The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: libertine, Módosítva: 2014. április 28.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

A White Musk parfümolaj puha, bársonyos és érzéki illata különlegessé tesz minden pillanatot. A parfümolaj az illat legtartósabb formája. Alkoholmentes, így ideális az alkoholra érzékeny bőrűeknek.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

libertine

2014. április 24.

Elsőre nem tetszett az illata de pár óra múlva előbújt a kedvelt mósusz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 24.

Elsőre nem tetszett az illata de pár óra múlva előbújt a kedvelt mósusz :)

Elen

2013. november 21.

Nagyon-nagyon finom. Ahogy Kata791 leírta előttem, melengetős, krémes, bújós illat. Nem illatozik messzire, de nagyon tartós (rajtam most kb. 8 órája bírja). Az edt-vel jelentős a különbség (az olaj javára), az edp-t nem ismerem. Megéri a beruházást mindenképp.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 21.

2013. október 16.

Pihe-puha, krémes, melengetős, bőrközeli komfortillat. Én pici különbséget érzek a parfümolaj és az edp változat közt, gondolom az utóbbiban lévő alkohol miatt. Hidegebb időben az olaj, melegebb időben az edp lesz rajtam finomabb. Alapdarab az illatgardróbomban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 16.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Lyral, Coumarin, Isoeugenol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Geraniol, Citronellol, Limonene, Benzyl Cinnamate, Eugenol, Amyl Cinnamal

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.