The Body Shop

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Szütyő Beauty blog, az összetevőket feltöltötte: redberry.247, Módosítva: 2014. április 8.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

Természetes hatású hajkisimító szérum. Könnyen kimosható a hajból.

• hidratál
  • fényt ad a hajnak

Ár: 2650Ft , Eladó: ikebana
Állapot: új, Helyszín: Szeged, fizetés: utalás után postázva vagy személyes átvétel
vrozi

2016. január 4.

Épp elfogyott a másik hajolajam és ezt régóta ki akartam próbálni. Eredmény:
Finom illat, de nem tartós
Valamennyi hatása van, de nem sok
Pumpás adagoló túl keveset ad ki egyszerre, szóval izomláza lesz a mutatóujjamnak, mire eleget kisajtolok belőle
Ahhoz képest, hogy mit tud, erősen túlárazott

Összegezve: ez az a nagyon természtes, minden mentes cucc, ami annyira semmilyen, hogy inkább visszatérek a szilikontartalmú, parabénes cuccokhoz, mert azok legalább hozzák azt az eredményt, hogy tök jól néz ki a hajam és olcsóbban. Nekem nem éri meg a természetesség, aminek semmi eredményét nem látom. És kötve hiszem, hogy ennek hosszútávon olyan beláthatatlan következményei lennének, mert lényegében ezek mind csak olajak a hajam végére...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

Épp elfogyott a másik hajolajam és ezt régóta ki akartam próbálni. Eredmény:
Finom illat, de nem tartós
Valamennyi hatása van, de nem sok
Ahhoz képest, hogy mit tud, erősen túlárazott

szgreta

2015. december 2.

Nagyon jó kis termék,szuper az illata,könnyű használni.Én hajszárítás után oszlatom el a hajamon,szép fényes lesz tőle.Nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.

Lalage

2015. október 30.

Imádom, nélkülözhetetlen kelléke a fürdőszobámnak! Hajmosás után, szárítás és kifésülés előtt 5-10 pumpálásnyit oszlatok el a hajvégeimen. Könnyebb kifésülni és szárítás után puhább tőle a hajam. Bár hosszú hajam van és kb. évente egyszer igazíttatom csak, egyáltalán nem töredezett a hajvégem. Még a fodrászom is a csodájára jár. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 30.

sziszus_

2015. augusztus 25.

Jó illata volt, de én úgy éreztem, hogy csak rákenem a hajamra, de hatása nem igazán van az illatán kívül. Nekem nem volt elég "testes", az ápoló hatását kevésnek éreztem. Egynek elment, de nem fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

Tunderviragos

2015. július 11.

Megvettem árpilisban és szép lett a hajam tőle, de most nyárára valahogy ő is kevés, mert a meleg a nap szárítja a hajat, ezért most Kérastase van. Persze ő sokkal egészségesebb, majd ősszel újra használom őt is. Újravevős, mert kevés kell belőle, lassan fogy, finom az illata, szép fényes a hajam tőle és puha, és minden nap lehet tenni belőle kicsit, nem zsírosít olyan gyorsan, max csak kettő nap után.:))).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 11.

Hirannis

2015. június 4.

Szerintem nagyon jó árban van ez a termék, ha azt nézzük, hogy a drogériás társai sokszor csak pár 100Ft.-tal olcsóbbak. Hatékony, nagyon keveset kell belőle használnom, ha túlzásba viszem akkor zsírosít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.

Nur

2015. február 5.

Nem olcsó, de nagyon hatékony termék. Használható, hajmosás után fényesítésre. De, mivel hajlamos a hajam vége kiszáradásra, hidratáló hatása miatt, gyakran este is kenek rá, mert nagyon jól hidratál. Sűrű, átlátszó termék, tapintásra nagyon olajos, ennek ellenére sosem zsírosítja a hajat. Gyakorlatilag amit ígér, azt be is tartja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 5.

valaki mondja meg

2014. február 2.

egy határozottan jó termék..és ár értékarányban is megfelelő...
száraz hajra ideális választás

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 2.

egy határozottan jó termék..és ár értékarányban is megfelelő...
száraz hajra ideális választás

gjohi

2014. február 2.

Minden hajmosás után használom és tényleg használ, sokan megdicsérték a hajamat mióta ezt használom:) Amúgy a boltban mondták, hogy bármilyen olajat is kensz a hajadra, csak légy türelmes, nem tesz rosszat, és tényleg megijedtem, amikor először sokat tettem az egyik tincsre de nem történt semmi rossz vele. Nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 2.

Nanaho

2013. december 29.

Én sem mosom ki a hajamból. Nagyon jó az illata,mindig szagolgatom :) Széppé teszi a hajvégeimet,végre olyan amilyet szerettem volna :D Örülök hogy rá találtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Dimethiconol