú távon, de állandó használatra az ára miatt nem fogom megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 19.

plzita

2014. február 10.

Imádom, tökéletes! Illatra, állagra, és az enyhén olajos hatás, az valami elképesztően tartós, nagyon ajánlom száraz bőrre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 10.

andrea.horvath79

2013. szeptember 14.

Osztom az előttem szőlők véleményét. Eddigi legjobb testradírom ( na jó, a Clarins-t is imádom) , mangós tusfürdővel és testvajjal használva mennyei!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 14.

koskam

2013. június 30.

Tegnap vettem kis kiszerelésben, de vmi isteni, nem is szerettem a mangós illatot de ebben nagyon bejött, főleg ebben a melegben, nem jó csak édes illatokat magamra kenni, mert a vége nem lesz jó. Jól radíroz, és puha lesz utána a bőr, de nem ragadósan. Még másnap is érezni a mangó illatot. Bátran ajánlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 30.

cittyike

2013. június 30.

Nagyon szuper, jól radíroz, nem irritálja a bőrömet, hidratál is picit. Iszonyat jó illata van.... :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 30.

Odar

2013. június 13.

Ajándékba kaptam, nagyon szeretem, ennél jobb testradírral még nem találkoztam. Nagyon szépen és finoman radíroz és ami a legjobb, hogy a végén egy olajos réteggel vonja be a bőrt ezáltal hidratálja is. Az illat amit utána a bőrön hagy valami isteni, az ember nem győzi szimatolni a bőrét annyira jó :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 13.

Antioxidánsok: Tocopherol, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Paprikakivonat, mely keringésfokozó, anyagcserejavító és melegítő hatású, így gyakran találkozhatunk vele cellulitisz elleni krémekben. A paprika kivonat irritáló hatású, erős kipirosodást okozhat, így érzékeny bőrrel kerülendő.