The Body Shop

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2014. április 8.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Mandarin kivonattal dúsított tusfürdő.

• szappanmentes
  • gazdagon habzik
  • friss citrus illat

Flowergarden

2020. március 20.

Amikor megszagoltam először, az első gondolatom az volt, hogy :ez igazi mandarin.
Fürdés közben még intenzívebb, az illata.
A tartóssága: 3-4órán keresztül lehet érezni a bőrön.
Imádom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 20.

Fürdés közben még intenzívebb, az illata.
A tartóssága: 3-4órán keresztül lehet érezni a bőrön.
Imádom!!!

tthfnn

2019. október 20.

Nagyon imádom, mind az illatát, mind azt, hogy kevés kell belőle és abból is sok habot csinál. Nem szárít, inkább puha lesz fürdés után a bőröm tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

Black Fairy

2019. május 29.

Nem kedvelem ezt az illatcsaládot, mert az én ízlésemnek kicsit túl kesernyés, de vettem egy kis kiszerelést - mert három terméktől volt rájuk kupon, és nem akartam sokat költeni, és ezt még nem próbáltam...xD

Ez a termék fantasztikus! Az illata még mindig nem a kedvencem, de a hatása remek...Reggel, langyos zuhannyal egy frissítő, élénk citrusos illat, sokkal pörgősebben indul a napom vele. Viszont ha este, forró zuhany alatt használom, olyan, mintha pihe-puha, habszerű párnácskák közé dőlnék, igazán megnyugtató, segít ellazulni. Elképesztő! :o
Egyébként az illata tartósan megmarad, a tusfürdő állaga jó, nem szárít, de nem is különösebben hidratál. Viszont ennek - és a többi TBS tusfürdőnek - is megvan a maga baja: nagyon szorul a kupak...Bár elég erős a körmöm, most megnövesztettem (több, mint fél centire túllóg az ujjamon), így lehetetlen kipattintani a tetejét, csak letekerni tudom...Egyébként, ha tövig van vágva a körmöm is mindig beszakad, mire felfeszegetem...Egyébként erős körmöm van, semmi nem intézi el (néha rácsapom a kocsiajtót, vagy a csomagtartót, és akkor szokott csak eltörni...meg a TBS kupakoktól). Ezért nem vonok le csillagot, de elég nehézkessé teszi a használatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

zsazsa

2018. augusztus 28.

Én nagyon szerettem használni. Kicsit szárított mondjuk, de az illata szerintem szerethető, olyan nyárias. Géles állaga van, sokáig elég, úgyhogy egyszer-egyszer megveszem a Body Shop tusfürdőket, főleg a sheavajasat, az a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

gothy

2018. augusztus 25.

Számomra ez AZ ILLAT. Imádom, rengeteget elhasználtam. Kevés kell belőle, jó sokáig elég. Én ezt a tusit inkább nyáron használtam. Sajnos az utóbbi években annyira érzékeny lett a bőröm, hogy már nem tudok ilyen fincsi illatos tusfürdőket használni, de ez nem a termék hibája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Dorci1987

2017. július 31.

Pici mintám van csak belőle, Angliában vásároltam, és legszívesebben az egész boltot hazahoztam volna :D Az egyik legistenibb illat, amit valaha éreztem. Imádom!!! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

Argold

2017. június 5.

ÚRISTEN! Ez az illat! Valami fantasztikus illat bomba, mely a lelket egyből jobb kedvre deríti, akár hajnalban, akár egy nehéz nap után. Komolyan, felüdülés vele a fürdés. Én mondjuk gélnek nem csúfolnám, annál sokkal hígabb. Kevés kell belőle, pont jól habzik, és így nyáron nem szárítja a bőröm. Télen biztos kevés lenne. Az ára kicsit húzós, de akciósan néha kell ennyi nekünk is 😉

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

eniko04

2016. szeptember 2.

Mint tusfürdő nagyon jó, de nekem ez a The Body Shop mandarinos illat még mindig mű...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 2.

szigabika

2016. július 27.

Jól hbzik, tisztít, de ennyi. Az illata annyira ne tetszik, egy szimpla tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 27.

Hanamizuki

2016. június 21.

Az illatában van valami fura, kicsit poshadt az a mandarin...amúgy átlagos, a kicsit vettem meg belőle, nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 21.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Honey
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ph szabályozó, kelátképző (a krémben a víz révén lévő fém ionokat semlegesítő) és felületaktív anyag.

Színezék. Narancssárga.