Best of Beauty 2019

The Body Shop

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cucika, Módosítva: 2017. november 23.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Szappan-mentes formulájának köszönhetően gyengéden tisztítja, ugyanakkor hidratálja és revitalizálja a bőrt. A moringa-kivonat hidratál és védelmet biztosít a bőrnek. Bio méz tartalmának köszönhetően hidratálja és kondicionálja a bőrt.
(A moringa egy különleges, Indiában, valamint Afrika és Ázsia egyes részen élő, fehér virágokat hozó fafajta.)

angelcare

2014. február 21.

Régebben használtam,nagyon tetszett az illata.Azóta már áttértem a natúr szappanokra. Általános véleményem a TBS cuccokról hogy túlárazottak. Nekem kicsit státusszimbólum gyanúsak. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 21.

knoemi88

2013. december 31.

Nem igazán tartós az illata, ezért a -pont, de amúgy nem rossz, élmény vele fürdeni. Csak nagyon drága :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 31.

Vorsi

2013. november 12.

Annyira imádom az illatát, hogy megbolondulok! Tényleg kár, hogy itthon csak a kis kiszerelést lehet kapni. Szuperül habzik, jól hidratál, nem ragozom, csúúúúcs! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 12.

necra

2013. szeptember 5.

Imádom! Érdekes, de sem a testvaját, de a parfümjét nem szeretem,ezt viszont igen. Literes verzióra gyűjtök, mellesleg nem is drága :) Egy ismerősöm behozza fél áron Londonból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 5.

Pink Lady

2013. július 29.

Egy moringás csomagot vásároltam meg, ami nagyon megérte, így ezt a tusfürdőt is megkaptam. Szuper illat és az olcsóbb tusfürdőkhöz képest még hidratál is egy kicsit. Persze nem úgy, mint egy testápoló, de egyáltalán nem szárít. Ha csak ezt vesszük meg, akkor tényleg drága, de mindenkinek ajánlom a moringás csomagot, mert nagyon jól fog vele járni! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 29.

Cardea

2013. július 20.

Anyukám kapta karácsonyra ezt a tusfürdőt, és mivel neki nem jött be az illata, átpasszolta nekem...nos, hiába szeretem a The Body Shop termékeit, egyszerűen ezzel nem tudtam jó barátságba kerülni. Az illata hihetetlenül erős, már-már tolakodóan virágos-akácos (viszont ha valaki ezeket az illatokat szeretni, annak tökéletes!), ráadásul nem is nagyon lehet levakarni fél-egy óráig. Jól habzik és a bőrömet se irritálja, de az biztos, hogy boldog leszek ha végre elfogy :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 20.

varadi85

2013. június 14.

Nagyon szeretem ezt a moringás termékvonalat, emiatt vettem meg ezt a tusfürdőt is. Nekem egyáltalán nem szárította a bőrömet, és hát az illata meg isteni.. te jó ég, de imádom: kellemes virágos, kicsit mézes, de egyáltalán nem túlzó, kicsit az akácra emlékeztet. Hát az ára egy 250 ml-es tusfürdőhöz képest nem éppen a legkedvezőbb, de ha egyszer ilyen isteni az illata...
Még több moringás The Body Shop termékről itt olvashattok:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 14.

Még több moringás The Body Shop termékről itt olvashattok:

Màrton Réka

2013. április 7.

Az illata isteni, de hatásában nem làtok sok különbséget egy àtlagos tusfürdőhöz képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 7.

emagdi

2013. április 4.

Imádom az illatát. Csak ezért vettem meg. Viszont a többi hasonló tusfürdőhöz hasonlóan ez is nagyon szárítja a bőrt. (Aki már használt SLS mentes tusfürdőt annak ez nagyon nem fog tetszeni.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 4.

terke29

2013. január 18.

Most kezdtem használni,az illata valami isteni finom,hidratál,és sokáig puha a bőröm tőle.Ja!És nem kiáltok azonnal a testápolómért sem.
Update:bevallom nagylányosan,engem baromira nem érdekel miből van,és kitől van,és hogyan van(ide a köveket 1000rel!!!),nekem az a lényeg,hogy hidratál,finom illatú=>tehát Esztike is,és nem kell reggel este hidratálnom a bőröm.Kezdek az üveg aljára érni,és újra veszem,aztán megint,és megint.
Update:
A tusfürdőt a mai napig szeretem,és mikor picit megcsömörlök a csokitól/kókusztól/sheától,akkor ezt veszem elő.Ami viszont érdekes,hogy a testvaj verzióját nem bírom elviselni,az illata miatt,de ezt imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 18.

Update:

Hidratálók: Glycerin, Honey, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Sorbitol