The Body Shop

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ritterdaniella, az összetevőket feltöltötte: lzsoficim, Módosítva: 2014. augusztus 1.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Az Argánolaj ápolása és a gyorsan, könnyedén beszívódó testápoló kitűnő páros a gyors és hatékony testápoláshoz. Legyen az a reggeli fürdés után, munkában egy elcsípett szünetben, vagy egy esti kis lazítás közben, biztosan a megfelelő társat találod meg az Argánolajos testápolónkban.

A Méltányos Közösségi Kereskedelemből beszerzett Marokkói argánolaj nem csak az egyedi, szárazság elleni eszenciájával hódít, hanem a mögötte lévő történet is csodálatos. Hiszen az olaj előállítása több száz berber nőnek ad munkát, ezzel együtt tiszteletet és lehetőséget egy jobb életre.

PetraD96

2019. május 4.

Nagyon jól hidratál, krémes és jól kenhető.
Imádom az illatát, karakteres, nem illan el de mégsem tömény. Beváltotta a hozzá fűzött reményeket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

Nagyon jól hidratál, krémes és jól kenhető.

biju94

2019. február 27.

A pozitív értékelések miatt vettem meg...
Hol is kezdjem?
Semmiféle hidratálást nem tapasztaltam .. reggelre kipattogott tőle a tenyerem/csuklóm
erősen viszkető kis pöttyök jelentek meg rajta... az illata meg förtelem nagyon erős és szerintem büdös....
De legalább drága ...
Nagyon sajnálom mert azt gondoltam lesz egy jó kis argánolajos hidratáló testápolóm de nem :(
Ha kiütést nem okozott volna elhasználnám,de újravenni biztos nem vettem volna mert az én bőrömet nem igazán hidratálja...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

A pozitív értékelések miatt vettem meg...
Hol is kezdjem?
De legalább drága ...

eszti87

2018. augusztus 29.

A kedvenc Body Shopos testápolóm...és talán a legjobb testápolóm evör!
Könnyű állagú, gyorsan és könnyen el lehet oszlatni, így kevés is elég belőle - gyorsan beszívódik a bőrbe, nem maradok utána ragacsos és nem izzadom le magamról :D Szeretem az illatát, ami szerintem egyébként kicsit maszkulin, és használat után kis ideig még megmarad a bőrön. Diszkrét illat, nem nyomja el a parfümömet sem.
Imádom, hogy nem kell kupakkal bajlódni, csak megnyomom a pumpát, viszont ahogy előttem is elhangzott már, sajnos a pumpás kiszerelés miatt az alján marad egy kisebb mennyiség :S na jó, sajnos nem olyan kicsi mennyiség, és még így is inkább ez, mint a hagyományos, zárókupakos megoldások :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

A kedvenc Body Shopos testápolóm...és talán a legjobb testápolóm evör!

Kingácska0807

2018. július 29.

Az egyik legkedvesebb TBS termékem. Nagyon szépen hidratál. Illatos és baromi puha bőrt eredményez. Szeretem az illatát is. Minden cseppje aranyat ér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

Anita77

2018. június 24.

Imádom! Tényleg... De a flakon.... Kiborít. Ki tette ezt vele?! Az alján lévő kb. 3 cm-hez csak a doboz kettéfűrészelésével jutottam hozzá. Az pedig nem kis mennyiség.
A krém viszont tényleg nagyon jó, gyorsan beszeívódik és kb 1 hét alatt tökéletesen helyre hozta a viszketősre száradt lábamat. Az illata is nagyon tetszik és sokáig lehet érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 24.

Viragocska11

2018. január 29.

Gyorsan beszivodik, jol hidratal. Ujra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 29.

Gyorsan beszivodik, jol hidratal. Ujra veszem.

Timitami

2017. november 29.

Nekem nagyon tetszik. Kifejezetten intenzív az illata, édeskés beütésű, engem megnyugtat, felüdít, és örömhormonokkal áraszt el. Nagyon jó érzés felkenni a bőrre, szerintem ez nem vizes, hanem krémes állagú, de azon nyomban beszívódik a bőrbe, úgyhogy rögtön lehet öltözködni a használata után. Puhává, simává, selymessé teszi a bőrt, jó utána végigsimítani a bőrön. Mondjuk nekem ezt könnyű elérni, egy egyszerűbb testápolótól is hidratált a bőröm, szárazabb bőrre vélhetően többet kell kenni belőle, mint az én normál bőrömre. Fehér színe van a testápolónak, kicsit kenőcsös állagú, de nagyon könnyen elkenhető. Az illat tartós és annyira intenzív, hogy szerintem a parfümrajongók se szívesen fújnának magukra a parfümjükből, ha ezzel kenik be magukat. Ez nekem nem baj, nem vagyok nótorikus parfümhasználó. Nagyon elégedett vagyok vele, örülök, hogy vettem belőle a tusfürdőjével együtt. Valahogy az az érzésem, hogy télen-nyáron használható, nyáron inkább esti tusolás után ajánlottabb az erős illatvilág miatt. 2017. április.

Update: őszre is beszereztem, és némileg változott a véleményem. Ősszel még hagyján, de hidegben és fűtési szezonban nem sokat segít a bőrön sajnos. Valahogy nem szívódik be mélyen és viszketek. Ráadásul amikor már csak a negyede van a flakonban, a pumpával nem jön semmi, azt ki kell szedni és fejjel lefele rázogatni kell a flakont, hogy kijöjjön a maradék. Nagyon sajnálom, hogy így alakult, mert az illata továbbra is nagyon tetszik, de azt kell mondjam, hogy az ápoló hatása sok drogériás testápolónak jobb, mint ennek. Nekem ez csak tavasszal vált be, de lehet, hogy csak az újdonság varázsa íratta velem a fentieket. Szóval rendesen túlárazott termék ez a hatásához képest :-( Részemről 2,5 csillag, sajnos ennyit adni nem lehet, az igazán kellemes illat miatt 3.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 29.

Panda90

2017. november 13.

Fantasztikus testápoló! Az illata nagyon kellemes, gyorsan felszívódik és pihe puha lesz a bőröm tőle. Nem egy olcsó kategória, de mindenképp megéri az árát.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

nemethklari

2017. november 10.

Az illata nagyon jó és viszonylag könnyen beszívódik, nem okoz zsíros érzetet. Jól hidratálja a kiszáradt bőrt és a pumpás csomagolás nagyon praktikus. Nem olcsó, de szerintem megéri az árát :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

floravanda

2017. június 12.

A kedvenc termék családom ettől a márkától rendkívül puhává varázsolja Abert már pár használat után ami mások számára is észrevehető. Isteni illata van ami nagyon tartós és egyáltalán nem mű. Akik nem szeretik a test vaj sűrűsége által okozott zsíros érzést azoknak tökéletes mert a testápoló Könnyű hamar felszívódik és hatásában szinte ugyanaz mint a testvajé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.