The Body Shop

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2013. január 28.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Samponok

Lágyan tisztítja festett hajat, megőrzi a fényét, de nem fakítja a színt. Táplál és megőrzi a haj fényét. UV-szűrőt tartalmaz. Nem tartalmaz szilikont, szulfátot és parabeneket.

citromhab

2014. január 31.

Mindent szeretek benne, az illatát, az állagát, a hatását. Második mosásnál már nincs gond a habzással, már a használata előtt is szilikon és szulfát mentes sampont használtam, így ez a rész nem jelentett újdonságot. Szuperül tisztít, és az a tapasztalatom, hogy valóban segít megőrizni a hajam színét (festett vörös), a kedvenc samponom. A gyorsan zsírosodó hajamat sem nehezíti el, fényes és szép tőle a hajam.   Olvass tovább a blogon >>

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 31.

e.m.e.s.e

2013. december 22.

Pohárban vízzel összerázva kitűnően habzik.
Mosás közben nehéz vele bánni, könnyen vattacukor tapintású, nagy csomót talál az ember a feje búbján a samponozás végére. Sok-sok hajpakolással lehet helyrehozni az eredményt.
Színvédő hatása látványos, kevésbé kopott tőle a hajszínem. (Hajam szőkére festett, a kopás leginkább a hajtöveimnél problémás, ahol a leginkább érintkezik a samponnal. Festés utáni 2. héten általában már vörösesszőke a hajtövem, amit utálok, ugyanis nagyon eltér a hajam hosszán jellemző szép, hamvas szőke árnyalattól. Ezzel a samponnal nem volt ilyen jellegű problémám.)
Azonban! Annak ellenére, hogy az első mosások alkalmával a hajamat tisztának és puhának éreztem ettől a sampontól, 2-3 hét után borzalmas állapotba került tőle a hajam. Már mosás után sem éreztem olyan tisztának a hajamat, mintha mindig maradt volna rajta egy lemoshatatlan réteg, ami összetapasztotta a hajszálaimat. A mosást követő napon pedig már olyan zsíros, lelapult kinézetű volt a hajam, hogy újra érdemes volt megmosnom ahhoz, hogy emberek közé mehessek.
Kb. 1-1,5 hónap használat után feladtam.
A Rainforest Balance sampon után ez volt a második próbálkozásom a Body Shop Rainforest termékcsalád vonalán, soha többet nem kívánok próbálkozni velük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 22.

Pohárban vízzel összerázva kitűnően habzik.
Kb. 1-1,5 hónap használat után feladtam.

csigabiga89

2013. augusztus 24.

Nagyon imádtam az illatát, de annyira szárította és kócolta a hajam. Nekem nem vált be sajnos. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

fausztdori

2013. május 5.

Elégedett vagyok a termékkel. A hajam színe megmaradt, sokkal jobban, mint a többi, színezett, festett hajra való sampon esetében. Kellemes illata van, a fejbőrt nem irritálja. Az ára miatt mégis úgy gondolom elpártolok tőle, mással próbálkozom, de könnyen meglehet, hogy visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 5.

szavliz

2013. április 11.

Az itt olvasott vélemények alapján bevásároltam az egész termékpalettából: BS sampon, BS balzsam, BS kifésülést könnyítő spray, kókuszos BS hajápoló olaj. Jelentem hatalmas hiba volt. Szőke, festett középhosszú, jól ápolt hajam van, sose volt még ilyen kezelhetetlen, kócos és töredezett, mint ezután a hajápolási program után.
Body Shop kókuszos hajolaját pakolásként is használtam a hajmosási rituáré előtt, ahogy azt a boltban javasolták. Számomra nagy csalódás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 11.

gabo

2013. március 14.

Nagyon szeretem ezt a sampont, sokaig kerestem a megfelelo szilikonmentes megoldast es magasan ez nyert. Jol habzik, jol tisztit, jo az illata, nem kell belole sok - igy sokaig eleg. Megvaltas volt az Alverdes probalkozasok utan. Es valoban nem szedi ki a festes szinet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 14.

Csipike

2012. szeptember 9.

Jó összetétel, szép fényes és egészséges lesz tőle a haj, nem tapad össze, nem zsírosodik gyorsan. Jó az illata. Tényleg kétszer kell vele megmosni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 9.

vanett

2012. április 3.

Parabén-, szilikon- és színezékmentes sampon festett hajra.
Sok vízzel habosodik csak és kétszer mindig kell tenni a hajra (ha naponta mosod a hajad, és teszel rá fixálót, waxot, lakkot, ilyesmit, akkor mindenképpen 2x kell megmosni).
A haj utána puha, nem nehezedik el, jól hidratált, a sampon nem zsírosítja. Nagyon finom illata van: nem erős, nem irritáló.
Sok más festett hajra tervezett samponnal ellentétben nem fakítja a színt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 3.

Parabén-, szilikon- és színezékmentes sampon festett hajra.
Sok más festett hajra tervezett samponnal ellentétben nem fakítja a színt.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Sucrose, Propylene Glycol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.