KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cucika, Módosítva: 2017. november 23.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Szappan-mentes formulájának köszönhetően gyengéden tisztítja, ugyanakkor hidratálja és revitalizálja a bőrt. A moringa-kivonat hidratál és védelmet biztosít a bőrnek. Bio méz tartalmának köszönhetően hidratálja és kondicionálja a bőrt.
(A moringa egy különleges, Indiában, valamint Afrika és Ázsia egyes részen élő, fehér virágokat hozó fafajta.)

The Body Shop Moringa Tusfürdő-új!
Ár: 1400 , Eladó: Timmon
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

emmike

2017. november 4.

Nagyon kellemes az illata, tusolás után is megmarad. Nálam nem okoz bőrirritációt, sok más termékkel ellentétben. Szerintem megéri az árát.

emmike
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 4.

angyalka1225

2017. október 24.

Bármennyire is bele vagyok zúgva TBS moringás termékeibe, ez már a második a "családból", amitől tele lett a mellkasom ilyen pattanás-szerű pöttyökkel. :( Valószínűleg bezsírosította, vagy nem tudom. Nem minden használatnál van ez, lehet csak akkor, ha utána leizzadok (pl. futni megyek), de ez akkor is botrány, hogy napokig, hetekig szenvedek utána. :( Soha, semmivel nem jártam így eddig, ezért fájó szívvel le kell vonnom 2 csillagot is. Máskor biztos csak a szárazabb részeimre fogok használni ezekből.

angyalka1225
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. október 15.

2017.10.15. Nagyon sajnálom, de most, hogy megnéztem az összetevőit, el is ment tőle a kedvem. Miért kell - szerencsére csak majdnem - mindent telerakni pirosokkal???
Két csillag törölve.

2017.08.20. A moringa a természet egyik csodája! Be kell ismernem, hogy én sem hallottam róla egészen addig, amíg el nem kezdtem használni a moringa bio olajat, arcra, amit csak ajánlani tudok, legfőképp a korosztályomnak. Annyira nem ismertem a moringát, hogy fel sem tűnt, hogy a tusfürdőmben is ez van...:))) Évek óta használom a TBS tusfürdőit, jobban mondva sokáig csak egyet, az olívásat. Nem is volt okom a váltásra, csak vágytam már valamilyen más illatra is, inkább. Most, hogy megismertem a moringa olajat, azt kijelenthetem, hogy a 100 %-os tisztaságú moringa olajnak egyáltalán nincs ilyen illata, mint a tusfürdőé, ami engem inkább az akácra emlékeztet. Az illatanyag szerintem egyéb összetevőktől származik, a moringa pedig csak nyomokban (mint ételekben a szója) található benne. A TBS tusfürdőit azért szeretem, mert egyáltalán nem szárítják a bőrt.
A nagy kiszerelést szoktam venni, és a kiürült flakonban pedig a mosogatószert tárolom, sokkal praktikusabb azt is pumpásból adagolni. Ezzel az ötlettel már a környezetemet is sikerült megfertőzni.

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 15.

Két csillag törölve.

Dhewilgirl

2017. október 10.

Ajándékba kaptam, de nem igazán voltam oda érte. Nem szárított, jól habzott, de az illata számomra közömbös - sokkal jobbak is vannak a piacon töredék árért, így egyszeri használat volt részemről.

Dhewilgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 10.

pampuska

2017. augusztus 21.

Nagyon jó illat, kellemes állag. Jól habzik, elég tartós az illata. Viszont az ára miatt nem veszem újra. Update: Nem csak az ára miatt nem venném újra. Már biztos nem bírná a bőröm. Viszketek minden illatos kencétől, tusfürdőtől.

pampuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Jellybean

2017. július 31.

A legkedvencebb tusfürdőm a TBS termékek közül. Imádom az illatát, sok sok flakonnal kivégeztem, mégsem untam rá. Nagyon jól habzik, sűrű és nem szárítja a bőröm. Az illatát sokáig érzem magamon.

Jellybean
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

Sancsa

2017. április 27.

Nagyon szeretem főleg az illata miatt. De az állaga is jó, kevés is elég belőle egyszerre.

Sancsa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 27.

auberginecat

2017. április 25.

ez a moringás sorozat nagyon belopta magát a szívembe, pedig valamiért nem vagyok nagy híve a tbs-nek. (nemrég ajándékba kaptam egy mangós szettet és az is tetszett, de valahogy akkor sem tudok megbarátkozni a márkával.) a tusfürdő maga nagyon erőteljes illatú, fürdés után is hosszan érződik, de cseppet sem tolakodó, nagyon is kellemes. az állaga elég sűrű, nekem olyan érzetem van, mintha akácmézzel kenegetném magam, és tulajdonképpen az illata csak rádob erre az illúzióra. nem szárít, puha a bőröm, és nagyon komfortosan érzem magam tőle. ja és sokkal jobban habzik, mint a mangós tusfürdő. az ára miatt viszont - 1 csillag, nevetséges.

auberginecat
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

SPetrus94

2017. április 20.

Nagyon erős virág illata van, ami néha elképesztően tetszik, néha pedig fejfájást kapok tőle. Nem a mindennapok tusfürdője, de egy-egy különleges alkalom előtt szeretem. Ha legközelebb veszem, lehet hogy csak a pici, 60 ml-es kiszerezést választom.

SPetrus94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 20.

Moringa

2017. április 5.

Szeretem nagyon :) Lehetne még természetesbb az összetevő lista, ezért csak 4 pont.

Moringa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 5.

Hidratálók: Glycerin, Honey, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Sorbitol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.