The Body Shop

Ár:   2190 Ft és 5290 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2017. november 23.

Ár:   2190 Ft és 5290 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Mandarinos testápoló. Intenzív, krémes testvaj hidratáló, pikáns illatú és élénkítő mandarinmag-olajjal. Ez a nagyon gazdag és krémes testvaj teljes értékű tápanyag a bőrödnek. Testhőmérsékleten olvad, puhává és selymessé teszi a bőröd. Közösségi Kereskedelemből származó sheavajat tartalmaz, friss mandarin illata van.

LBarbie

2020. június 16.

Elég gazdag krém, nem is használom minden nap, csak alkalmanként, ha extra hidratálásra vágyom. Talán télen gyakrabban nyúlnék utána. Elég erős az illata, mondjuk tartós is.
Összességében tetszett, nem tudok rá rosszat mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

Összességében tetszett, nem tudok rá rosszat mondani.

vaneessa

2020. január 24.

A hatásában nem csalódtam, megfelelően hidratál (mint a testvajak közül számomra mindegyik), viszont az illata.. számomra túl tömény, és sajnos a fürdőszobai illatosítókhoz tudnám hasonlítani.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 24.

Babooca

2019. augusztus 21.

Kipróbáltam az üzletben, többször is, de egyszerűen nem tudott megfogni. Az illata taszított vissza elsősorban. Az állaga az szokásos TBS testvaj állag. Visszahozhatná a Black Velvet apricot-ot ehelyett, sokkal boldogabb lennék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

gothy

2018. augusztus 25.

Érdekes, hogy míg a tusfürdőjét és az EDT-t imádtam, ezt nem igazán. Csak az 50 ml-es kiszerelést vásároltam meg, de még azt sem sikerült elhasználnom. Nem tetszett az illata, és nehezen szívódott be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Black Fairy

2017. február 27.

Én kedvelem, bár az illata nem lett kedvenc, kellemes így is használni, a minősége meg kitűnő...

Nagyon gyorsan beszívódik, nagyon jól hidratál, nem hagy zavaró réteget, nem ragad hozzánk a pizsama/ágynemű/ruha (semmi), az illata annyira nem tartós mondjuk, de mivel nem különösebben kedvelem ezt az illatot, nem zavar egyáltalán. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

eniko04

2016. augusztus 3.

Nekem nagyon mű illata volt, egy idő után idegesített is és nehezen szívta be a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

Isilrian

(!)
2016. július 27.

A kettes számú kedvenc a TBS-családból. Intenzív mandarinillat, tartós és különleges, semmire nem hasonlít, egyedi. A hatása is nagyon jó, persze csak késő ősszel és télen használva, mert elég gazdag textúrájú. Tökéletesen hidratál és felfrissít, sok órán át érződik az illata, a tusfürdővel kombinálva tökéletes párost alkot. Egyszóval alapdarab.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 27.

szivecske

2016. február 22.

Nem a legjobb illatú TBS termék, csak felkenés után szeretem az illatát, szaglászva nekem nagyon vegyszer szagú. Amúgy minden másban tökéletes..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 22.

julia.tunde

2016. február 3.

Én szeretem az illatát, bár tényleg erős. Ilyenkor télen jól esik ez a citrusos :) Viszonylag zsíros krém, legalábbis az epresnél erősebb, de jól beszívódik. Hosszútávon viszont nem érzem, hogy annyira hidratálna, gyakran kell kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 3.

ayse

2016. január 11.

Allaga jo.illata nekem...fanta narancs.eros:( azt nem ertem hogy miert lagyabb mint a malna testvaj.az sokkal kemenyebb

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Mandarinhéj olaj. A Dermaxime szerint a mandarin olajnak sejmegújító és antiszeptikus hatása van, segít a bőrt megtisztítani és egyensúlyba hozni. Ugyanakkor más citrusfélék olajához és kivonatához hasonlóan potenciális bőrirritáló.

Színező anyag. (Piros)