The Body Shop

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cucika, Módosítva: 2017. november 23.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Szappan-mentes formulájának köszönhetően gyengéden tisztítja, ugyanakkor hidratálja és revitalizálja a bőrt. A moringa-kivonat hidratál és védelmet biztosít a bőrnek. Bio méz tartalmának köszönhetően hidratálja és kondicionálja a bőrt.
(A moringa egy különleges, Indiában, valamint Afrika és Ázsia egyes részen élő, fehér virágokat hozó fafajta.)

Jellybean

2017. július 31.

A legkedvencebb tusfürdőm a TBS termékek közül. Imádom az illatát, sok sok flakonnal kivégeztem, mégsem untam rá. Nagyon jól habzik, sűrű és nem szárítja a bőröm. Az illatát sokáig érzem magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

Sancsa

2017. április 27.

Nagyon szeretem főleg az illata miatt. De az állaga is jó, kevés is elég belőle egyszerre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 27.

auberginecat

2017. április 25.

ez a moringás sorozat nagyon belopta magát a szívembe, pedig valamiért nem vagyok nagy híve a tbs-nek. (nemrég ajándékba kaptam egy mangós szettet és az is tetszett, de valahogy akkor sem tudok megbarátkozni a márkával.) a tusfürdő maga nagyon erőteljes illatú, fürdés után is hosszan érződik, de cseppet sem tolakodó, nagyon is kellemes. az állaga elég sűrű, nekem olyan érzetem van, mintha akácmézzel kenegetném magam, és tulajdonképpen az illata csak rádob erre az illúzióra. nem szárít, puha a bőröm, és nagyon komfortosan érzem magam tőle. ja és sokkal jobban habzik, mint a mangós tusfürdő. az ára miatt viszont - 1 csillag, nevetséges.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

SPetrus94

2017. április 20.

Nagyon erős virág illata van, ami néha elképesztően tetszik, néha pedig fejfájást kapok tőle. Nem a mindennapok tusfürdője, de egy-egy különleges alkalom előtt szeretem. Ha legközelebb veszem, lehet hogy csak a pici, 60 ml-es kiszerezést választom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

Moringa

2017. április 5.

Szeretem nagyon :) Lehetne még természetesbb az összetevő lista, ezért csak 4 pont.

catcat

2016. december 29.

Annyira megszerettem a moringás sorozatot, hogy úgy érzem az összes kipróbált terméküket kommentelnem kell! :D Ajándékcsomagban a tusfürdő, a szappan, a testvaj és a bőrradír érkezett meg, de már bánom hogy nem nagyobbat választottam.
A tusfürdővel nagyon elégedett vagyok, nagyon jó az illata és ha nem is használom utána a sorozat többi kiegészítőjét, úgy is megtartja az illatát! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 29.

kriszti0208

2016. november 29.

Nagyobb változatot szoktam venni,750ml pumpás verzió,ami nagyon praktikus. Az illata elsőre nem tetszett (csak ez az illat volt ilyen kiszerelésben éppen,úgyhogy mégis megvettem),de minél többször szaglászom annál jobban tetszik.Nem szárít,elég egy pumpányi mennyiség a tusoláshoz. Már a második ilyen "tubust" használom és mindenképpen újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

_-Mia-_

2016. október 9.

Fincsi illat, és kevés is jól habzik. A bőröm nem szárítja ki. (a 750ml-s csomagolásom marha sokáig elég lesz, és pumpás csomagolásban van, úgyhogy duplán praktikus!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 9.

csill87

2016. szeptember 13.

Ud.: Mégiscsak újravettem :D Decemberben rendeltem a webshopból és választhattam, hogy vagy a szállítási költségért fizetek, vagy veszek egy tusi. Végül e mellett döntöttem, mert a Moringa termékek illatáért még mindig odáig vagyok.

Ami miatt visszajöttem frissíteni:
- Nem olyan, mint a Balea, mert azok hígabbak, ez picit sűrűbb, gélesebb
- Ami most nagyon bosszant, az a csomagolás. Amúgy is erősen túl van árazva a termék, nem tudtak már tenni rá egy olyan kupakot, ami nem akarja minden alkalommal letörni a körmöm? Ez egy optimális esetben mindennapi használatra szánt termék, amiért többet fizetünk, mint egy átlag tusfürdőért, akkor már nem lehet olyan csomagolásba tenni, ami nem gagyi és nem bosszant fel minden áldott használatkor? Tuti nem veszek többet tusfürdőt a márkától, nem könnyíti meg az életem, hogy minden reggel egy hülye kupakkal kell sz..akodni. És mindezt 1900 forintért gondolták?! Január óta most vettem elő, hogy használjam már el, ne romoljon rám, de komolyan az isteni illatát leszámítva megkeseríti a reggeleimet.

2013. május. 20.Mostanában Balea tusfürdőket használtam, rengeteg félét, de nem láttam értelmét véleményezni őket, mert valahogy egy kaptafára megy szerintem mind. Azért írom ezt le ide ehhez a tusfürdőhöz, mert nekem ezek a tusik jutottak eszembe róla. Nem tudom, hogy minden balea tusfürdő géles, vagy csak én nem találkoztam krémesebb állagúval, de szerintem ez is teljesen ugyan olyan. Az illata ennek a mézvirágosnak ugyan isteni, de egyáltalán nem tartós, ahogy a Balea tusfürdőké sem az. (persze parfümhasználat mellett ez előny is lehet). Jól habzik és talán mintha kicsit jobban tisztítana egy Baleánál, de lehet ezt csak az ára miatt beszélem be... Biztos hogy nem fogom újravenni, mert ezt a hatást megkapom egy 300.- forintos tusfürdőtől is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

Ami miatt visszajöttem frissíteni:
- Nem olyan, mint a Balea, mert azok hígabbak, ez picit sűrűbb, gélesebb

eniko04

2016. szeptember 3.

Kicsit sűrűbb, mint a többi The Body Shop tusfürdő és erős virág illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

Kicsit sűrűbb, mint a többi The Body Shop tusfürdő és erős virág illatú.

Hidratálók: Glycerin, Honey, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Sorbitol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.