The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: HBrigi, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. szeptember 4.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Pattanásecset teafaolajjal. Ez a zsebre rakható ecset megnyugtatja  a bőrt és kezeli a pattanásokat. Smink alá, vagy magában is használható. Nem tömíti el és nem szárítja a pórusokat.

anitaanett

2014. május 15.

Szerintem elég drága és kis kiszerelés. Azt nem mondom, hogy nem használ, mert viszonylag hamar elmúltak tőle a pattanásaim, de ennyi pénzért kicsit többet vártam volna tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 15.

erdeizsuzsii94

2014. január 21.

csodát nem művel, de azért szépen használ, viszont nagyon drága és kevés van benne :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 21.

minaya

2013. május 24.

Tegnap az Allee Night Shopping alatt beszereztem 6 terméket is a termékcsaládból, mert itt jó véleményeket (is) olvastam róla. Este illetve ma reggel rögtön ki is próbáltam, így egyelőre csak 2 használat után tudok nyilatkozni, de eddig nagyon tetszik!
Alapvetően nagyon zsíros a bőröm, és hamar átfényesedik, a pattanások viszont csak ritkán jönnek elő, így nem ezt volt a fő szempont, hanem a mattítás és a faggyútermelés kordában tartása, de persze kell a gyorssegély a pattanásokra is.
Egy nagy, ki nem nyomható (azt hiszem "mérges pattanásnak" hívják) pattanásra kentem este a 3 lépés után. Este még nagy, vörös és fájdalmas volt, reggelre viszont alig lehetett érezni a dudort, a fájdalom és a pirosság pedig el is múlt - mindezt 1 használat után, így eddig elégedett vagyok a termékkel. Reggel a biztonság kedvéért még raktam rá, de szerintem estére nyomtalanul el fog majd múlni.
Egészen kevés is elég belőle, könnyen és célzottan fel lehet vinni az applikátor segítségével (kb. mint egy szájfényé), és az ilyen ecsetelőkhöz képest viszonylag hamar beszívódik.
Könnyen beszívódik, és nem hagy filmréteget maga után, vagyis nem csillog. A BB krémet illetve a púdert gond nélkül fel tudtam vinni a száradás után.
Az illata nem rossz, de még szoknom kell, bár alapvetően nem vagyok finnyás a kozmetikumok illatára, és ha kifejezetten büdös lenne, de segítene a bőrömön, akkor is használnám! :)
A 2,5 ml 1990 Ft eredeti áron, de én -25% kedvezménnyel jutottam hozzá, szóval így jobban megérte! Lehet, hogy ez elsőre soknak tűnik, de alkalmanként annyira minimális mennyiség kell csak, hogy biztosan nagyon sokáig elég lesz.
Egyelőre jár neki az 5 csillag, de később még jövök update-elni, mert szerintem kell néhány hét használat, hogy az ember lánya lássa a tényleges eredményt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 24.

HBrigi

2012. június 19.

Már jó ideje használom, ha előjön egy-egy pattanásom. Nagyon szépen nyugtatja a kipirosodott bőrt, heg nélkül gyógyul a kinyomott patti. Érdemes naponta többször is használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 19.

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Glycerin, Honey

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A citromos teafa friss leveleiből és leveles ágvégeiből vízgőz- vagy gőzdesztillációval előállított olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatanyag és szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Az illata hasonlít a citrom héjáéra, ezért gyakran használják annak helyettesítésére. Antimikrobiális hatással bír, vagyis gátolja a baktériumok és gombák szaporodását. Az összetevővel leggyakrabban kéz-, köröm- és lábápolószerekben, bőrápoló olajokban, aromaterápiás fürdő- és masszázsolajokban találkozhatunk.