The Body Shop

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: g.ilona65, Módosítva: 2016. július 7.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Selymes barackos testápoló,ami úgy illatozik, mint a frissen szedett őszibarack, és a bőrbe szívódva puhává teszi azt

• Lágy testápoló
  • Gyorsan beszívódik
  • Puhábbá és simábbá teszi a bőröd
  • A friss barack illlatával

Jade

2014. július 26.

Imádom, imádom, imádom! Az illatot, az állagát, mindent! (Na jó, az árát azt kevésbé.) Szerintem tök jó, hogy ilyen vizes az állaga, könnyen beszívódik, nem "melegít". Nekem mindig gond volt, hogyha este betestápolóztam az egész testem, akkor reggelre "beleizzadtam"... na ennél nincs ilyen. Kár, hogy olyan gyorsan fog, de szerintem mindenképp veszek egy újat, mert annyira jó az illata, annyira természetes. Örülök, hogy időről-időre újra lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 26.

LenaL

2014. május 13.

Ennek van a legjobb illata az össze bodyshop termék közül. Mindenki áradozik arról, hogy milyen isteni illata van a málnásnak meg a kakaósnak (testvajból), lehet bennem van a hiba, de az illatok 60% egyenesen büdös. Teljesen szintetikus és a világon semmi kellemes nincs benne, arról nem is beszélve, hogy köszönő viszonyban sincs a málna/áfonya/kakaó/kókusz/oliva/stb illattal. De ez megcsinálta. Ennek tényleg kellemes illata van és nem is tolakodó. Az egyetlen panaszom, hogy túl híg és olyan érzés, mint ha vizet kennék magamra. De hát a testvajjal meg az a bajom, hogy túl sűrű és nehezen kenhető, szóval itt már velem van a baj, azt hiszem. Egyébként engem megfelelően hidratál a tej verzió, szóval már csak azért is inkább erre hajlok, mint a nekem iszonyúan zsíros és nehéz érzést keltő testvajra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 13.

katacita

2014. április 30.

Csodálatos barackillat, semmi szintetikus érzet, csak a tiszta őszibarack/nektarin, eszméletlenül étvágygerjesztő. Szeretem a TBS pumpás testápolóit, lehet, hogy nem hidratálnak olyan intenzíven, mint a testvajak, de az olyan világ lustáinak, mint én, tökéletes választás, főleg nem hiperszáraz helyekre. Sajna az illat nem marad meg túl sokáig, de mivel ez kb az egyik legjobban sikerült TBS illat, ezért kicsit elfogultan 5 csillagot adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 30.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színező anyag. (Piros)