The Body Shop

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   10 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: bogyo28, az összetevőket feltöltötte: kocsita, Módosítva: 2017. szeptember 4.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Pattanások, bőrhibák és gyulladások helyi kezelésére. Kend be este és reggelre nyoma se marad. Makacs pattanásoknál ismételd 2-3 napon át és a pattanás eltűnik, de a bőröd nem szárad ki.

Kinguci123

2016. szeptember 17.

A kezdeti kis pattanás dudorokra kentem és másnapra teljesen visszahúzódtak tőle. Imádom, már 2 éve használom heti 1-2 alkalommal. Nem szárítja ki a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Csipy1994

2016. július 15.

Nagyon hasznos kis termék. Azt tudni kell, hogy csodák nem léteznek, de ennek a hatása közel van hozzá. Rendszeresen használom a termékcsalád több tagját és a bőrömön látduik a változás. Maga az olaj sokat segít abban, hogy a már kialakult pattanásokat leszárítsa, fertőtlenítse. Ha este rákenem, reggelre már nem gyulladt, bár még látszik, de két-három nap alatt teljesen rendbehozza. Már a 20 ml-es változatot használom, miutám egy 10 ml-eset elhasználtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 15.

kissssoliv

2016. július 7.

Már nagyon régóta használom és szeretem.Én mindig este raktam a pattanásaimra és összehúzta ők reggelre.Csak reggel amikor felkeltem nekem nagyon zsíros volt tőle a bőröm, de ez bőrtípustól függ,mert a húgómak nagyon bevált

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 7.

filmszalag7

2016. május 14.

Ajándékba kaptam, még sosem használtam semmilyen teafás terméket. Nem rossz termék, a pattanásaimat ugyan nem tünteti el egymagában, viszont visszahúzza a duzzanatot, enyhíti a pirosságot, viszont nagyon szárít, így vigyázni kell a használatával, hogy tényleg oda kerüljön,ahol szükség van rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

lenastewart

2016. május 11.

Pattanásokra és mitesszerekre használom, nagyobbakra reggel-este, szépen leviszi a gyulladást, és jó teafás illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 11.

szigabika

2016. február 7.

Nekem a pattanásokra, nem vált be, de ha este az arckrémemhez tettem 1-2 cseppet, akkor reggelre levitte valamelyest a pirosságot és az irritáltságot. Jó-jó, de nem ezért vettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

bogca93

2016. január 21.

Mikor zsíros volt a bőröm, nagyon szerettem, mert mattította az arcbőrömet, fertőtlenítette és ha vízzel összekeverve tonikként használtam, a pattanásokat is szépen kordában tartotta. Most már száraz a bőröm és egyszerűen kicsinálná. De jó termék, érdemes kipróbálni. Háromszor vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

mariettalajko

2016. január 21.

már több, mint egy éve megvan, akkoriban nagyon hype-olt termék volt, csodákat ígérve, "bekened vele az arcod, és másnap olyan lesz a bőröd, mint egy újszülötté", úgyhogy gondoltam kipróbálom. a bőröm sokszor pattanásos, egy-kettő mindig van rajtam, de van olyan, hogy több is. ez a termék tulajdonképpen semmit nem csinál velük. ha este bekenem, másnap ugyan úgy ott figyel a pattanás a fejemen, 3-5 nap alatt ugyan elmúlik, de ennyi idő alatt természetes állapotában is elmúlik, akkor is ha nem kenek rá több ezer forintos "csodaolajat". az egyedüli pozitívum az, hogy valóban fertőtlenít, és összehúzza a sebes, kinyomkodott pattanásokat, de semmi egyéb, 3-4 ezer forintért pedig ez édeskevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

vrozi

2016. január 4.

Megvettem, mert szükségem volt egy bőrnyugtatóra pattanások esetén és erről jókat írtak. Csalódás, lényegében nem csinál semmit, ahogy én észrevettem. Nem venném újra, az biztos, inkább keresgélek tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

rockroka

2015. december 18.

Szuper kis termék, jó a pattanásokra, a kezdődő szemölcsre, vagy akár csak párologtatni :)
Az árával nem vagyok teljesen kibékülve. Szerintem olcsóbban is meg lehet ugyanezt venni, nem Body Shop lesz ráírva, de attól még ugyan ilyen jó. Szóval ez egy multifunkciós termék, mindenképp hasznos ha van otthon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 18.

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum Seed Oil, Tocopherol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A citromos teafa friss leveleiből és leveles ágvégeiből vízgőz- vagy gőzdesztillációval előállított olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatanyag és szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Az illata hasonlít a citrom héjáéra, ezért gyakran használják annak helyettesítésére. Antimikrobiális hatással bír, vagyis gátolja a baktériumok és gombák szaporodását. Az összetevővel leggyakrabban kéz-, köröm- és lábápolószerekben, bőrápoló olajokban, aromaterápiás fürdő- és masszázsolajokban találkozhatunk.