The Body Shop

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Szütyő Beauty blog, az összetevőket feltöltötte: redberry.247, Módosítva: 2014. április 8.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

Természetes hatású hajkisimító szérum. Könnyen kimosható a hajból.

• hidratál
  • fényt ad a hajnak

Zsofi55

2017. március 5.

Tényleg egy csodaszer! Nem gondoltam volna, hogy használ, eddig csak párszor használtam, de amit a hajvégeimmel tett, az hihetetlen! :) ajánlom mindenkinek, nem hagy zsíros érzetet a hajon és kevés is elég belőle :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 5.

Sophieb

2017. március 1.

Imádom! Ajándékba kaptam, és kb. minden nap használom! Tényleg mintha egészségesebb lenne a hajam vége. De lehet, hogy csak beflesselem! 😂 Az illata sem túl erős, pont jó! És naaagyon sokáig elég :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

Aspartia

2016. december 29.

Imádom a szőlőmagolajos termékeket. Ez is nagyon bevált, bár nekem az Inecto-s olaj is megteszi ugyanezt a hatást féláron.
Azért ha tehetem újravásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

Azért ha tehetem újravásárolom.

eperturmix

2016. október 14.

Szuper!!Én szőlősebb illatot vártam,nekem konkrétan savanykás jellegű az illata,de teljesen elvagyok vele,nem kell sok belőle(pedig sok a hajam,vastagszálú) és hajszárítás után valami csoda :) nagyon szép fényes az egész,puha,könnyen kezelhető.Alkalomszerűen használom,húzós az ára,de mindenképp megéri!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 14.

zoeyshy

2016. szeptember 19.

Imádom!!! Mindig nagyon tört a hajam, már mindenféle balzsamot használtam rá, semmi javulás. Vékonyszálú, gubancolódik is. Megvettem ezt a terméket. Eredmény: könnyű kiféshetőség, alig törik, nem gubancolódik.Az illata finom, kellemes, nem tolakodó, hamar elszáll tehát a parfümökkel is megbarátkozik. A hajat sem nehezíti, néha többször is kenek napjában egy picit a végére. Alapdarab lesz! Mindenkinek ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

Szila20

2016. július 29.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de nekem nem vált be. Nem éreztem változást a hajamon, nem szerettem használni. Az egyetlen dolog, ami számomra mellette szól, az a nagyon jó illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

Gina19

2016. július 7.

UPDATE2: Az a helyzet, hogy alapdarab lett nálam, simít és tényleg brutáljól fényesít. TIPP: ha a kis pumpával már nem lehet több cuccot kipréselni, akkor érdemes lecsavarni és kiönteni a maradékot. Nekem kb. még 2 adagra való maradt benne, pazarlás lenne kidobni. :) Illetve egyszer sikerült "túladagolnom", akkor nagyon elnehezítette a hajam. Úgyhogy a kevesebb néha több. :)

UPDATE: Hosszú távon nagyon is látványos eredményt lehet vele elérni, nagyon szépen fényesíti a hajat. Illetve mintha nem is töredezne annyira, mint eddig. A csúnya összetevői miatt viszont még így sem adok max. pontot.

Az üzletben nagyon megtetszett az illata, ezért jött velem haza. :) Még csak kétszer használtam, úgyhogy nem tudok teljesen hiteles véleményt írni, de egyelőre olyan semmi extra a hatása, az ehhez képest "filléres", jól bevált Fructis balzsamom sokkal jobban teljesít. Illetve már-már botrány, hogy egy ilyen drága termékben hemzsegnek a szilikonok... :S Ha megnéztem volna az összetevőlistát a boltban, akkor tuti nem csábított volna el a hívogató illat. Sajnos szerintem az istenített Body Shop is arra megy rá, mint az Yves Rocher: mennyei illatokkal csábít impulzusvásárlásra, miközben a tartalom erősen megkérdőjelezhető.. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 7.

Janetglamour

2016. április 26.

Nagyon jó illata van és borzasztóan lassan fogy

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

Nagyon jó illata van és borzasztóan lassan fogy

Chootie

2016. április 22.

Nagyszerű termék, nagyon szeretem; olyankor használom, ha tényleg fontos, hogy szép legyek vagy kell egy kis extra önbizalom - állásinterjú, ilyesmi. Icipici elég belőle, ezért az ára ne riasszon el senkit, gazdaságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 22.

bingus86

2016. február 15.

Szép, fényes, puha és könnyen kifésülhető lesz a hajam tőle. Viszont a szilikon nagy csalódás, és nem az első eset, hogy pofára ejtett ez a márka. Emiatt nem veszem újra többet. Kár érte...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 15.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Dimethiconol