Best of Beauty 2019

The Body Shop

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rayeri, Módosítva: 2018. április 22.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Lágyan tisztítja a hajat, megőrzi egészséges dússágát és kiemeli a csillogását. Normál és száraz hajra ajánlják. Ez a hajsampon nem tartalmaz szilikonokat, parabéneket. Környezetbarát termék. Nem károsítja a vízet, biológiailag teljesen lebomlik.

rockroka

2015. december 18.

A Rainforest Moisture-t és ezt szoktam használni felválta. Láthatóan fényesebb a hajam, de nem tudom, hogy ettől-e vagy a kókuszolaj pakolástól, melyet mosás előtti este teszek a hajamra. Szóval szeretem, az illata más, mint a Moisture-é, de mindkettő kellemes. Állagra folyós mindkettő (azért, mert szilikon- és parabénmentes), de ez nem baj. Jól habzik, nem árt a hajamnak, tűrhető az ára és nem zsírosodik be túl hamar a hajam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 18.

beautysecretsfromnora

2015. december 12.

Nagyon szeretem ezt a sampont. Ami kifejezetten jó, hogy nem tartalmaz csúnya összetevőket, parabén- és szilikonmentes.
A szép összetevők hátránya, hogy nem habzik annyira, így nehezebb eloszlatni a hajon, erre én a többkörös hajmosás 'trükkjét' szoktam használni. Balzsam nélkül is puhává varázsolja a hajam, nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 12.

szgreta

2015. december 2.

Nagy reményeket fűztem hozzá,sajnos csalódás volt.Az illata kellemes,állagra nekem picit híg.De amit a hajammal művel...hajmosás után elég sprőd lesz,szárítja a fejbőröm így a hajam tiszta korpa,aztán a második napra valahogy bezsírosodik.Nekem nagyon nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.

Anee876

2015. november 6.

Van otthon egy, de ritkán nyúlok hozzá. Amikor ezzel mosok hajat kicsit elkap a pánik, mert baromira rossz a tapintása a hajamnak (sprődebb vele).
Előnye,hogy ki lehet tolni vele a hajmosást 1-2 nappal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

Előnye,hogy ki lehet tolni vele a hajmosást 1-2 nappal.

Mercii

2015. szeptember 12.

Akkor vettem meg, amikor a hajam nagyon csúnya volt és változtatni akartam. Csodát tett, szép fényes lett a hajam. Az illata.. az valami csodálatos! Viszont már egy ideje szárítja a hajam, ezért váltottam egy fructis samponra, de majd biztos visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

Shuu

2015. augusztus 26.

Régebben 3 napig is nagyon nehezen bírta a hajam mosás nélkül, ezért voltam hajlandó megvenni a nem túl szép összetevői ellenére is, miután itt jókat írtatok róla. Nem habzik túl jól, szerintem, nekem viszonylag sok kell belőle egy mosáshoz, mert tényleg alaposan át kell dörzsölnöm vele a hajam. Ezzel együtt viszont maximálisan hozza a várt eredményt, most a 4. napon is egész vállalható vagyok, neki köszönhetően :) Újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

ribizlizizi

2015. július 17.

Ajándékba kaptam, pillanatok alatt elfogyott, csak azért nem vettem azóta, mert drágállom, pedig nagyon nagyon bevált, finom illatú, nincs benne sodium laureth sulfate sem.... de még fogok venni, mert egy csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 17.

Kiddo

2015. április 7.

Olyan sampont kerestem ami kíméletes és természetes! Rengeteg dolgot kipróbáltam már a hajamon, de legtöbbször miután megszárítottam a hajamat az egész egy nagy szénakazal lett... száraz és sprőd... Aztán rátértem a teljesen természetes hajápolásra és már nyoma sincs ennek. Kókuszolajjal vagy mandulaolajjal ápolom a hajam és utána csak megmosom. Eddig a farmasi sampont használtam, ami szintén nagyon jó, de kíváncsi voltam erre és jól is tettem, hogy megpróbálkoztam.. A hajam az eddiginél is simább, egyenesebb és csillogóbb!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 7.

Nagydia

2015. február 23.

A kókuszos hajolajjal és a banános balzsammal együtt használva csodát tesz a hajjal :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 23.

wasp

2015. január 23.

A hajam szép fényes lesz tőle, nagyjából másfél napig, aztán a töve katasztrofálissá válik. Nagyon szárítja a fejbőröm, plusz van a flakonban vagy 220V, mert úgy feltölti a hajamat, hogy képtelenség kibontva hordani, hozzátapad az arcomhoz, a ruháimhoz.:) Vastagabb szálú hajra biztosan jobb, de vékonyra szerintem érdemes mást keresni. Kellemes az illata, jól habzik, nincs benne szilikon és SLS, de annyira nem vált be, mint reméltem, ezért nem fogom újra megvenni, ha találok jobb alternatívát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 23.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Sucrose, Propylene Glycol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

magvas gomborka (más néven sárgarepce) magjából sajtolt olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipédia információi alapján a magvas gomborka a növényi források között szokatlanul magas (akár 45%-os) omega-3 zsírsavtartalommal rendelkezik; a hidegen sajtolt Camelina-olaj több mint 50 százalékban többszörösen telítetlen. Az olaj igen gazdag természetes antioxidánsokban, mint a tokoferolok, ami miatt igen stabil, ellenáll az oxidációnak és az avasodásnak. Paula Begoun nagyszerű összetevőnek tartja, bár úgy tudja, hogy nem született még olyan kutatási eremény, mely alátámasztaná, hogy egyéb különleges hatása is van-e a bőrre a magas omega-3 zsírsav tartalmának hatásán túl.