The Body Shop

Ár:   5390 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2017. november 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A C-vitaminos hámlasztó gél új formája gránátkőőrleményt tartalmaz. Ez a féldrágakő kiválóan alkalmas az alapos és intenzív heti pílingre. Az eredmény: láthatóan és jelentősen jobb bőrtextúra és bőrtónus. Kend az arcodra, és masszírozd be körkörös mozdulatokkkal, hogy javítsa a bőr textúráját. Hetente egyszer használd! - eltűnteti az elhalt hámsejteket - selymessé és puhává teszi a bőrt - ragyogóbbá teszi a bőrt - javítja a bőr szerkezetét és tónusát

Ár: 2900 , Eladó: Annabanna
Állapot: Új, Helyszín: Budapest/Pomáz, fizetés: Személyes/Posta
szambi

2013. augusztus 26.

Gondoltam kipróbálom és dicséretesnek tartom, hogy erre a célra lehet mintákat kapni. Ez plusz pont.
Tetszik, hogy sűrű apró szemcsés, legalább is nekem az átlag radírokhoz képest úgy tűnt. Amúgy semmi extrát nem tud, viszont nem karcol, kellemes az illata.
Ettől függetlenül mediterrán túlzás ezt mikrodermabráziónak nevezni. Szerintem oly távol van ez attól, mint tyúk a űrsétától. Aki ezzel szeretné a drága kozmetikai kezelést helyettesíteni, az tegyen le róla. Hacsak egy szimpla arcradírt szeretne, akkor próbálkozhat vele.
Egyébként nem rossz, de egyelőre nem fogom a teljes kiszerelést megvenni, mert a CV gyümölcssavas peelingje sokkal jobb és jelenleg sokkal olcsóbb is. Persze ki tudja még télen a nagy bőrhámlásaim közepette mire vetemedek. Majd meglátjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 26.

Flami

2013. június 21.

Nem rossz radír, de kicsit többet vártam tőle. A mennyisége az árához képest kevéske. Az illatával nem volt bajom és szerintem nem is karcol egyáltalán. Az én bőrömmel nem művelt csodákat, nem volt radírozás után az a woww! érzés, de lehet, hogy csak az én arcom nem szerette annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 21.

Carmenessque

2013. június 3.

Csak mintát próbáltam, de jópár használatra elég adagom volt. A gránátkő nagyon jól radíroz, selymes lesz tőle a bőr. Szerintem elég durva, pedig nem érzékeny az arcbőröm, és általában az ilyen radírokat részesítem előnyben a kímélőkkel szemben, de ezt heti egy alkalomnál többször én sem merném használni. A hámló bőrrel nem tudott megbírkózni mindig, ezért nem ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 3.

noori

2013. május 27.

Azt hiszem, ezidáig ez volt a legeslegjobb arcradírom, van benne "anyag", de ha az ember nem megszállottként akarja belevésni a bőrébe, hanem csak jobban odanyomva radíroz vele, szerintem keresve sem lehet jobbat találni problémás bőrre. Most (szintén a Body Shoptól) egy másik arcradírt használok, de amint elfogy, szinte biztos visszatérek erre :) aki úgy érzi, hogy az átlagosnál többre van szüksége arcradír terén, annak csak javasolni tudom én is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 27.

natasha

2013. április 14.

Nos hát igen,köszönöm a helyesbítő linket,kedves morning_glory utólag is! :D :)

Én már több éve ezt használom,azelőtt a drogériás vacak acradírokkal mit sem értem,ez valóban tényleg erősen odateszi magát,valósággal fáj a dörzsölés,de nembaj én élvezem az önkínzást :D 10percig szoktam dörzsölni,aztán lemosom,és tükörsima,fényes,mikrodermabráziószerű hatást lehet elérni!
Míg kapható lesz,csak ezt fogom használni,valóban megújítja a bőrt és a mitesszerek is csökkennek a segítségével,érezhetően és láthatóan javít a bőr állagán,mintha tényleg lecsiszolnám az elhalt élettelen réteget,utána pedig egy ujjászületett bőrt kapok:)
Én mindenképp ajánlom,bár elsőre húzós az ára,de nekem több mint egy éve megvan és még mindig elég sok van benne,szóval ne tessék rá sajnálni a pénzt mert ez tényleg ARCRADÍR! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

Nos hát igen,köszönöm a helyesbítő linket,kedves morning_glory utólag is! :D :)

lzsoficim

2013. március 29.

Imádom ezt a radírt. Nekem pont nagyon tetszik az illata, sztem citromos.Nagyon aprók a kis radírozó szemcsék benne, nem bántja a bőrt, pedig nekem ki szokott pirosodni, meg kiütésesedni a bőröm, ha nem tetszik neki valami, de ezt állja.Legfőképpen akkor szoktam használni, ha nem tudtam eleget aludni, v buliztam előző éjszaka(esetleg ittam is), mert életre kelti a bőrömet! Az illata miatt pedig én is felébredek egy pillanat alatt:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 29.

vanett

2013. január 4.

Sima, egyenletes arcfelszínt biztosít. Durva szemcséi vannak, akinek érzékeny bőre van, lehet, ez nem a legmegfelelőbb arcradír. Aki viszont zsíros, erősen szarusodó bőrrel rendelkezik, annak nagyon tudom ajánlani.
Kicsit furcsa illata van (nem mondanám kifejezetten jónak), de, ugye, nem emiatt használjuk. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 4.

Antioxidánsok: Magnesium Ascorbyl Phosphate
Vitaminok: Magnesium Ascorbyl Phosphate

Kovaföld. Komplex alumínium-szilikát keverék, amely több féle ásványi nyomelemet tartalmaz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  dörzsszemcseként, porok szóró- és nedvszívó képességét növelő hatású, csomósodásgátló, és kozmetikumok átlátszóságát és áttetszőségét csökkentő összetevőként használatos. Erős nedvszívó hatással bír, ezért gyakori összetevője különféle arcmaszkoknak.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.