Best of Beauty 2019

The Body Shop

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Szütyő Beauty blog, az összetevőket feltöltötte: redberry.247, Módosítva: 2014. április 8.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

Természetes hatású hajkisimító szérum. Könnyen kimosható a hajból.

• hidratál
  • fényt ad a hajnak

Ár: 2650Ft , Eladó: ikebana
Állapot: új, Helyszín: Szeged, fizetés: utalás után postázva vagy személyes átvétel
sfanny

2013. december 13.

Minden este lefekvés előtt bekenem vele a hajam végét, nem kell kimosni utána! Szuper az illata, védi a hajamat a károsodástól;) Fél éve használom minden nap az első dobozom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 13.

smijagold

2013. február 16.

Szilikon,nem szilikon egy csoda számomra.Sok hajvégápolót próbáltam már, de ő a legjobb.Nem zsirosítja a hajamat,hanem pihe-puha lesz tőle.imádom az illatát volt hogy hajmosás után 2 nappal a kozmetikusom megkérdezte hogy minek van ilyen jó szőlőillata rajtam.Árba is megfelelő,és nagyon-nagyon sokáig elég.Ja és alig kell a hajamat simítani mióta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 16.

Szütyő Beauty blog

2013. január 8.

Isteni illata van, nem győzöm szaglászni a hajvégeimet utána. Szintén szőke vagyok, festékkel is melegítjük kicsit a színt, ez pedig újabban nagyon szárítja. Ezért is tettem vele egy próbát. Nagyon puha lesz tőle a hajam, jól táplálja és ápolja, de vigyázni kell vele, ha a hajam többi részére is kerül Nekem elnehezítette. Gyorsan beszívják a hajvégek, és puha lesz tőle. Ha a kezeimen marad akkor sem zavaró, sőt még jót is tesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 8.

morning_glory

2012. december 20.

Én is használom a (szőkített) hajam végére, és meg vagyok elégedve. A hajam azonnal beszívja, ápolt és fényesebb lesz. Nem ragad tőle össze, így nem lesz hamarabb zsíros, sőt, nem is szilikonos. Ha elfogy, tuti újraveszem majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 20.

hanna

2012. december 3.

Hajmosás után szárazon és minden nap használom a száraz nagyon göndör fénytelen hajamra és isteni. Nagyon kevés elég belőle és tényleg nagyon jót tesz, láthatóan táplálja és fényt ad, sokkal szebb tőle a hajam. Soha nem használok zselét és egyéb termékeket, de ez nem nehezíti el a hajam, nem lesz tőle ragacsos, és kifejezetten sokáig elég. / A hajkisimító hatásáról nem tudok./ Abszolút ajánlom, csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 3.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Dimethiconol