The Different Company

Ár:   €107 és €177   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Le Parfum, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, Módosítva: 2012. június 13.

Ár:   €107 és €177
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Le Parfum, online

Fanyar gyümölcsök nemvárt puhaságú virágokkal.
Céline Ellena merész, modern, gyümölcs-virágos chypre-t alkotott Írországi emlékeiből: feketeribiszkerügy, bodza, rebarbara, hanga, ibolyalevél, orgona, damaszkuszi rózsa és pacsuli.

Judiit

2014. május 1.

Finooooom :)
Kellemes , lágy, bodzás csoda.
Most jön egy kis durva hasonlat, miközben a bodzás Márkám iszom , éppen a Sublime balkiss ugrott be...... Szóval akinek egy kis illatélmény belőle, akkor irány a Márka :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 1.

Finooooom :)
Kellemes , lágy, bodzás csoda.

rata.sum

2013. február 2.

A Sublime Balkiss előtt azt hittem, nem szeretem a nyárra való, gyümölcsös illatokat. De itt nyoma sincs ragacsosan édes gyümölcsöknek, sem erőltetetten frissítő fanyarságnak. A Sublime Balkiss bodzaillatú tökély.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 2.

médea

2012. június 11.

Ha jól emlékszem Balkis Shába királynője. De a név ellenére nem akartak semmilyen ókori hangulatot megidézni, nagyon modern illat. Erről a parfümről gondolom azt, hogy kifejezetten nagyvilági illat, "szikrázó", "vibráló". (Givenchy Extravagance illatánál éreztem hasonlót.) Nem nehéz, friss, a fanyar gyümölcsök és minden olyan jól símul össze benne, nem karcos, kerek egészet alkot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 11.