The Ordinary

Ár:   €5.80   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2290-ért megnézem

A krémet feltöltötte: SzZs1981, Módosítva: 2018. április 12.

Ár:   €5.80
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2290

325 mesh (kisebb mint 44 mikron) szemcsefinomságú C-vitamin (L-ascorbic acid) por. Egyéb termékekbe (tonik, esszencia, szérum, krém) belekeverve használandó, fokozva azok antioxidáns hatását.

Nem javasolt niacinamid vagy EUK 134 tartalmú termékekkel együttesen használni.

Ár: 2290 , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Vkriszta

2019. május 27.

Nagyon szeretem, látványos a hatása, mindennel kipróbáltam (tonik,krém,olajok), szépen feloldódik.Alap darab a rutinomban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 27.

nayao

2019. május 13.

Főleg az E-vitamin tartalmú arckrémmemmel szoktam összekeverni, miután több helyen is azt olvastam, hogy a kettőt együtt megéri alkalmazni a bőrön. Szépen feloldódik a krémemben, nincsen fémes szaga, és nem is fogja be a bőröm. Vagy 3 hónapnyi használat után pedig bizton kijelenthetem, hogy teszi a dolgát. A kiszerelése elég nagy, és mivel nem kell sok egyszerre belőle, így jó lassan is fogy. Viszont ha valaha elfogy, biztosan újra fogom venni. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

hambi

2019. május 10.

Estére keverem TO hemi-squalanba és nagyon tetszik a reggeli végeredmény. Szép ´fényés´ a böröm pont, ahol kell. Már csak feldobok kis szemöldökceruzát, szempillafestéket, egy kis butter bronzert, alverde blusht és kész :) Persze a fényvédöröl el ne feledkezzünk, soha! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Lidia88

2019. május 8.

Az esti rutinom tagja, TO buffetbe keverem. Reggelre az bőrfelszinem sokkal egyenletesebb, fényesebb. Kevesebb mint negyed kanálnyit szoktam elkeverni, talán majd növelem az adagot, még csak egy hónapja haszálom kb. Heti párszor a testápolómba is szoktam keverni. Így 24 évesen szeritem ez tökéletes ráncmegelőző kombináció. Nincs fémes szag, csak egy kicsit érzem a kezemen ahol összekeverem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 8.

Makk Zsuzsó

2019. április 17.

Nekem az egyik legfontosabb szempont az volt, hogy ne legyen fémes szaga. A korábban használt szérum (Tindigo) hatásával is elégedett voltam (az árával már kevésbé), viszont sem én, sem a környezetem nem voltunk képesek elviselni azt az átható fémes bűzt, ami állandóan körbelengett. Minden parfümön áthatolt, már kerültem a pusziadást is, mert olyan szagom volt, mint egy mozdonynak. A Hylamide méltatlanul kevéssé hájpolt C-vitamin szérumja mellett ez vált be végül. A Geek&Gorg. hialuronos szérumából csepegtetek egy fél-háromnegyed kanálkányi adagra a tenyeremben, tökéletesen feloldódik benne, ebbe jön 3-4 csepp TO Resveratrol-Ferulic szérum és kész is. Igaz, az üdvösséghez kéne még bele E-vitamin is, azon vagyok, hogy megtaláljam a megfelelőt.
Azonnal beszívódik, igaz picit ragad, ezért én ezt ebben a kombinációban csak este szoktam használni. Egyébként bármilyen könnyű hidratálóba bele lehet keverni. A hatása pedig az, ami elvárható: ragyogóbbá, egységesebbé teszi az arcbőrt, halványítja a foltokat, valahogy mindig üdébb az arcszínem, miután használom. És ami a legnagyszerűbb: nincs fémes szag!
Viszont azt meg kell jegyezni, hogy bizony sárgítja a textíliát. Egyszer a dekoltázsomra is kentem belőle és fehér blúzt vettem fel utána, ami estére sárga foltos lett. A párnámon is ugyanezt látom. Mosással kijön, persze, de ezt figyelembe kell venni és aznap sötét ruhát húzni.
Egy szó mint száz: tényleg nem érdemes 10 ezreket költeni sima aszkorbinsavas szérumra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 17.

JuditTTT

2019. április 13.

Komoly mennyiségű c vitamin szérum elfogyasztása, megannyi márka letesztelése és persze jó sok pénz ezen célra történő elverése után merem állítani EZ a tökéletes c vitamin termék. Ordinary szérummal, resveratrol 4 csepp, ill. MF hidratáló krémmel szoktam összekeverni egy fél mérőkanálnyit ebből a porból, reggel a napvédő alá. Olyan kb. 1 hónapja fogyasztom így, alig fogyott belőle de ez a cucc tökéletes tényleg. Könnyen felszívódik, nem karcol, nem morzsál, nem ragad, nem büdös, engem nem sárgít, és olyan bőrképet ad, h. az hihetetlen. Foltokat, pórusokat halványít, rozáceát összehúz, pattanást, mitesszert kiírt... nem tudok csak ódákat zengeni róla. És ez a legolcsóbb c vitamin termék a piacon! Ne vegyél mást, fölösleges, a szérumoktól csak ragadsz, pl. a wishtrendes az iszonyat, ehhez képest, pedig sokan dicsőítik, sztem az Ordinary többi c vitamin készítménye is babrásabb és kellemetlenebb ennél. Ez mindenhez jó. A múltkor pl. pár napig a napvédőmbe kevertem egyenesen, úgy is jó. Olcsó, rengeteget adnak belőle, nagyon hatékony és ultra könnyen használható. Észre se veszed, h. használod, csak az eredményt látod, hogy üde, szép színű, rózsás a bőröd tőle. Az enyémen legalábbis ez látszik, h. végre egészségesebb ábrázatom van, mint szokott lenni, pedig aztán én tényleg turbóban nyomom a bőrápolást, mégis ez az a termék sztem, ami ezt a küllemet hozza ki belőle a legjobban. Nagyon ajánlom, főleg 30 felettieknek, az idősebbeknél sztem még látványosabb lehet az eredmény. És nagyon olcsó! Vedd meg magadnak, meg egy- két barátnak/ családtagnak, még mellé pl. a hidratáló krémet, abba bele is tudod keverni, és ott is vagy, h. 25 euro, ami felett a Deciem ingyen szállít ki hozzánk is. Ez termék, bár 6 hónap a szavatossága, tovább bírja, és nagyon megéri. Ha pedig egész testre szeretnéd használni, azt is lehet, én rakom testápolóba is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 13.

oznob64

2019. február 25.

Hosszabb távú hatásáról egyelőre nem tudok ugyan beszámolni, de engem (ellentétben a 23%-os, és a 30%-os változatokkal) egyáltalán nem csíp, könnyen adagolható, az Ordinary NMF-ben hibátalnul föloldható, annak a textúráját egyáltalán nem módosítva, így egyelőre teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 25.

zsucci93

2019. február 10.

Kedvelem, hatékony, könnyen használható. Bármihez hozzá lehet keverni, szépen élénkíti a bőrt. Mindenkinek csak ajánlom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

Hatshepsut

2019. január 25.

Nagyon tetszik ez a poros állag, szinte bármihez hozzá lehet keverni. Nagyon jól feloldódik krémben és szérumban is. Kicsit csip, ezért érdemes kevesebbet használni belőle. Nagyon sokáig elég, a heges, aknés bőrömön rengeteget segített. Használatakor üde lesz a bőröm, rögtön megszépül. Smink alá nem a legjobb, legalábbis az én alapozóim nem szeretik, ezért este használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

szusziella

2018. november 5.

Nem gondolom, hogy lenne ennél jobb C vitamin forrás. Betartja amit ígér, és hozzákeverhető a már bevált szérumunkhoz vagy krémünkhöz, így nem kell 6 különböző krémet az arcunkra kenni. Talán az egyetlen dolog, ami miatt tőlem csak 4 csillagot kap az az, hogy akárhogy próbálom, nem tudom úgy felvinni a bőrömre, hogy ne színezze sárgára a tenyerem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 5.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid