The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: HBrigi, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. szeptember 4.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Pattanásecset teafaolajjal. Ez a zsebre rakható ecset megnyugtatja  a bőrt és kezeli a pattanásokat. Smink alá, vagy magában is használható. Nem tömíti el és nem szárítja a pórusokat.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

zsuzsoka0925

2015. november 12.

Nagyon hasznos cucc, sokkal praktikusabb, mint a teafa olaj és én nem vettem észre különbséget a hatásukban.
Útközben is bármikor felvihető, nem feltűnő, és én az illatát is imádom.
Kb 3-4 hónap alatt fogyott el, napi használat mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 12.

Útközben is bármikor felvihető, nem feltűnő, és én az illatát is imádom.
Kb 3-4 hónap alatt fogyott el, napi használat mellett.

Daisyyy

2015. november 2.

Tálam nagyon bevállt. A titka, hogy napi 4-5x kenegetni kell, éjszakára is, smink alá is, és pár nap alatt megteszi a hatását. Nagyon jó az állaga és szinte azonnal érződik, hogy dolgozik az ügyön. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 2.

nyuszita

2015. július 29.

Megvettem, amikor csúnya piros patanások jelentek meg hirtelen rajtam, de túl sokat nem segített. Utána megvettem a sima TBS teafaolajat, és az használ, töményebb. Szóval ennek túl sok értelmét nem látom, inkább a teafaolajra szavazok, mint erre az ecsetelőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 29.

noemimehesova

2015. március 17.

Hasznos, kezdödö pattira csak rá kell tenni belöle és csillapítja. Ha kitartó vagy és naponta többször is kened a pattit, akkor megöli a mielött még problémát okozna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 17.

vwrita91

2014. december 9.

Azért fűztem hozzá nagyobb reményeket, de csalódnom kellett.Nincs annyi pattim mint tini koromban, de néha előjön 1-2 nagyobb. 1 hete előjött egy elkezdtem kenegetni vele napi 1-2 szer. Nos egy kemény dudor lett belőle és közepe sem volt megnyomni sem tudtam, így kentem tovább, hogy akkor már csak elmúlik nem sokára. Ma leszedtem egy sebes réteget róla és alatt iszonyú sok genny jött fel.
Ez az ecsetelő megvastagította a felső hámréteget és " alászorult" a genny és kijönni sem tudott. Most hogy besebesedett és volt a sebnek széle, le tudtam szedni. Jól kicseszett velem és a pár napból 1 hét lett, de mire begyógyul lesz még 1 hét :(

És a többi kisebb pattival sem csinált semmit!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 9.

És a többi kisebb pattival sem csinált semmit!

audrey13

2014. november 21.

drága,és minimálisan csökkenti a gyulladást, amúgy semmi
(gyógyszertárba veszel teafa olajat, olcsóbb és talán még a hatásosabb is)

drága,és minimálisan csökkenti a gyulladást, amúgy semmi
(gyógyszertárba veszel teafa olajat, olcsóbb és talán még a hatásosabb is)

ritterdaniella

2014. október 23.

Meg vagyok vele elégedve. Persze ez se csodaszer de nekem 1 hét helyett 3 nap alatt elmulasztja a nagyobb pattanásokat. Köztudott, hogy a teafaolaj nagyon hatásos szer de ha jól tudom patikába is kapni és ár-érték arányba úgy jobban megéri szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 23.

szagica1981

2014. október 12.

Nem hozta meg sajnos a kívánt hatást! Kifejezetten úgy kértem az eladókat a boltban,hogy kombinált bőrre,(a homlokom erősen zsírosodik és kifényesedik a nap folyamán:( ). Erre az egész termék családot erősen ajánlották èn pedig az arclemosóval és a tonic-kal együtt meg is vettem....sajnos nekem az en problémámra abszolút nem vált be,így hamarabb fog lejárni a szavatossági ideje,mint ahogy akár csak a negyede is elfogyna:((( nekem sajnos nem eleg hatasos,masnak remelem beválik...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 12.

sal

2014. szeptember 1.

Szépen szárítja a ragyát és nyugtatja a bőrömet, viszont lassan szárad és a méretéhez képest elég borsos az ára..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 1.

Ljudmilla

2014. augusztus 6.

Hála a jóságos égnek már csak nagyon ritkán bújnak elő pattanásaim (vége a tinikornak, felnőttem :) ), de akkor azok nagyon tudnak zavarni. Ennek a kis ecsetelőnek hála nem kell sokaig elviselnem őket az arcomon. Ha már érzem a dudort, ahol ki fog bújni a pati, már kenem is rá és ki sem jön. Ha pedig sunyi volt és nem vettem észre a kibújása előtt, akkor is 1-2 nap alatt reggel-esti használat mellett el is tünteti őket nyom nélkül. A ritkább használat miatt nekem sokáig elég, úgyhogy marad a piperetatyóban :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 6.

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Glycerin, Honey

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A citromos teafa friss leveleiből és leveles ágvégeiből vízgőz- vagy gőzdesztillációval előállított olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatanyag és szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Az illata hasonlít a citrom héjáéra, ezért gyakran használják annak helyettesítésére. Antimikrobiális hatással bír, vagyis gátolja a baktériumok és gombák szaporodását. Az összetevővel leggyakrabban kéz-, köröm- és lábápolószerekben, bőrápoló olajokban, aromaterápiás fürdő- és masszázsolajokban találkozhatunk.