The Body Shop

Ár:   5490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Carmenessque, Módosítva: 2018. január 17.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Ez a termék a személyre szabott színkeverőd, amellyel a ‘közel jó’ árnyalatot tökéletesre változtathatod.

A sötétítő árnyalatszabályozó magas koncentrátumban tartalmaz fekete és vörös pigmenteket, ezért sötétebb bőrűeknek ajánlott. Könnyedén szabályozható vele az alapozó színe, miközben a természetes mélységét sem veszti el.

A világosító árnyalatszabályozó magas koncentrátumban tartalmaz fehér és rózsaszín pigmenteket, melyek világosítanak és semlegesítik a sárga színt. A közepestől a nagyon világos bőrtónusúak számára alkottak, akik nem találják a tökéletes színt vagy két árnyalat között vannak.

1 csepp = fél árnyalattal sötétebb szín

Emma Woodhouse

2017. április 5.

Úgy tűnik én leszek az ördög ügyvédje, én nem dobtam hátast tőle. Először is, 15 ml-ért marha drága, másodszor nagyon sok kell belőle ahhoz, hogy ténylegesen világosítson, még akkor is, ha az eredeti alapozószín nem annyira vészesen sötét. Harmadszor, ez a pipettás dolog egy vicc, nem jön belőle, nem szív fel eleget és a végén már le se ér az aljára, egyszerűbb csak kiönteni. Úgyhogy ahhoz képest, hogy milyen drága elég béna a csomagolása is. Ami jó benne, hogy nem változtatja meg az alapozó textúráját. Szerintem nem éri meg, főleg, hogy már a Catrice is kijött alapozó világosítóval, ami ötödennyibe kerül, és a NYX-nek is van egy elég jó, ami fele ennyibe kerül és kétszer ennyi anyag van benne. Szerintem nyugodtan ki lehet hagyni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 5.

juditviktoria

2017. február 20.

Szuper termék,mindkettő megvan :) Én a sötétítőt egyenlőre folyékony kontúr kikeveréséhez használom,de jól fog jönni akkor is ha majd egy sötétebb bőrű lányt kell ki sminkeljek!Egy-két csepp és ott a megfelelő színű alapozó!Pompás :) A világosító pedig most így hogy kellően kifakultam még nekem is jól jön,hiszen a kedvenc alapozóm most még nekem is túl sötét és ezzel világosítok rajta!Mindenképp ajánlom a terméket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

Ametiszt

2017. január 20.

Valoban, nagyon vilagos borueknek megvaltas. Az arat kicsit sokallom, de tenyleg meg lehet vele menteni azokat az alapozokat is, amiket a rossz szinvalasztas miatt amugy nem lehetne elhasznalni. Ujra remelhetoleg azert nem kell vennem (kozben talaltam olyan alapozot, ami szinben passzol a teli vilagos boromhoz), csak a felgyult keszletet akarom elhasznalni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

pont

2016. május 14.

hozzám hasonló nagyon világos bőrűeknek megváltás lehet a lightening drops, mivel sajnos a legtöbb alapozóból még a legvilágosabb árnyalat is túl sötét. első nekifutásra jól működik, bár az egy csepp = fél árnyalatot nem érzem teljesen reálisnak, szerintem többet kell hozzá adagolni. egyelőre semmi negatív hatását nem tapasztaltam a bőrömön, bár az alkoholtól kicsit tartok, hogy hosszútávon nem fog-e bezavarni. sajnos a kevergetés kicsit körülményes, de ez nem a termék hibája, viszont így legalább a túl sötét és túl drága alapozóimnak sem kell a fiók mélyén megromlaniuk, bár sietős reggeleken nem ezt fogom használni. az árát kicsit húzósnak érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

erika0325

2016. április 8.

Megvettem mindkettőt. A világossal könnyű dolgozni, nem nagyon lehet elrontani a keverést, viszont a sötéttel nagyon óvatosan kell bánni, nem egy csepp, hanem egy "tűhegyni" mennyiség is elég, ezt sikerült most reggel kitapasztalnom, mivel egy cseppet kevertem ki a vlágos alapozómmal,és nagyon sötét lett, így az egész ment a kukába, és újra kezdtem a keverést, nagyon picike pöttyel, és úgy már tökéletes lett a végeredmény. Az alapozón nem rontott. Örülök, hogy megvettem, így a kedvenc, de színproblémás alapozóim is használatban lesznek:-)

Update: A termék még mindig szuper, de se türelmem, se kedvem pepecselni reggelente a tökéletes szín kikeverésével. Így igen ritkán nyúltam hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 8.

peach

2016. március 26.

Tökéletes! Mivel nincs olyan alapozó a megfizethető árkategóriában ami elég fehér lenne a bőrömre, muszáj volt megvennem. Így végre tudom használni a kedvenc alapozómat anélkül hogy sötétebb fejjel mászkálnék. Igaz hogy elég drága a kiszereléshez képest, de egy egész arcra való alapozóhoz csak egy cseppet kell használnom hogy tökéletes legyen a szín. Szerintem nagyon megéri!
Azért még annyit hozzáfűznék hogy akinek nagyon sárgás a bőre és rózsaszínes alapozóval használja ezt akkor eléggé feltűnő lesz a különbség. Sárgás alapozót annyira nem befolyásolja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 26.

Katie

2016. február 9.

Végre sikerült megszerezni. Eddig teljesen jónak tűnik, az No7 alapozómmal használom, ami a legvilágosabb színben is túl sötét volt nekem, de így egészen használható. Úgy vettem észre, hogy a világosságon kívül még egy kicsit a tónuson is változtat, sárgásból rózsaszínes lett az árnyalata az alapozónak.
Tény, hogy nem valami kényelmes egy üveg helyett kettőből kutyulgatni minden reggel, de ezt könnyű kiküszöbölni, én egyszerűen előre kikeverek egy tégelyben jó néhány alkalomra elegendő mennyiséget, így nem kell mindennap vacakolni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 9.

bobekecske

2016. január 13.

Mivel hónapokon keresztül nem volt elérhető a Krémmánia blogon is véleményezett Makeup Revolution The One a legvilágosabb színben, és aztán amikor végre ismét lett, kiderült számomra, hogy még pár ezer forint értékben kéne hozzánéznem termékeket, hogy egyáltalán megrendelhető tételnek minősüljön, "mérgemben" lecsaptam 4500 Ft-ért a világosító üvegcsére.
Egyelőre teljesen elégedett vagyok vele, a 30-as színkódú (tehát számomra már egy-két árnyalattal sötétebb) alapozóból 2 kis cseppel teljesen passzoló árnyalatot varézsolt.
nem vettem észre, hogy befolyásolta volna az alapozót, a felvitelét vagy a tartósságát, és amíg ennyit tud nyújtani, addig én elégedett is leszek vele. :)
Persze utazáskor, sietős reggeleken nem akarnék két üvegcsével bíbelődni, és eleve nem vagyok lelkes (az amúgy elegáns) üveges kiszereléstől, a nagyon híg állag miatt nem igazán lehet áttülteni utazáshoz, de azért a kedvelt, de nem elég világos alapozóimra (van, amiből az a legvilágosabb kapható árnyalat) remek megoldást fog jelenteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.

-Agi-

2016. január 8.

Egész jó, enélkül én sem tudok alapozót használni, mert nagyon világos a bőröm.
Előnye: világosabb lesz tőle az alapozó, kis mennyiségben nem változtat az állagán, nem irritálja a bőröm.
Hátránya: drága, üvegben van, az adagoló nem szívja fel rendesen a krémet, mert ahhoz túl sűrű és nagyon nehéz napról napra kb. azonos mennyiséget cseppenteni. Ha sokat használok belőle (1 nagy cseppnél többet), olyan a hatása, mintha az alapozót egy nagyon zsíros krémmel kevertem volna, és nem szívódik a bőrömbe, ha hozzáérek az arcomhoz, lecsúszik róla minden festék, pedig most télen nagyon száraz a bőröm.
Ennek ellenére alkalmanként 1 cseppet használva biztosan elfogyasztom az egészet, de abban nem vagyok biztos, hogy újraveszem. Szerencsére már az Alverde is gyárt hasonlót, így talán nem ez lesz az egyetlen megoldás, hogy világosítsam az alapozóimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 8.

Egész jó, enélkül én sem tudok alapozót használni, mert nagyon világos a bőröm.

lucckozak

2015. november 16.

Ezek szerint engem ért a megtiszteltetés, hogy elsőnek írhatok róla véleményt. Jó kis termék, ez kellett az én sápadt arcomnak, hiszen a kedvenc alapozóm is túl sárgás/sötétes az én bőrszínemhez, de persze nem volt szívem nem használni. Nyáron még egész jól bejött a dolog, de télen inkább letettem az alapozásról...mostanáig:) A tökéletes szín kikeverése eleinte nehézkes volt, de ez az újszerű adagoló szupi(persze már találkoztam ilyennel szemcseppeknél, de az egy külön műfaj), bár ami negatív, hogy könnyen lecsepeg ami az oldalára folyt az applikátorának vagy hogy is nevezzem ezt:D na de lényeg ami lényeg, nem változtatja meg az alapozó illatát, állagát, hatását(pl nekem nem zsírosodott tőle a bőröm, és matt hatású maradt az alapozóm). Ami még nem tetszik, hogy elég kicsike kiszereléshez képest drága, de gondolom sok embernek megéri:) én kuponnal vettem meg, szóval így nem olyan vészes. Lényeg ami lényeg, a hatására és az ötletre 5 csillag, de az ár miatt inkább négyet adok

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 16.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag