The Ordinary

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2020. január 24.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Stabil, vízmentes alfa-liponsav oldat

Az alfa-liponsav egy igen erős antioxidáns, képes megújult kinézetet adni a bőrnek, javítani annak textúráját és tónusát. Ez a formula kivételesen magas, 5%-os koncentrációban tartalmaz nagy tisztaságú alfa-liponsavat.

Napi használata nem javasolt, heti 2-3 alkalommal 2-3 cseppet ajánlott használni. Olajokban hígítható.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Krikike

2019. május 11.

Kb heti 1x nyúlok hozzá. Nem bírom a büdös gumi szagát, és én reggelre se tapasztalok semmi változást. Azért elhasználom, mert ártani nem ár, és elképzelem ahogy az antioxidáns teszi a dolgát :) De ha elfogy nem veszem újra. Ja és tényleg nagyon olajos, nekem nagyon nehezen szívja be a bőröm. Tényleg elég a 2-3 csepp!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 11.

racz1012

2019. május 10.

Elhasználtam belőle már egy üveggel, nemrég kezdtem meg a következőt. Én imádom a másnap reggelre kifejtett hatását. Tényleg olyan mintha felöltené a bőrömet, és ez napokig látható. Van hogy melegíti az arcom vagy hogy kicsit ég tőle, ez attól függ mennyire száraz és megviselt az arcom. Heti egyszer használom általában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

tara95

2019. május 10.

Első használat: rutin legvégén, nagyon olajos, 2 csepp elég és kb 1 óra mire felszívódik. A szaga abszolút elillan. Egyébként reggelre photosop hatás, kisimult, telt, feszes bőr. Wow :D

Lassan harmadik hónapja használom, és nagyob megérdemli a hosszabb írást. Heti 2x használom és akkor, amikor a bőrömet sokkosnak érzem. Vagyis tudom hogy nagyon keveset fogok aludni, pattis, száraz foltos, nyúzott stb. Reggelre ezeket a problémákat konkrétan kinyírja, hihetetlen.

A mennyiséggel kapcsolatban két dolog.

1: vagy ketten vegyetek és felezzétek meg vagy egyet vegyél de kend mindenhova mert megsiratod ha rád romlik.

2: sokan panaszkodtok rá, hogy egy csepp is sok, csak fénylik stb. Csajok, használjatok minden részére az arcotoknak egy max lencse méretű cseppet és 30 perc múlva teljesen szárazra beszívja a bőr. Ha ezt kevésnek érzem, még egy keveset szoktam eldörzsölni a tenyereim között és pluszban feltapogatom. Ha az én olajos fejem így elnyeli akkor másnak is el fogja :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

A mennyiséggel kapcsolatban két dolog.

Chrissy

2019. május 1.

Fura cucc. Bár csaknem mindenki jó véleménnyel van róla, sokaknak büdös, hát, én össze-vissza szimatoltam és az enyémnek nincsen se illata, se szaga.
A másik furcsasága az állaga és a színe. Halványsárga, kissé opálos folyadék, ami vízszerű állagú, de olajos. Híg olajos méghozzá, egyetlen csepp is nagyon nagy mennyiség belőle, mert nagyon szét lehet kenni. Nekem sosem szívódik be, mindig ott ül a bőrömön, csúszik is meg olajosan ragacsos is tőle. Na meg fényes.
Én önmagában szoktam használni, micellás vizes arcáttörlést követően.
Nem mindig érzem a melegséget, amiről mások is beszámoltak, de van, amikor igen, néha erősebben, néha kevésbé, még nem jöttem rá min múlik ez. Csíp is néha, az elkapart sebekért büntet rendesen, és a gyógyulófélben lévő pattanásoknál is kellemetlen tud lenni...
Reggelre valóban simít. Tényleg szép bőrképet ad. Lehúzza a gyulladásokat, gyógyítja a pattanásokat és/vagy nyomaikat, és valahogyan tényleg kisimultabban ébredek, ha használom előző este. Azért nem botox, a mimikám megmarad tőle és tudom ráncolni, amit előtte is tudtam :) De valóban szép bőrképet csinál.
Bevallom, én akkor szoktam használni, mikor lusta vagyok végigcsinálni egy esti többlépcsős rutint, vagy nem marad rá időm, illetve ideális, amikor rövidebb távra utazom és nem akarom magammal vinni a fél pipere polcom. Akkor is szívesen veszem elő, ha éppen nem vagyok elégedett a bőrképemmel, több pattanást látok, szürke a bőröm, apró pattis, vagy, ha nagyon fáradtnak nézek ki.
Viszont mivel hetente csak egy pár alkalommal lehet használni, sokszor meg is feledkezem róla.
Mindezeket figyelembe véve hatalmas mennyiség a 30ml és az 1 év felbontás utáni lejárat meg elég rövid idő. Az ára meg ha-ha-ha kategória, de tényleg. Így ha kenem, akkor arc+nyak+dekoltázs és néha még kézfejre is...használjuk ki akkor a mennyiséget és ne romoljon ránk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 1.

Én önmagában szoktam használni, micellás vizes arcáttörlést követően.

sagioti14

2019. április 20.

3 hónapja használom, heti 2-3 alkalommal, 4 cseppet. A felkenés elején egy pillanatig a meleg érzet megvan, csak akkor és ott csíp, ha van egy kis hámsérülés, pici pattanás. Teljesen beszívódik és nekem abszolút semmi szaga nincs. Érdekes, hogy sokan büdösnek írják. Semmi "hűha de kisimult a bőröm reggelre". De azért elhasználom mind. Ártani nem árt. És talán a pigmentfoltjaim sem annyira erősek most a szoli után.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 20.

Mufurcka

2019. április 4.

Úgy tudom a Deciemnél folyamatos a tesztelgetés, a már meglévő cuccaikat is folyton változtatják, finomitják. Én ezt az ALA-t ma próbáltam ki, jól beijedtem az olvasott vélemények alapján, vannak egészen a végletekig menők ... Egyenlőre 2csepp ALA, elkeverve Ordinary plant derived sqalane-ban,
ami egyebkent illatmentes. Ennyire voltam bátor.:)
El kell mondjam, hogy semmi de semmi szagot nem érzek.
Azert utana nettó egy cseppet tettem a kezemre, hogy biztosra menjek, de ott sem.
Biztos vagyok benne hogy változtattak.
Hatását tekintve majd jövök frissíteni:D

***Ami még fontos lehet, a szagot tekintve, hogy hűtőben tartom, egy niodos fekete dobozban. Úgy tudom c vitamint es ezeket ajánlatos sötétben, hűvösen tartani.
Ha nem fejlesztettek rajta, akkor max a hűtő segít a szagtalansagot illetően.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 4.

ami egyebkent illatmentes. Ennyire voltam bátor.:)
El kell mondjam, hogy semmi de semmi szagot nem érzek.
Biztos vagyok benne hogy változtattak.
Hatását tekintve majd jövök frissíteni:D

Ha nem fejlesztettek rajta, akkor max a hűtő segít a szagtalansagot illetően.

alizee

2019. március 29.

az első ilyen csodaszerem úgyhogy egy kicsit én is be voltam tojva használat előtt és ugyanazt tapasztaltam amit elöttem sokan leírtak. első alkalmakkor fele-fele arányban szőlőmag olajjal kevertem de mostmár csak önmagában használok 6-7 cseppet. melegít is kicsit, nekem is irritálja a torkomat ha felvitelkor a számon veszem a levegőt, és pár perc elteltvével olyan irdatlan büdös lesz, hogy jáááájjj!
olyan csodás botox hatást nem tapasztaltam mint sokan, viszont sajnos még felnőtt koromra is küzdök a pattanásokkal DE amióta rendszeresen használom (heti 2x) azóta n.i.n.c.s.e.n.e.k.!!! ha néha találok is egy picikét arra mehet egy kis salicylic acid és ez a kettő bombasiker nálam.
amire konkrétan vettem, hogy a pattanások utáni kis gödröcskéket feltöltse és lassan de eredményesen mintha azon is segítene, úgyhogy kitartóan használom tovább. szuper termék!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

koirankeksii

2019. március 21.

Nagyon féltem az első használat során, hogy irritálni fog, így olajjal keverve vittem fel. Tényleg elég büdös és kicsit kaparta a torkomat. A harmadik alkalamtól kezdve már csak önmagában viszem fel, és nem félek tőle.
Amit csinál: a szem körüli erőteljes nevetőráncok (csak mimikai) reggelre gyakorlatilag leradírozódnak...esküszöm, vigyorogtam és nem voltak ott! hihetetlen számomra. Olyan, mintha botox kezelésen jártam volna.
Sokat gondolkodtam, hogy ez hogy lehetséges? De arra jutottam, hogy talán annyira feltölti a bőrt reggelre (a szám körül is meg szokott kicsit "dagadva" lenni az arcom (olyan mintha vagy 10 kiloval "kövérebb lennék", lehet jól állna pár kg :DD), hogy lehet emiatt nem jöttek elő nevetés közben a vonalak, mert a pufi arcrész, amit feltöltött, felfogja a száj felhúzódását. Ki tudja, mindenesetre durva.
Ami viszont sajnálatos, hogy ez estére visszaáll, így kár, hogy nem állandó a hatás. Jó is lenne :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Seabound

2019. február 23.

Én is azok táborát gyarapítom, akiknek reggelre teljesen kisimítja az arcát :) Nem tudom mitől függ, de nekem eszméletlen hatásos. Eddig egyszer használtam hetente, most kétszer fogom, nekem nem csíp, nem melegít, de tény, irdatlanul büdi.
Úgy látom, nagyon egyén függő, próbálja ki bátran, aki még nem tette, mert van akinek nagyon bejön, van akinek egyáltalán nem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 23.

vadmacs81

2019. február 20.

Heti két alkalommal használom csak, mert elég erősnek érzem, minden alkalommal csípi a bőrömet az első pár percben. A szaga borzalmas, de elviselhető, főleg a hatása miatt. Nekem másnapra látványosan kisimítja az arcomat. Az olajossága miatt kevés is elég belőle, mivel nagyon jól eloszlatható az arcon.
Jó kis cucc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 20.

Jó kis cucc!

Antioxidánsok: Thioctic Acid
Hidratálók: Propanediol

Tioktánsav, vagy más néven: alfa liponsav. A legtöbb antioxidánssal ellentétben víz- és zsíroldékony is egyben. Paula Begoun szerint bár kitűnő összetevő, vannak nála hatékonyabb antioxidánsok is. Egyes kutatások szerint gyulladáscsökkentő hatása is van.