The Body Shop

Ár:   2190 Ft és 5290 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lzsoficim, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. november 24.

Ár:   2190 Ft és 5290 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

• akár 24 órán át tartó frissítő hidratálás
  • könnyed textúra
  • normál bőrtípusra
  • karibi zöldcitrom és mentakivonattal

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

eniko04

2017. június 18.

Nem szeretem túlzottan a testvajakat, mert nekem nagyon nehezen szívódnak be, de ezt mégis megvettem az illata miatt. Az illata nagyon tetszik, az viszont kevésbé, hogy sokáig zsíros marad a bőröm utána... Nem hiszem, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

Kedi81

2017. június 7.

Legújabb szerzeményem a Body Shop-tól,annyira de annyira finom az illata,mint a koktélnak,mentás-lime-os,nyami-nyami :-)
Nagyon kellemes,hűsítő hatású,de lehet csak az illata miatt képzelem be,kevés is elég belőle,könnyű eloszlatni,és még órák múlva is finom,selymes tőle a bőröm,tusfürdőjével együtt az igazi,megérdemli a maximális csillagot!!! :-))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 7.

Daisyyy

2017. május 26.

Most vettem, hát ez valami isteni! Összefut a nyál a számban, isteni citromillat! Nyami. A hidratálást is jól végzi, elég erős, sűrű krém, ezért csak keveset érdemes felkenni, különben lassan szívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 26.

Azura

2016. július 6.

A TBS a legjobb cuccait limitálja mindig. :( Imádom az illatát meg az állagát meg a szép zöld tégelyét is. Jól hidratál és sokáig érződik a szuper illata. Hozzák már vissza forgalomba megint! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 6.

allebag2

2016. július 6.

Áhhhh, hát ez a legnagyobb királyság nyárra. Frissítő citromos-lime-os alap, karcos és hűsítő menta kiegészítésképpen, hosszan tartó, enyhet adó illat a legnagyobb melegben is, tökéletes hidratálás. Tavaly szerencsére betáraztam belőle, mert idén nem láttam még, sajnos...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 6.

Lencseee

2016. május 10.

Imádás van! remélem, idén nyárra is visszahozzák! fülledt esték legjobb és hűsítő illata nekem!maximális elégedettség illat és állag szempontjából. Túlárazott, de én akciósan vettem minden dobozt. Kényeztetés a javából!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 10.

agen

2016. április 26.

Tavaly nyár végén kaptam, de annyira kívánja a jó időt ez az illat, hogy félretettem, de most előkerült és amellett, hogy a szokásos szuper TBS testvaj hidratálás megvan, isteni az illata, olyan vidám és tagadhatatlan nyár, igaz, az időben ez még közel sem mutatkozik meg, de pillanatokra a melegebb hónapokba repít :) Remélem idén nyáron is újra piacra dobják :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 26.

blessed

2015. november 8.

Ez a 2. testvajam a TBS-tol, nagyon tetszik mind állagra mind illatra (nagyon eltalálták a koktélt) mind hidratálásra. Most vettem meg mert, most volt leárazva eredeti árat sajnálom ezekért a testvajakért, de más márkánál még nem találtam jobbat és nem bánom, hogy nem szezonban használom őket; ha télen túlságosan is hűsítő érzés lesz, akkor a másikhoz nyúlok újból. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 8.

sztkata

2015. november 2.

Tökéletes hidratáltság, tartós friss üde citromos illat. Könnyen kenhető,nem hagy - ez sem - zsíros nyomot. Nekem nyári illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 2.

laanyka

2015. október 25.

aki szereti a citromosabb illatokat, annak sztem ez az illat tökéletesen el van találva. tényleg nagyon szuper illat, olyan mint egy tökéletesen elkészített mojito koktél vm tengerparti helyen :D én azonban nem szeretem az ilyen illatokat, így nekem annyira nem tetszik (ajándékba kaptam)..a hidratálása is rendben van, nagyon puha lesz tőle a bőröm. Akihez ez a vonal áll közelebb, az le se fogja tudni majd tenni haha :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 25.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sucrose, Caprylyl Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.