The Body Shop

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cucika, Módosítva: 2017. november 23.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Szappan-mentes formulájának köszönhetően gyengéden tisztítja, ugyanakkor hidratálja és revitalizálja a bőrt. A moringa-kivonat hidratál és védelmet biztosít a bőrnek. Bio méz tartalmának köszönhetően hidratálja és kondicionálja a bőrt.
(A moringa egy különleges, Indiában, valamint Afrika és Ázsia egyes részen élő, fehér virágokat hozó fafajta.)

eveshepherd

2020. november 8.

Megunhatatlan, kortalan, csodás illat. Jól habzó tusoló, ami nem szárít. Már sokadszorra vettem újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 8.

adrika128

2020. október 12.

Az első BS rendelésem között volt ez a tusi anno és már akkor is oda voltam érte. Nagyon tetszik az illata és a tartóssága is, kellemesen érződik a bőrömön fürdés után egy jó darabig. Ez az, ami biztosan újra vevős termék nálam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 12.

Virvatuli

2020. szeptember 26.

Nagyon szerettem az illatát, de annyira intenzív, hogy parfümöt nem tudtam használni mellette. Nyárra a testjoghurtjával pont jó volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 26.

Barbara5

2020. július 16.

Bódító illata van. Imádtam, sokáig használtam nagyon :) De egy idő után már váltanom kellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

Mimiti

2020. április 21.

A moringás dolgokkal vett meg engem a TBS, egyszerűen odavagyok ezért az illatért. A tusfürdő egyébként pont azt hozza, amit egy tusfürdőtől elvárok, csak egy picit intenzívebb és tartósabb az illata az eddig használtaknál. Szóval szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

N0RINE

2019. december 24.

Én is ajándékba kaptam ezt a terméket. Nagyon finom isteni az illata, gyengéden tisztít és nagyon habzik ezért nem kell belőle sokat használni. Nem szárít és nem okoz irritációt, azt tudja amit kell. Sajnos az illata tényleg nem tartós de a body milk testvére megoldja ezt a problémát. Igazából ennyiért nem venném meg magamnak mert a Dove tusfürdők sokkal jobban beváltak nekem és az áruk is kedvezőbbek, de mindenképpen elhasználom ezt is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 24.

Nabi

2019. december 6.

Ajándékba kaptam, valószínű magamnak ezt sose választottam volna. Az illata nagyon intenzív, olyan mintha egy virágmezőn állnék zuhanyzás közben. Ez lehetne jó is, de én nem szeretem az ilyen tömény dolgokat, 2-3 használat után túlságosan betelek velük és nem vágyom rá többet. Nagyon lassan fogyott el, 2 évig meg volt:D Ennek nem csak az illata az oka hanem az hogy iszonyatosan szárít és viszketést okoz, emiatt pedig csak nagy ritkán vettem elő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

Mandarindream

2019. június 17.

Igazából nem lehetne pontozni, mert ez nem mézvirág!!! Viszont moringa....a kettő nem ugyanaz. Ez a tormafa virága - különben pont most virágzik -, azzal valóban azonos. A mézvirág teljesen máshogy néz ki, apró fehér szirmú, kisfejű virágok csoportja. Az előző fa, utóbbi cserje. Ja, és a mézvirágnak nagyon finom mézes illata van, ez meg olyan favirágos, kissé fullasztó és enyhén negédes "illat". Felénk mindkettő "megterem", úgyhogy szólok, ha valaki a valódi mézvirág illatot szeretné, nem azt fogja kapni! Tipikus magyar TBS-es parasztvakítás....ki tudja hanyadik?
Update:
Ma szóltam nekik, hogy a két növény tök különböző. Válasz:
"A Mézvirág termékcsalád tagjainak fő összetevőjét, a mézvirág magolajat az Észak-Indiában is őshonos mézvirág fából nyerik, és használják fel a kozmetikumok készítéséhez. Ez nem egyezik meg a magyarországi mézvirág növénnyel."
Szóval pontosan tudják, hogy a kettőnek köze nincs egymáshoz, de mégis! Mézvirágfa NEM létezik, szerintem egy botanikus elsírná magát! Lóretekfa,tormafa = moringa. EZ a magyar TBS színvonala. Sajnos másban is fullra hülyének nézik a vásárlót! A lényeg az üngyibüngyi nyuszikás állatvédelem, több sajnos nincs a cégben. Felejtős....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 17.

Update:
Ma szóltam nekik, hogy a két növény tök különböző. Válasz:

Vyvcsyke

2019. január 9.

Az összes TBS termék közül a mézvirágos kollekció a kedvencem, ezért mindig van otthon belőlük. Nagyon szeretem az illatát, nem szárít és jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

roseanne

2019. január 1.

Szerettem, illata megosztó volt, finom, de kicsit nagymamás is volt egyben, engem a hársfavirágra emlékeztetett. Bőrömet nem szárította, illata tartósabb az egyéb drogériás tusfürdőkhöz képest.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 1.

Hidratálók: Glycerin, Honey, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Sorbitol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.