The Body Shop

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cinnamon, Módosítva: 2012. május 7.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

Hajvaj száraz hajra, parcaxi olajjal, menketti dióolajjal és mézzel. Intenzív hidratáló a puha, fényes, selymes hajért. Hajmosás után osszlass el egy keveset a hajadon,majd 5 perc után öblítsd le. Nem tartalmaz szilikont, parabeneket és színezőanyagokat.

Ingrido

2013. április 7.

Nekem működik, bár már egy éve használgatom, és ezt kezdem érezni a minőségén. Én szilikonmentes samponokat használok már évek óta. (Megjegyzem, nem könnyű megtalálni a megfelelőt.) A balzsamokból is elegem lett, abból is próbáltam egy "tisztát" találni, nem érdekelt, mennyibe kerül. Most már én is úgy gondolom, egy kicsit drága, de én nem használom minden hajmosás után. Nem csodaszer, de az én hajamnak jót tett. Az illata pedig szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 7.

annapanni

2013. január 2.

én is átfogalmazom az eddigi véleményemet. több, mint négy hónapi szilikonmentes és natúr próbálkozásom eredményét összefoglalva: nincs olyan sampon ami után ne kellene balzsam. body shoposból ez a tégelyes a legjobb-3.5 csillag (drága és hamar fogy, viszonylag sok is kell belőle), a fele ennyibe sem kerülő Faith In Nature Levendula balzsam mondjuk 4 csillag és sokkal selymesebb a hatása. Viszont le is lapul a haj tőle cserébe, hamarabb zsírosodik. Valószínűleg ha nem festeném az lenne az ideális, de szerintem olyan már nem lesz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 2.

Yndre

2012. december 19.

Úgy gondoltam, hogy a sok tesztelgetés hatására teljesen átírom a korábbi véleményem. Pont tegnap használtam el az utolsó adagot a tégelyből, gyötörtük egymást vagy fél évig... :)
Eleinte borzalom volt, a hajam elképesztően sprőd és fénytelen volt tőle. Akkor teljesen kiábrándultam belőle, félre is tettem egy időre. Közben elkezdtem egyre inkább natúrabb samponokat, hajápolókat használni. A hajam hozzászokott a szilikonmentes termékekhez és ezekhez meglepően jól passzolt ez a pakolás. Utána már csak a megfelelő adagolást és időzítést kellett kitapasztalnom. Tényleg egy egész tégely kellett, hogy kikísérletezzem, hogy mi az ideális mennyiség és hatóidő a hajamnak. Az én hátközépig erő, extrém vékonyszálú hajamnak elég egy nagyobb diónyi mennyiség és szigorúan csak 5-6 perc, majd utána nagyon alapos öblítés, különben eszméletlenül ragacsos érzésű lesz és teljesen letapad az egész a fejemre.
Úgyhogy mostmár megszerettem. Elképzelhető, hogy újraveszem, mert tetszik, hogy szilikon nélkül is puha és fényes a hajam és többnyire szépek az összetevői.
Viszont akik szilikonos balzsamokat, pakolásokat használnak kerüljék el messzire, mert nem lesznek jó véleménnyel róla. Tapasztalatból mondom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 19.

cinnamon

2012. augusztus 2.

Sajnos nekem nem vált be ez a termék. Nagyon nehéz eltalálni az ideális mennyiséget; már egy kicsit is több elég belőle ahhoz, hogy ragacsos, rossz tapintású és kinézetű hajam legyen. Akkor is bőven elmaradt a 'wow-hatás' amikor sikerült pont annyit használni, amennyit kéne. A gubancosságon semmit nem segített, nem lett se fényes se puha a hajam. Szinte bármelyik balzsam(még csak nem is hajpakolás!) tud ennyit, vagy még többet. Az illata viszont valami isteni mézes! Több helyen olvastam, hogy más leave in balzsamként használja, majd adok neki így még egy esélyt, hátha sikerült.. ilyen jó összetevőkért és ilyen mennyei illatért kár lenne(az áráról ne is beszéljünk) :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid