The Body Shop

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2014. április 8.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Mangó tusfürdőgél mangó kivonattal.

• szappanmentes
  • gazdagon habzik
  • egzotikus mangó illat

TBS The Body Shop Mango Shower Gel Mangó/Mangós utazó tusfürdő gél
Ár: 800 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt, Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.

MNNiko

2020. július 6.

Ebben a kis kiszerelésben biztosan nem venném meg, mert ahhoz drága. A 750 ml-est vettem meg féláron, így megérte, mert most párhónapig kitart majd.
Nagyon szépen habzik, így kevés is elég belőle, az illat szuper, ahogy az már megszokott a márkánál. :)

Ha lesz még akcióban akkor veszek majd más illatokat is, de szerintem azért annyira nem jó , hogy teljes áron elvigye az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

KuliKali

2020. május 11.

Jó illatú,tartósan illatos és puha lesz tőle a bőröm. A mangót nem igazán érezni rajta,epres tesójához hasonlóan szintén ajándék volt,nem veszem újra.

Up: Újra használom nagy ritkán ha vidéken vagyunk családnál. Még mindig szuper az illata, de szerintem nem tisztít jól. Többször át kell mosnom vele magam, és nem is habzik annyira. Ára nagyon nem baráti főleg ezek mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 11.

bernadettu

2020. április 19.

Karácsonyra kaptam belőle egy 250 ml verziót, az illata isteni finom de akárhányszor használtam, mindig száraznak éreztem a bőröm, többször egymás után használva pedig egyenesen viszketett.
Heti egy-ket alkalommal használva rendben van, de számomra csalódás hogy ugyanúgy irritálhat mint egy párszáz forintos drogériás tusfürdő.
Az ajándék csomagban volt egy epres tusfürdő is, annak azért még adok esélyt, és ritkán használva legalább tovább élvezhetem az illatát de sajnos egyébként csalódás nekem ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 19.

kesi

2020. március 4.

Nagyon szeretem az illatát, de nem habzik túl jól és kicsit sokallom az árát is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

Teokleia

2019. szeptember 9.

Nagyon erős, kesernyés, kellemetlen szagú volt számomra - szerencse hogy a kis kiszerelést kaptam csak ajándékba. Nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

slytherclaw

2019. augusztus 26.

Hű, ez csalódás volt. A TBS mangós termékei nagy kedvenceim, úgyhogy minden gyanú nélkül dobtam be a bőröndbe nyaraláskor. A testvajjal és a testjoghurttal ellentétben ennek nincs igazán kellemes, édes mangóillata. Alkoholos beütést érzek ki belőle, ami elnyomja a gyümölcs illatát. Szerencsére legalább pillanatok alatt elillan az egész fürdés után, de azért szomorú vagyok miatta egy kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Helmi

2019. május 28.

Nem volt rossz kipróbálni, de őszintén többre számítottam. Az illata tényleg kellemes, egzotikus, de az ára igen borsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 28.

dora3311

2019. május 24.

Imádom az illatát! Sajnos azonban fürdés után egyből elillan és semmit sem érezni, se a bőrön, se a fürdőszobában :( Kicsit drágállom is, lehet nem fogom újravenni, max akcióban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

zfruzsi

2019. március 26.

Ez volt az első (de nem az utolsó) tusfürdő, amit kipróbáltam a márkától és bár nem számítottam semmi extrára, de azt kaptam! Tényleg érezhető a különbség a drogériás tusfürdőkhöz képest, mondom ezt úgy, hogy én egyébként azokkal is elégedett vagyok... De ennek valóban sokkal-sokkal intenzívebb az illata, ami sokkal tartósabb is a bőrön és kevesebb is kell belőle jóval, mint egy "átlagos" tusfürdőből. Bár drága, de biztosan ki fogok még próbálni néhány illatot, ami izgatja a fantáziám és bízom benne, hogy mindegyik ilyen minőségű lesz!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

MissL

2019. február 10.

Este szoktam tusolni,de ha reggel is megyek,isteni ezt használni. Nem kell belőle sok,nem szárít,jól habzik,felébreszt.
Az ára túl sok,de ezért nem főnök le pontot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

Az ára túl sok,de ezért nem főnök le pontot.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Lilás piros.