The Body Shop

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   10 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: bogyo28, az összetevőket feltöltötte: kocsita, Módosítva: 2017. szeptember 4.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Pattanások, bőrhibák és gyulladások helyi kezelésére. Kend be este és reggelre nyoma se marad. Makacs pattanásoknál ismételd 2-3 napon át és a pattanás eltűnik, de a bőröd nem szárad ki.

kocsita

2014. július 25.

Már mindenféle cuccot kipróbáltam a pattikra, de ez vált be a legjobban. Hamar leszárítja őket, csökkenti a pirosságukat és hamarabb gyógyulnak be a hegek is. Az illata kicsit erős, de hamar elmúlik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 25.

Szütyő Beauty blog

2014. június 9.

Este, alapos arctisztítás után fülpucira szoktam csepegtetni pár cseppet és célzottan oda kenem fel a teafaolajat, ahol a gyulladás található. Szerencsés esetben másnapra visszahúzza a kezdődő vagy már kialakult bucikat, rosszabb esetben kell neki a 2 nap hatóidő, de még ez is extra gyors segítség. Nagyon intenzív, szinte szúrósnak mondható illata van, (igaz ez az egész termékcsaládra) de gyorsan elpárolog, nem kell megijedni tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 9.

lapiskat

2014. május 4.

Azért adok közepest, mert rajtam nem egyenletes a teljesítménye. Hol semmi hatása nincs, hol visszavesz a pirosságon, kicsit leszárítja a pattanást. Olyat még nem tapasztaltam magamon, mint ami a leírásban szerepel, hogy reggelre nyoma se marad. Az illata nagyon intenzív, én elviselem, de a barátom szerint förtelmes. Utálja, ha azzal kenegetem:D Utoljára a hajsamponomba kevertem belőle próbaképpen, és mintha lassabban zsírosodott volna a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 4.

ttimi

2013. december 17.

A legjobb dolog amit valaha kipróbáltam pattanásokra! Egy éjszaka alatt szépen leszárítja és visszahúzza a csúnyaságokat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 17.

fausztdori

2013. augusztus 20.

Ritka büdös, de teszi a dolgát, a pattanásaim másnapra leszáradnak, visszahúzódnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

dettybetty

2013. április 18.

Nekem egy éjszaka alatt lejjebb vitte a pirosságot és picit szárított is a pattanáson. Egyenlőre teszt-üzemmód van, de igyekszem beszámolni még róla.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 18.

cser.bernadett

2013. március 15.

Egy éjszaka alatt leviszi a gyulladást és szárítja a pattanásokat, emellett a teafa tartalom miatt fertőtlenítő hatású is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 15.

HBN

2013. március 10.

Nagyon szeretem,mert fertőtlenít, a pattanások idejét lerövidíti, a pirosságot, gyulladást lehúzza. Kifejezetten tetszik, hogy mindemellett nekem nem szárítja ki azt a területet ahová felkenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 10.

darkbeforestorm

2013. január 22.

segíteni segít a pattanásokon, de nem valami látványosan. szerintem a többi teafás termékkel együtt használva lényegesen jobb eredményt lehet elérni. nekem például azt javasolták az üzletben hogy összekeverve a nappali teafás hidratálóval egyfajta 'szérumként' használjam. mindenesetre már vagy 3-4 üveget is elhasználtam, pedig elég sokáig kitart, szóval jó kis termék, de csodákat nem lehet elérni vele

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 22.

lokodilaura

2013. január 6.

nagyon-nagyon jó termék, két használat után eltűnnek a pattik, a pirosság. csodaszer, imádom! :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 6.

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum Seed Oil, Tocopherol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A citromos teafa friss leveleiből és leveles ágvégeiből vízgőz- vagy gőzdesztillációval előállított olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatanyag és szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Az illata hasonlít a citrom héjáéra, ezért gyakran használják annak helyettesítésére. Antimikrobiális hatással bír, vagyis gátolja a baktériumok és gombák szaporodását. Az összetevővel leggyakrabban kéz-, köröm- és lábápolószerekben, bőrápoló olajokban, aromaterápiás fürdő- és masszázsolajokban találkozhatunk.