The Body Shop

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BubuMaczko, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. március 1.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

"Puha kezek, gyengéd kezek! Ápold kacsóidat ezzel a fanyar, grapefruit illatú kézkrémmel minden nap, hogy azok selymesek ésmegfelelően hidratáltak legyenek! Tökéletes útitárs, hiszen könnyed textúrájának köszönhetően pillanatok alatt beszívódik."

• Selymes hidratálás
  • Könnyed, gél állagú formula
  • Azonnal beszívódik
  • Közösségi Kereskedelemből származó ghánai sheavajjal

TBS The Body Shop Pink Grapefruit Rózsaszín Grapefruitos Kézkrém/kézápoló manikűrhöz
Ár: 1.400 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
FReka

2019. március 21.

Nyárra nekem ez az illatcsalád lesz a kedvencem. Isteni kesernyés,friss grapefruit illatú,nagyon hosszan lehet érezni az illatát. Könnyen,gyorsan beszívódik,nem marad zsíros érzet utána. Nem túl erős hidratáló,inkább a jó időben fogom elkenegetni,de ennek ellenére imádom,éjszakára úgyis más,zsírosabb krémet használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

roseanne

2019. január 1.

Finom illatú krém, enyhe hidratáló hatással, így inkább a tavaszi-őszi idényre ajánlott megvenni. Télen kevés, jobb -ebben az árkategóriában- egy Bioderma kézkrém, vagy fele ennyiért egy Neutrogena. Valóban nem ragad utána a kéz, finom illatos a következő kézmosásig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 1.

viragzsofi

2018. november 5.

Nekem bevált. Rendesen hidratál és az illata isteni. Hamar beszívódik, de ragacsos érzetet hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 5.

Niki0214

2018. július 23.

Természetesen két másik pink termék mellett ezt is be kellett szereznem,úgyhogy megvan majdnem az egész termékcsalád:)
Nagyon jó illat,friss,nyárias,könnyen beszívódik és nem lesz ragacsos utána a kéz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

mtina97

2018. február 23.

Nagyon szeretem az illatát, hamar felszívódik, bár a hidratáló hatását nem igazán érzem. A táskámban tartom, általában inkább csak az illata miatt használom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 23.

Hencida

2017. december 4.

Isteni az illata, gyorsan felszívódik, én is sokszor csak az illatáért használom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 4.

mandyy

2017. november 27.

Nagyon nagyon szeretem az illatát,nyáron maga a megtestesült frissesség, gyakran csak az illata miatt kenem fel. Szépen ápolja a bőröm, de néha csíp egy picit.Táskabarát, praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 27.

Mintia

2017. szeptember 27.

Imádom a többi kézkrémüket, de nekem valamiért csípi a kezem a grapefruitos. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Imádom a többi kézkrémüket, de nekem valamiért csípi a kezem a grapefruitos. :(

Tothxheni

2017. szeptember 7.

Impulzus vásárlás volt, nem bántam meg. Teszi a dolgát, könnyed állag, gyors beszívódás, azonnali hatás. Az illata valóban erőteljes, de nekem nagyon tetszik. Azóta már a tusfürdőt is beszereztem. Egy csipet nyár az őszben minden egyes ilyen gyümölcsös illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

0bikbik0

2017. május 17.

Nagyon rákattantam erre az illatra most tavasszal, majd mindent beszereztem a TBS-ben, ami grapefruitos illatú. Bejön ez a nem túl édes, élénk illat, nagyon kellemes számomra, és az illata tartós is.
Maga a krém is rendben van, hidratál, felszívódik, tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 17.

Maga a krém is rendben van, hidratál, felszívódik, tökéletes.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Emolliensek: Caprylic / Capric Triglyceride, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Sodium Polyacrylate, Cetyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Cetearyl Alcohol, Glycine Soja (Soybean) Oil, Orbignya Oleifera (Babassu) Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Myristyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Pentaerythrityl Distearate, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Stearyl Alcohol
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Stearyl Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamal, Citral
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Lilás piros.