The Body Shop

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cucika, Módosítva: 2017. november 23.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Szappan-mentes formulájának köszönhetően gyengéden tisztítja, ugyanakkor hidratálja és revitalizálja a bőrt. A moringa-kivonat hidratál és védelmet biztosít a bőrnek. Bio méz tartalmának köszönhetően hidratálja és kondicionálja a bőrt.
(A moringa egy különleges, Indiában, valamint Afrika és Ázsia egyes részen élő, fehér virágokat hozó fafajta.)

ForestNymph

2014. augusztus 21.

Imádom! Ez a Moringa illat teljesen levesz a lábamról, minden tusoláskor.:) Pedig első szaglásra kicsit csalódott voltam, hogy nem olyan nagyszám, de a bőrömön valami mesés egyveleget alkot. Utána órákig intenzíven illatozok. Ebből még lesz több Moringás termék is, csak akciózzák le, mert amúgy tényleg nagyon túlárazottak. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 21.

princessina

2014. július 18.

Nagyon finom illatú (nekem kis kiszerelés van ebből is, még úgyis elég drága sajnos)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 18.

sebidori91

2014. július 6.

imádom az illatát, nagyon jól habzik, viszont annyira drága, hogy szerintem ennyire nem éri meg. Annyira látványosan nem is tartós az illata fürdés után. Most akcióban vettem a mini kiszerelést, hogy kipróbáljam, de nem hiszem hogy 3600 Ft-ért (azt hiszem ennyi a teljes kiszerelésű normál ára) megveszem valaha is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 6.

barbiii_sz

2014. április 30.

Az illata isteni, kellemes virágos, egyáltalán nem tolakodó, nagyon tavaszias. Nagyon finom krémes lesz az állaga és szépen habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 30.

eandi

2014. április 28.

Nagy csalódás számomra ez a tusfürdő. Az illata sem olyan jó, mint a testvajé, de a legfőbb problémám az, hogy pár napos használat után el kezdtem viszketni. Pedig soha még a drogériás tusfürdők sem irritálták a bőröm. Kár volt megvennem. Amúgy szeretem a TBS termékeket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 28.

moncsi29

2014. április 26.

Nagyon jó tusfürdő,egyáltalán nem szárít,az illata pedig mennyei.
Ez volt velem a szülőszobán is,úgyhogy amikor beleszagolok,mindig életem legszebb élménye,a kisfiam születése jut eszembe.
Még a legfárasztóbb napon is mosolyt csal az arcomra.:)
Egyértelmű ötös

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 26.

Nagyon jó tusfürdő,egyáltalán nem szárít,az illata pedig mennyei.
Még a legfárasztóbb napon is mosolyt csal az arcomra.:)
Egyértelmű ötös

AshleeyTayloor

2014. április 18.

Sajnos nagyon sok terméktől kiütéses leszek, ezért elkezdtem magasabb árkategóriában nézelődni és azt hiszem jól tettem! Az illata isteni, imádom! Le se tudom írni mennyire és a bőröm is imádja! Olyan selymes lesz tőle, mint ha testápolóztam volna. Illata is elég sokáig megmarad. Ami pedig tényleg viszi a prímet 1-2 borsonyit!! szoktam használni egy fürdéshez (előtte egy diónyi volt), úgy hogy a fürdőpamacsomon? nem biztos, hogy így nevezik, felhabosítom. Szerintem szerelmes lettem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 18.

BubuMaczko

2014. március 17.

Általában nem szeretem a virágillatokat, kevés a kivétel. Ezt az illatot egyenesen imádom! A virág mellett tényleg kicsit mézes is az illata, de egyáltalán nem tolakodó. A tusfürdő kevésbé sűrű, krémes, mint a legtöbb TBS tusfürdő, de könnyű eloszlatni, így kevés is elég. A bőröm hidratált, selymes utána, az illatát később is érzem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 17.

kémecske

2014. március 15.

Isteni az illata! És tényleg selymesebb lesz tőle a bőröm! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 15.

Isteni az illata! És tényleg selymesebb lesz tőle a bőröm! :)

antónia59

Korcsoport: >54
2014. március 8.

Nagyon finom mézvirág illatú, ami fürdés után is sokáig megmarad a bőrön. Állaga megfelelő, jól hidratál, élmény vele a fürdés. Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. március 8.

Hidratálók: Glycerin, Honey, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Sorbitol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.