The Ordinary

Ár:   €5.80   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2290-ért megnézem

A krémet feltöltötte: SzZs1981, Módosítva: 2018. április 12.

Ár:   €5.80
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2290

325 mesh (kisebb mint 44 mikron) szemcsefinomságú C-vitamin (L-ascorbic acid) por. Egyéb termékekbe (tonik, esszencia, szérum, krém) belekeverve használandó, fokozva azok antioxidáns hatását.

Nem javasolt niacinamid vagy EUK 134 tartalmú termékekkel együttesen használni.

Ár: 2290 , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
anita

2019. július 21.

3. hete használom, kísérletezve az adagolással, de egyelőre nem nagyon érzem a wow hatást amiről többen is beszámolnak. Kicsit csalódott is vagyok, mert elcsúszott a rutinom és a több NMF amihez kevertem már önmagában is sok lett volna, láthatóan nem tett jót a bőrömnek ebben a melegben, de ez az én hibám. :/
Most squalanehez adagolom, de így sem vagyok meggyőzve.

Az ágyneműnek meg mehetek neki extrább fehérítővel, mert a normál mosással hulla sárga maradt a párnahuzatom. Számomra eddig csak a macera és bosszúság ennek a használata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 21.

Most squalanehez adagolom, de így sem vagyok meggyőzve.

Bozizu

2019. július 16.

Eddig minden C-vitaminos szérummal befürödtem, mert akárhogy próbálkoztam, hagytak a bőrömön egy fénylő, ragacsos réteget. Gondoltam, adok egy esélyt ennek a pornak, hátha ez máshogy működik. És milyen jól tettem! Valóban máshogy működik, bármibe keverhetem, az egy dolog, hogy azonnal oldódik, de nem hagy semmilyen réteget maga után. Én egyébként vagy hialuronsavas szérumba, vagy más hidratálóba keverem reggel, és utána jöhet a fényvédő. A mennyiséget azonban ki kell tapasztalni, nekem egy adagolókanálnyi már túl sok, az már napokra kicsípi a bőrömet, de ez nyilván nagyon egyéni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 16.

viszvirag1

2019. július 8.

Clinique dramatically different hydrating jellybe keverve használom :) éss imádom!
Próbáltam már a TO más C vintaminos készítményét is valamint a Geek&Gorgeous C-Glow szérumát is, és eddig ez visz mindent. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 8.

tara95

2019. július 7.

Mi az oka annak, hogy szájat húzva, szemforgatva bedobtam a kosaramba? Hiszen a patikai aszkorbinsav ugyanez, feloldódik blebleble.
Nos, a válasz az állagban keresendő. A patikai konkrétan szemcsés, lassan oldódik és nehezen plusz a franc tudja, hogy tényleg jó-e. Az ordinarys hintőpor szinten van jelen másodpercek alatt elegyedik és majdnem egy életre elég rohadt olcsón. Eltünteti a halványabb pirosas foltokat, leviszi a gyulladást, egyáltalán nem irritál, nekem megérte. Meg bizony.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 7.

estrella13

2019. július 2.

NMF-ba vagy tonikba keverve használom, nekem a vizesebb dolgokkal jobban működik. Korábban használtam már más C-vitaminos szérumot, de gyorsan megromlott és nagyon ragacsos volt, ennél a terméknél egyik sem jellemző. A bőröm nagyon jól reagál a C-vitaminra, és ebben a formában is teszi a hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

mikkamakka75

2019. június 28.

2 hete hasznàlom ezt a port tonerbe vagy arckrémbe keverve. Ragyogóbb és fiatalabb nem lettem tőle, bàr napi tizensok óra munka és 34-36 fokos kànikula mellett szerintem az is csoda, hogy még nem rottyant le teljesen az arcom 😅 ..de a bőröm egységesebb színű lett ès nekem igazàból ez a lényeg. Külön tetszik ennél a terméknél, hogy sok c-vitaminos cuccal ellentétben ezt nem kell hűtőben tartani ès hogy bàrmibe bele lehet keverni, nem ad még egy plusz réteget az eddigiekhez.

Egy lenti rosszmàjú megjegyzéshez csak annyit, hogy a "sokat költünk magunkra" az nem egy 6 eurós c-vitamin pornàl kezdődik. Mint ahogy a "màrkàs" termék sem az Ordinarynàl. Persze kinek hogy.. 😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 28.

ami2015

2019. június 23.

Nekem nem sok ordinary termék vált be, sőt inkább kevésbé jó tapasztalataim vannak velük, de ez nekem is szuper. Sokféle c-vitaminos készítményt próbáltam már, de szinte mindtől jöttek elő a mitesszerek, amitől nem, az nagyon drága volt. Ez termék nagyon jó, nem okoz problémát, igaz még így egy hónap után is csipked néha, ha picit többet használok, de nagyon szépen halványítja a foltokat, nem jön elő pattanás, nincs semmi szaga, krémbe vagy szérumba keverve is teljesen feloldódik. Ára nagyon jó, hatalmas mennyiség, biztosan újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 23.

cherry19

2019. június 21.

Abszolút kezdő C-vitamin használóként is teljesen elégedett vagyok ezzel a termékkel.
Megmondom őszintén azért esett erre a választásom, mert teljesen belebonyolódtam az összes típusba-koncentrációba-formába stb. lehetőségbe, ez egyszerűnek tűnt, pont jó lesz az nekem most. Körülbelül 3 hét nagyjából minden másnapi használaton vagyok túl.
Egy nagyobb pacsa NMF-be keverek egy harmad-fél hozzá való kiskanálkányit estére, majd ezt a keveréket dolgozom el az arcomon-állvonalamon és dekoltázsomon, egy kicsi a hátamra is marad általában. Első 2-3 használat után már látványosan egységesebb volt az össz-bőrképem és halványabbak a hegek a mellkasomon, azóta egyre jobb. Szépen világosítja a foltjaim és úgy érzem a bőröm textúrájára is határozottan pozitív hatással van.
Egyetlen hátulütője hogy ha lusta vagyok lemosni a kezemről felvitel után reggelre megfogja sárgára, illetve a ruhákat, párnahuzatot sem kíméli...de mosógép eddig mindenből kiszedte. Tenyeremen kívül máshol, ahova célzottan viszem fel nem fogott meg(...még?..majd kiderül).
Amikor elfogy, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 21.

Amikor elfogy, újra fogom venni.

Anemone01

2019. május 30.

Nekem ez a c vitamin vált be a legjobban. Az előző szérumjaom mentek a süljesztőbe miután mitesszert okozott..
Szerintem nagyon praktikus. Szépen összekapja a bőrt, olyan élettelteli lesz, szép ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

Tudi

2019. május 29.

Szép egységes lett tőle a bőröm, pedig még csak pár napja használom. Eddig nagyon tetszik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 29.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid