The Body Shop

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2012. április 14.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

pqampuska55

2015. augusztus 31.

Azt hittem, barátok leszünk, de iszonyatosan vörös lesz tőle a bőröm, így csak lefekvés előtt tudom használni. Biztos, nem veszem újra, mert ennyiért többet vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

edip

2015. június 1.

Szeretem, mert jó puha lesz a pakolás után a bőröm, mattít és friss érzést hagy maga után, de sajnos a pattanásaimmal kapcsolatban nincs változás, azokon nem segített. (Pedig ez lett volna a fő cél :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 1.

zsooofi

2015. február 14.

Szépen lemattította a bőrömet a használat után. Sajnos a mitesszerekkel nem bírt el, így kicsit drágának találom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 14.

mrs.criss

2014. július 12.

1 alkalmas mintát vettem és a hatás:váóóóó. mióta elkezdetem használni a TBS maszkokat az összes többi ami itthon van csak porosodik.biztos megveszem a nagy kiszerelést is!! mintha kicserélték volna a bőröm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 12.

sz.rita33

2014. március 29.

Az én normál/kombinált bőrömet egy cseppet szárítja. Az illata és az állaga csodás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 29.

e.m.e.s.e

2013. szeptember 20.

Évek óta használom, nagy kedvencem! Mikor 5-6 évvel ezelőtt elkezdtem használni, emlékszem, picit csípett, majd egy külföldi beauty blogon olvastam, hogy vigyázni kell a mennyiséggel, elég egy vékony rétegben felkenni. Így használva sosem csípett. Szépen lehúzza a kisebb bőrhibákat, az arcbőrt pedig extra puhává varázsolja. Egyedüli negatívumként az árát tudom említeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 20.

sildicow

2013. május 3.

Úgy 3-4 hete kezdtem el használni, ám nem mondom, hogy túl rendszeresen tettem volna. Most azonban bizonyított annyira, hogy itt is értékeljem és: SZUPER! Elég stresszes időszakom volt, ami nagyon meglátszott a bőrömön (pattanások, sebek, hegek, foltok..), ennek lezárásaként feltettem ezt a maszkot és sokkal-sokkal szebb lett a bőrképem. Másnap nem is kellett annyira sminkelnem és korrektoroznom. Nincs hosszú távú hatása, de az a pár nap is sokat tud jelenteni, heti 1-2 használattal kordában tarthatóak a problémák.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 3.

nojko89

2012. június 26.

Már 2 hónapja használom, heti egy alkalommal. A zsíros bőröm kellemesen felfrissül és babapopsi simaságú lesz tőle, annyira bársonyos érzetet hagy maga után, hogy még hidratálót is sajnálok utána használni. A hatása hosszan tartó, nem csak órákig, de nagyjából egy napig határozottan érzem a bőrömön, ha használtam. Az illatát is szeretem, ráadásul kevés is elég belőle, ennyi idő alatt épp csak egy kis bemélyedést sikerült a maszkban okoznom, töredéke fogyott csak el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 26.

pofi89

2012. június 16.

Nekem kicsi kiszerelésben volt, az arcomon annyira nem érzem, de az ujjaimnak tényleg tengeres bukéja van utána :D :D :D Amúgy nem igazán mattít egész nap, de a boromon segített, jó kis krém

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 16.

vanett

2012. április 3.

Heti 1-2-szeres rendszeres használatával a pattanások kordában tarthatóak (még PMS idején is).
Hűsít, nyugtat. Az illata alapján kétségem se merült fel, hogy van benne alga. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Zinc PCA

Kaolin 0 0

Bentonite 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.