The Ordinary

Ár:   €5.80   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2290-ért megnézem

A krémet feltöltötte: SzZs1981, Módosítva: 2018. április 12.

Ár:   €5.80
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2290

325 mesh (kisebb mint 44 mikron) szemcsefinomságú C-vitamin (L-ascorbic acid) por. Egyéb termékekbe (tonik, esszencia, szérum, krém) belekeverve használandó, fokozva azok antioxidáns hatását.

Nem javasolt niacinamid vagy EUK 134 tartalmú termékekkel együttesen használni.

Ár: 2290 , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
szusziella

2018. november 5.

Nem gondolom, hogy lenne ennél jobb C vitamin forrás. Betartja amit ígér, és hozzákeverhető a már bevált szérumunkhoz vagy krémünkhöz, így nem kell 6 különböző krémet az arcunkra kenni. Talán az egyetlen dolog, ami miatt tőlem csak 4 csillagot kap az az, hogy akárhogy próbálom, nem tudom úgy felvinni a bőrömre, hogy ne színezze sárgára a tenyerem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 5.

misno

2018. október 20.

Hopp, ez lesz az a c vitamin forrás amit újra fogok venni. Tökéletes hatás , első alkalommal halványította a vörös hegeket, szebb lett reggelre a bőr, ráadásul nagy mennyiség is. Biztos nincs olcsóbban ettől jobb. Tíz pontot is adnék, ha lehetne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 20.

And1

2018. június 25.

Körülbelül egy hete kezdtem el használni, de már az első alkalommal szemmel láthatóan javított a bőrképemen. Gyönyörűen ragyogó élettel teli lett a bőröm és mellette még puha is, nem húzódik, egy picit csíp az elején, de ez minimális. Egyszerű a használata, én vagy a tonikomhoz vagy a survival szérumomhoz keverem. Hamar feloldódik nem macerás használni. Külföldi oldalakon is csak pozitívumokat olvastam róla.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid