The Body Shop

Ár:   2190 Ft és 5290 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lzsoficim, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. november 24.

Ár:   2190 Ft és 5290 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

• akár 24 órán át tartó frissítő hidratálás
  • könnyed textúra
  • normál bőrtípusra
  • karibi zöldcitrom és mentakivonattal

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

szilvia.bano

2015. október 21.

Egy mintát elhasználtam belőle, amit vásárláskor kaptam. Nagyon jól el van találva az illata, igazán nyárias. Annyi gondom van vele, hogy ezt az illatot inkább nyáron szeretném, viszont ahhoz túl sűrű, vajas állaga van. Hidegebb hónapokra jó lenne az állaga, akkor viszont túl nyárias illat. A zöld teás testvaj állaga alkalmasabb nyárra, az lágyabb. És a mojito sorozatból nincs body lotion, csak sorbet, ami meg nekem nem hidratál eléggé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

Katie

2015. október 13.

Nagyon jó illata van. Én ezeket a Body Shop testvajakat kézkrémnek szoktam használni, ezt még csak néhányszor használtam, de szerintem jól hidratál, és biztosan sokáig elég lesz, mint úgy általában ez a 200ml-es kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 13.

AshleeyTayloor

2015. július 6.

Nagyon finom frissítő az illata és emellett nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 6.

Nagyon finom frissítő az illata és emellett nagyon jól hidratál.

Nikolett91

2015. július 3.

Kb. két hete vásároltam meg a TBS-től ezt a testvajat és egyszerűen a kedvencem lett! Nagyon finom citrusos illat marad a bőrön miután eldolgoztuk, nem ragacsos,és nagyon selymes, puha "babapopsis" bőrt kapunk. A másik,amiért imádom,hogy az illata nagyon hosszan eltart. Fantasztikus termék! <3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 3.

gabriellaa

2015. július 3.

Ritka olyan Body Shop illat, ami nem túl sok, nem túl édes és nem túl műanyag. Az állaga is jobbra sikerült, mint általában. Könnyen beszívódik, levegős, de kemény, úgyhogy lassan fogy - if that makes sense.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 3.

Mandulisz

2015. július 2.

Ez maga a csoda,eszméletlen illata van,eddig ez a legjobb!!!!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 2.

Ez maga a csoda,eszméletlen illata van,eddig ez a legjobb!!!!!!

annapanni

2015. június 6.

Nekem tetszik, elég erősen beüt a menta:) A tusfürdője sokkal vadabb:) Csak kicsiben vagyok hajlandó megvenni, mert azért annyira nem tartós és átütő mint pl egy mandulás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 6.

wishes

2015. június 6.

Volt régen a TBS-nek a citromos vonala, ami engem egész konkrétan a WC tisztítószerre emlékeztetett, ezért bicsfésszel szagoltam bele ebbe a vadiúj nyári kiadásba, de lányok...! Szerintem a tökéletesen kivehető menta teszi, de fantasztikusra sikerült! Tényleg teljesen mojito illata van, igazi felüdülés egy forró nap után bekenekedni vele. Az állaga a TBS vajakhoz képest egy fokkal könnyedebb, de azért kellően vajas, én pedig nyáron inkább loitonpárti vagyok, mondjuk elég hamar beszívja a bőröm, szóval az istenire sikerült illata miatt ezen inkább nem is kötözködök..:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 6.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sucrose, Caprylyl Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.