The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2012. június 8.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolás

Könnyű, gyorsan felszívódó, tápláló testápoló, ami belülről puhítja és hidratálja a bőrt.

Fő összetevői: méz, sheavaj, kakaóvaj

pampuska

2017. augusztus 21.

Nagyon könnyű állag, jó illat, megfelelő hidratálás. Még így télen is elégedett vagyok vele. Update: Azóta annyit olvastam Ms. Tindigó és OhMyBrush Viki blogját, hogy nem venném újra, de az illatára öröm visszaemlékezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Jellybean

2017. július 31.

Moringa illat rajongó vagyok, nem volt kérdés, hogy a tusi után őt használjam. Szuper ez a spray formátum, bár a végére érve kezd meghalni, minden résen jön belőle az anyag. Nem hittem volna, hogy ez a könnyű állag jól fog hidratálni, de meglepően jól teljesít, pihe-puha utána a bőröm és hamar be is szívódik. Egy bajom van csak, hogy a csoda illat rajtam megváltozik, nem olyan kellemes, mint kifújáskor, valami furcsa műanyagos beütést kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

Sancsa

2017. április 27.

Nekem nagyon bejött ez az állag és kiszerelés. Az illatot alapból imádom, s ez a permetes megoldás nagyon praktikus és gyors!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 27.

Katie

2016. január 6.

A törzsvásárlói kártyámon összegyűjtött pontokból tulajdonképpen ingyen szereztem be egy kis ajándékcsomagban, egy tusfürdővel és egy fürdőpamaccsal (vagy minek hívják) volt összecsomagolva. Szeretem a Body Shop moringás sorozatát, ebben a testápolóban sem csalódtam. Az állaga elég híg, de kényelmes használni. Kevés kell belőle, sokat nem is érdemes egyszerre magunkra kenni, mert nagyon erős az illata. Egy egész picit mintha ragadna, de nem annyira zavaró. Elégedett vagyok vele, de rendesen biztosan nem fogom megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 6.

Ina15

2014. október 21.

Tegnap vettem meg ezt a testápolót,de féltem , hogy nem fog tetszeni. Nagyon erős illata van ami nekem kifejezetten tetszik, és nagyon hìg az állaga. Nem éreztem ragadósnak, sőt puha lett a bőröm tőle. Mindent összevetve bevált a krém, de nagyon drága és nem túl nagy a flakonja sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 21.

angelcare

2014. július 12.

Imádom az illatát és ennyi. Hidratálgat de édeskevés, pedig nem száraz a bőröm. nagyon folyós az állaga és egy ideig ragacsosnak érzem a bőröm miután bekentem. Viszont meglepően tartós az illata.Ennyi pénzért azt hinné az ember hogy csodaszer de sajnos nem az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 12.

huncutka

2013. március 17.

Tusfürdővel együtt használom és egyszerűen imádom, csodálatos illata van. Kicsit féltem ettől a fújós adagolótól, mert attól tartottam, hogy nem fog jól működni, de szerencsére teljesen jól működik. Eredetileg egy test permetet szerettem volna ez lett a vége és nem bántam meg. Bár azt hozzá kell tennem ha tényleg száraz a bőröm akkor ez a testápoló semmit nem ér. Tényleg arra tökéletes, hogy kellemes tapintásúvá teszi a bőröm és az illatát is sokáig érzem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 17.

adrienne

2013. január 18.

Finom illata van, de testápolónak nagyon gyenge, legalábbis télen. Száraz marad tőle a bőröm, az ára pedig nevetséges, ennyi pénzért többet várnék el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 18.

svivko

2012. május 31.

Imádom az illatát, ezért vettem meg. Emellett a csomagolással is nagyon meg vagyok elégedve, masszív, minőségi.
Az hogy belülről puhítja a bőrt nekem nem igazán tűnt fel, plusz a két szilikon után, ami benne van, és kívülről kelti a puhaság látszatot, nem is keresgélem tovább.
Mindemellett nagyon szeretem ezt a terméket, szezonális, könnyed, nem kelt semmilyen "rátelepedek a bőrödre hadd fulladozzon érzetet", a nagy melegben is szívesen használom. Azonnal beszívódik, s csak az illatot hagyja maga után.
Igen, az illata, az erős virágillat, mint az összes Moringa terméknél, de aki szereti, azt ezt is imádni fogja. Az én bőröm (sajnos) dobja le magáról a parfümöt- a legdrágábbat is- de így is ez kb 2 órán át illatozik - ami testápolónál nálam nagy szó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 31.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

A Moringa növény (kis vagy közepes méretű fa, melynek fehér virága van) magjából készült olaj. A Himalaya Herbals honlapja szerint a moringa növény magjának gyulladás csökkentő, vizelethajtó és görcsoldó hatása van. A CosIng az összetevőt egyszerűen bőrjavító (skin condtioning) összetevőnek kategorizálja.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.