The Body Shop

Ár:   2190 Ft és 5290 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2017. november 23.

Ár:   2190 Ft és 5290 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

"Világhírű olívaolajos testvajunk nagyon gyorsan beszívódik a bőrbe és biztosítja az éjjel-nappali hidratálást."

• 24 órás hidratálás
  • enyhén gyümölcsös illat
  • Közösségi Kereskedelemből származó olívaolajjal Olaszországból

kinganora

2014. július 1.

"Zöld" illata van, szóval talán az nem mindenkinek fog tetszeni. Melegben nem olyan fullasztó használni, télen kicsit kevés. Olyan "elmegy" kategória, hidratál is, meg nem is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

antónia59

Korcsoport: >54
2014. június 9.

Kellemes illatú, lágy, jól kenhető testvaj.Az én bőrömön hamar beszívódott, jól hidratált, nem hagyott zsíros érzetet. Elég sok a káros összetevő a testvajban, ahogy a felsorolásban látom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. június 9.

Lara5

2014. március 30.

Ajándékba kaptam és ez az illat még az elviselhető kategória számomra, nincs olyan érzésem mintha belemásztam volna egy csokiszökőkútba vagy magamra kentem volna 50 gombóc eper fagyit, viszont ez is filmréteget hagy a bőrömön, csúszkál, nem szívódik be rendesen, idegesít :( Teljesen egyetértek azzal, hogy brutálisan túl van árazva. Próbáltam megszeretni a TBS t, de nem megy, asszem el kell, hogy engedjem...:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 30.

Tvylvis

2014. február 6.

Hát, lehet, hogy meg fogtok kövezni. Régóta szemezek a TBS testvajakkal, mert ugye elég nagy a hype körülötte, plusz itt Németországban minden sarkon szembejön az emberrel egy TBS bolt. Viszont régóta csak natúr testápolókat használok, és elég drága is, így mindig ellenálltam. És most karácsonyra kaptam egyet.
Hát, szerintem ár-érték arányban az egyik legdurvábban túlárazott termék, amit mostanában használtam. Nagyon erős az illata, ráadásul elég mű (azóta kíváncsiságból többet megszaglásztam a boltban, mert most már sikeres az ellenállás, és azok még durvábbak). Plusz otthagyja azt a jó öreg szilikonos réteget használat után, amit rühelltem a nem natúr testápolóknál. Hidratálni hidratál, bár kérdéses, hogy a szilikon miatt érezzük-e hidratáltnak a bőrt. És mindezt horribilis áron. Akkor inkább a Burt's Bees testvajai, ha már testvajat akarunk drágán. Két pontot a hidratálásért kap. Ezerszer inkább Alverde!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 6.

katacita

2014. január 20.

Kár, hogy nem tavasszal vettem, akkor lenne ideális az illata és az állaga miatt. Igazi friss fű illata van, nem megunós. Az állagát tekintve pedig inkább a puhább, folyósabb TBS testvajak közé tartozik, de nagyon jól hidratál és könnyen felszívódik. Az egyik legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 20.

csombi817

2013. december 9.

Nagyon kellemes, szerintem sokkal jobb, mint az émelyítő wc-illatosítóra hasonlító barack, eper, málna illatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 9.

fdorottya

2013. november 11.

Az illata kellemes, és nagyon jól hidratál! Elég sokáig elég! Az árát (4.990 Ft) kicsit sokkalom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 11.

Krémmániás1106

2013. augusztus 29.

nekem ez van meg és a shea testvaj.ez sokkal könnyebb, frissebb érzetet ad mint a shea.az állaga is teljesen más.
mind a kettőt szeretem,de ennek az illatát talán többen el tudják viselni.a shea kicsit tömény :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 29.

Nanaho

2013. augusztus 12.

Nagyon finom illata volt,kellemesen hidratált,tervezem majd a nagyobb kiszerelést megvenni.Hígabb állagú,mint a többi de nagyon szerettem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

Klara75

2013. március 22.

Meglehetősen testes krém, nekem télen jó szolgálatot tett. Szerintem inkább virágillata van, nekem kifejezetten tetszik. Jól hidratál és sokáig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 22.

Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.