The Body Shop

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   10 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: bogyo28, az összetevőket feltöltötte: kocsita, Módosítva: 2017. szeptember 4.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Pattanások, bőrhibák és gyulladások helyi kezelésére. Kend be este és reggelre nyoma se marad. Makacs pattanásoknál ismételd 2-3 napon át és a pattanás eltűnik, de a bőröd nem szárad ki.

juditkaa70

2015. november 29.

Gyantázás után szoktam használni fertőtlenítésként. Nagyon jó és hatásos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 29.

Gyantázás után szoktam használni fertőtlenítésként. Nagyon jó és hatásos!

LuciaNora

2015. november 18.

Azt remeltem, hogy segiteni fog az ujonnan elojott pattanasaimnal...mindennap tobbszori hasznalat utan se semmi...nem ertem igazan a fertotlenitesen kivul mit csinal. Ehhez tul draga volt. A CV-s drogerias szalicil savas stift ezerszer jobban mukodott nekem, es persze joval olcsobb volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

Verseau

2015. november 15.

A Joy napokon vettem, mivel megvan ennek a termékcsaládnak a maszkja is, amit imádok, ezért gondoltam megveszem ezt hozzá, csütörtök óta használom és megvagyok vele elégedve. Teszi a dolgát és nem száritja a bőrömet sem, szóval én csak ajanlani tudom és valószínű, amikor elfogy a 10ml- kiszerelés beruházok a 20ml-s változatra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 15.

Azura

2015. augusztus 11.

Nagyon szeretem! Csak ez van a TBS teafaolajos termékcsaládjából, de ez nekem nagyon betalált! Pattanások ellen használom, 1-2 nap alatt eltünteti őket. Először drágállottam a 10 ml-ért ennyit kiadni, de nagyon kevés kell belőle egy használatra, így viszonylag sokáig elég. Ha elfogy, tuti hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

nyuszita

2015. július 29.

Sokkal jobb, mint az ecsetelős változat. 1-2, max. 3 éjszaka alatt szépen eltünteti a pattanásokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 29.

Roni

2015. március 26.

őszintén, én ettől sokkal többet vártam... ha nem olyan rossz a helyzet, vagy épp jókor kapja el az ember a pattanás kialakulását, akkor segít, egyébként nálam nem sok mindent csinál. emiatt nagyon szomorú vagyok, mert nagy dolgokat vártam :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 26.

dbarbara88

2015. március 8.

Nagyon szeretem, megvettem belőle a második üveggel is. Sok a pattim, és elég nagyok tudnak lenni, de ezeket 2 max 3 nap alatt eltünteti. Eddig ez a legjobb dolog ami bevált!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 8.

Lauu

2015. február 21.

Nagyon jó termék, mindig van belőle itthon. Pattanásokat szépen lehúzza, szőrtüsző gyulladásra is remek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 21.

hamcsi

2014. október 11.

Nemcsak a pattanásokra, de a szőrtüsző gyulladásra is tökéletes. Eddig ez a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 11.

biusjj

2014. augusztus 8.

Nagyon szeretem. Én egész arcra szoktam tenni esténként és szépen összehúzza a pórusokat. Utána sima és puha lesz a bőröm. Pattanásokat is szépen leviszi. Néha van 1-2, de 2-3 nap alatt elmúlik. A pirosságot csökkenti. Ha kialakulóban van egy este rákenem és reggelre szebb lesz, vagy teljesen elmúlik. Sajnos nagyon pici és gyorsan fogy. De tény hogy hatásos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 8.

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum Seed Oil, Tocopherol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A citromos teafa friss leveleiből és leveles ágvégeiből vízgőz- vagy gőzdesztillációval előállított olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatanyag és szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Az illata hasonlít a citrom héjáéra, ezért gyakran használják annak helyettesítésére. Antimikrobiális hatással bír, vagyis gátolja a baktériumok és gombák szaporodását. Az összetevővel leggyakrabban kéz-, köröm- és lábápolószerekben, bőrápoló olajokban, aromaterápiás fürdő- és masszázsolajokban találkozhatunk.