The Body Shop

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2014. április 8.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Mangó tusfürdőgél mangó kivonattal.

• szappanmentes
  • gazdagon habzik
  • egzotikus mangó illat

1000 ft. The Body Shop Mangós Tusfürdő Gél
Ár: 1000 ft , Eladó: krisztikicsi
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel XI kerület, posta

lapale

2021. július 30.

Csodálatos az illata, puhítja a bőrömet, de mégis tiszta.
Édes, lágy, jól habzó, bár nem marad meg az illata sokáig a bőrömön.
Nyári tusfürdőnek jó.
A mangót imádom, de nem lett nagy kedvenc, ezért levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 30.

Csodálatos az illata, puhítja a bőrömet, de mégis tiszta.
Édes, lágy, jól habzó, bár nem marad meg az illata sokáig a bőrömön.
Nyári tusfürdőnek jó.
A mangót imádom, de nem lett nagy kedvenc, ezért levonok egy csillagot.

Vicus

2021. január 2.

Igazi mangó illata van, bár engem egy szirup állagú gyógyszerre emlékeztet gyerekkoromból, így minden zuhanyzásnál ez ugrik be :D Egyébként jól habzik, nem vettem észre, hogy szárítaná a bőrömet. Tetszik a csomagolása is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 2.

eveshepherd

2020. november 8.

Isteni mangó illat és a TBS tusolóktól megszokott habzás, állag. Nem szárítja ki a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 8.

GabriellaBodnar

2020. október 20.

Az óriás kiszerelést szoktam belőle venni, amikor nyaranta leakciózzák. nagyon szeretem, több hónapig elég, az illata kellemesen frissítő, főleg a melegebb hónapokban használom. Többször beruháztam már rá és még szerintem fogok is. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 20.

MNNiko

2020. július 6.

Ebben a kis kiszerelésben biztosan nem venném meg, mert ahhoz drága. A 750 ml-est vettem meg féláron, így megérte, mert most párhónapig kitart majd.
Nagyon szépen habzik, így kevés is elég belőle, az illat szuper, ahogy az már megszokott a márkánál. :)

Ha lesz még akcióban akkor veszek majd más illatokat is, de szerintem azért annyira nem jó , hogy teljes áron elvigye az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

KuliKali

2020. május 11.

Jó illatú,tartósan illatos és puha lesz tőle a bőröm. A mangót nem igazán érezni rajta,epres tesójához hasonlóan szintén ajándék volt,nem veszem újra.

Up: Újra használom nagy ritkán ha vidéken vagyunk családnál. Még mindig szuper az illata, de szerintem nem tisztít jól. Többször át kell mosnom vele magam, és nem is habzik annyira. Ára nagyon nem baráti főleg ezek mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 11.

bernadettu

2020. április 19.

Karácsonyra kaptam belőle egy 250 ml verziót, az illata isteni finom de akárhányszor használtam, mindig száraznak éreztem a bőröm, többször egymás után használva pedig egyenesen viszketett.
Heti egy-ket alkalommal használva rendben van, de számomra csalódás hogy ugyanúgy irritálhat mint egy párszáz forintos drogériás tusfürdő.
Az ajándék csomagban volt egy epres tusfürdő is, annak azért még adok esélyt, és ritkán használva legalább tovább élvezhetem az illatát de sajnos egyébként csalódás nekem ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 19.

kesi

2020. március 4.

Nagyon szeretem az illatát, de nem habzik túl jól és kicsit sokallom az árát is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

Teokleia

2019. szeptember 9.

Nagyon erős, kesernyés, kellemetlen szagú volt számomra - szerencse hogy a kis kiszerelést kaptam csak ajándékba. Nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

slytherclaw

2019. augusztus 26.

Hű, ez csalódás volt. A TBS mangós termékei nagy kedvenceim, úgyhogy minden gyanú nélkül dobtam be a bőröndbe nyaraláskor. A testvajjal és a testjoghurttal ellentétben ennek nincs igazán kellemes, édes mangóillata. Alkoholos beütést érzek ki belőle, ami elnyomja a gyümölcs illatát. Szerencsére legalább pillanatok alatt elillan az egész fürdés után, de azért szomorú vagyok miatta egy kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Lilás piros.