The Body Shop

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2021. július 13.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

Könnyed gél állagú krém, ami azonnal beszívódik a bőrbe. Nem hagy ragacsos érzetet.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

zsanisu

2016. október 8.

Imádom! Az illata tökéletes, nagyon gyorsan beszívódik. Naponta többször is kenem a kezem, mint egyébként szükséges lenne: az illata miatt, nekem is a hársfa, fehér akác jut róla eszembe. Télre kíváncsi leszek, hogy mennyire lesz elég, ősszel nekem most tökéletesen puhává varázsolja a kezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 8.

mariib

2016. július 8.

Itteni vélemények alapján figyeltem fel a Moringa illatú termékcsaládra, és valóban mesés, folyton szaglászom ha a kezem ügyébe kerül. Már gondolkodom, hogy melyik legyen a következő termék :) A tusfürdőt néztem ki, csak kicsit sokallom az árát...
Jókedvre derítő aromaterápiának tökéletes, mindig magamnál hordom a táskámban. Ahogy előttem írta szinte mindenki, a hidratáló hatása nem a legtökéletesebb, de én őt inkább csak közérzetjavításra használom, így megegyezhetünk 4 csillagban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 8.

Garu

2016. május 17.

Az én pergamenszáraz kezeimre nem a legjobb télen, de most tavasszal, nyáron tökéletes, és ez az illat egyszerűn mesés! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 17.

Ragdoll

2016. május 10.

Táskámban szoktam hordani, a hidratálása nem kimagasló ( bár én télen is szoktam használni, semmi baj nem volt vele 🙂), de ez az illat... Olyan jókedvre derítő 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

kay37

2015. szeptember 18.

Fantasztikus illat, a hársfára emlékeztet. Nyári kézkrém, télen kevés volna, de most bőven elegendő a hidratálása, ez a finom virágillat pedig sokáig kellemesen érződik. Csak ne lenne ilyen drága az összes TBS termék...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

Zsenike

2015. február 20.

nagyon finom illata van, éjszakára szoktam használni és tökjó erre az illatra elaludni. Viszont alig hidratál, és nagyon gyorsan elfogy a kis tubus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 20.

Pandácska

2015. január 23.

Ő az első moringa illatú termékem, de szerintem nem az utolsó. Mesés ez az illat, előtte nem ismertem. A krém könnyed, pont ezért hamar felszívja a bőr, tökéletes a reggeli rohanásban. Az illata sokáig megmarad a kezemen. Hidratálásban nem a legerősebb, a mandulás krém jobb ezen a téren, de nekem még így is tetszik. Négy csillagot megérdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 23.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2