The Ordinary

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2020. január 24.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Stabil, vízmentes alfa-liponsav oldat

Az alfa-liponsav egy igen erős antioxidáns, képes megújult kinézetet adni a bőrnek, javítani annak textúráját és tónusát. Ez a formula kivételesen magas, 5%-os koncentrációban tartalmaz nagy tisztaságú alfa-liponsavat.

Napi használata nem javasolt, heti 2-3 alkalommal 2-3 cseppet ajánlott használni. Olajokban hígítható.

rtteszvesz

2019. február 19.

Nem érzem a wow hatást. Először 1 héten 1szer, majd 2szer használtam/om, lassan fogy, félek elromlik és nyárra már nem szeretném ezt használni. Kicsit macerás is használni, néha csíp, néha nem. Ami viszont feltűnt, hogy sokszor használat után piros gyulladt patik, illetve rendes patik jönnek ki tőle. 2 nap alatt elmúlnak. Lehet egyszer bekenem a teljes testem, hogy elfogyjon, de nem győzőtt meg, hogy erre nekem szükségem van. Nem veszem meg többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 19.

Agnyecko

2019. február 15.

Az én arcomat nem vasalja ki másnapra ez a szérum.
Szaga felkenés után tényleg van, de szerintem nem gáz.
A 2 csepp nekem elég, olyan olajos, hogy alig győzöm eloszlatni magamon.
Utálom, hogy időnként szétcsípi a teljes arcomat, máskor semmit nem érzek, ismét máskor csak a szemem alatti bőrt csípi (tegnap le is mostam az arcomról, olyan kellemetlenül csípett épp a legkritikusabb szem alatti részen).
Ezek miatt alig-alig használom már.
Up:
És 2019. januárjában ki is hajítottam, mert megromlott. Nem baj, úgysem használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 15.

Az én arcomat nem vasalja ki másnapra ez a szérum.
Szaga felkenés után tényleg van, de szerintem nem gáz.
A 2 csepp nekem elég, olyan olajos, hogy alig győzöm eloszlatni magamon.
Ezek miatt alig-alig használom már.
Up:

devababa

2019. február 7.

Kozvetlenul a felkenes utan picit ragacsos de kesob teljesen felszivodik. Heti ketszer hasznalom es valoban nagyon jo az eredmenye. Rengeteg ideig eleg lesz meg ugy is hogy bosegesen teszek az arcomra nemcsak 2-3 cseppet hanem van hogy 6-7 cseppet it. Nekem nem bizsereg tole az aecom es nem is melegszik, ami lehet azt jelenti jol toleralom. Nappal zsirosabb kremet kell hasznalnom, de ez engem nem zavar (nemsokara ugyis csak fenyvedot hidratalot teszek magamra). Reggelre udebb, simabb a borom, habar mely rancaim nincsenek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 7.

Evolintentz

2019. január 16.

először amikor használtam még nem jöttem rá, hogy ennek van brutális égett gumi szaga és vagy háromszor másztam ki az ágyból körbejárni a lakást, hogy mi gyulladt ki..másodjára már gyanús volt, most ahogy olvasom itt a hozzászólásokat.. hát igen, ez sajnos tényleg büdös és ráadásul kell legalább egy óra mire nem érzem a szagát. Nekem felkenéskor csípi a bőröm pár másodpercig és csak utána vált át melegségbe, viszont a hatását nagyon szeretem. Konkrétan kifeszíti a bőröm, teljesen sima lesz, semmi érdesség. Heti egyszer használom, lehet, hogy később átállok a heti 2-3 alkalomra mert így esélyem sem lesz elhasználni a lejárata előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

Pünyike

2018. december 27.

Tényleg erős! Hetente háromszor használom, reggelre tükörsima a bőröm. Én semmi bizsergést, melegséget nem érzek, pedig nem sajnálom az arcomra. Utána rendesen hidratálok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 27.

TimeaZsofia

2018. december 3.

2 hónapja használom ezt a terméket, hetente egyszer. Nagyon-nagyon jó hatása van, szerintem elég tényleg a 2-3 csepp, amit a gyártó javasol, valamint hűtőben kell tartani, ez is rá van írva. Az a titka, hogy bele kell masszírozni a bőrbe. Én a vizes termékek után viszem fel, aztán várok 20-30 percet, úgyis este lehet csak használni, és ALAPOSAN utánahidratálok. Csillagos ötös a hatása, ez a leglátványosabban ható Ordinary termék szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 3.

Nutellabella

2018. november 27.

Már használom egy ideje. Büdi is, melegít is, mégis szeretem használni. Nem mondom, hogy másnap teljesen kivasalt és photoshoppolt az arcom, de valamennyit segít. Egyedül attól tartok, hogy idővel oxidálódik az üvegben, netalán a szobahőmérséklet sok neki, s elveszíti hatékonyságát. Mivel csak pár csepp kell, elég sokáig elég. Maradjunk egy erős négyesnél.

Btw... valószínűleg én táplálékkiegészítőként is fogom szedni az alfa-liponsavat, kíváncsi leszek a hatására....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

Fincsodrett

2018. november 23.

Eleinte nagyon szépen teljesített, egy héten 1x-2x használtam este. enyhe melegséget én is éreztem, de fel voltam rá készülve. Egy hosszabb szünet után nyáron egyik este felkentem, reggel brutál piros lett az arcom, viszketett, nagyon kellemetlen volt... Semmit sem csináltam máshogy,mint előtte. úgyhogy megint eltettem, kb bő egy hét volt, míg rendbe jött a bőröm. kb másfél hónap múlva megint adtam neki egy esélyt, bár ne tettem volna. Este felkentem, de már éjjel borzalmas volt, viszketett az arcom, láng vörös volt, jó kis allergiás reakció. panthenol spray-vel és orális antiallergetikummal is egy hétig tartott, míg vállalható lett a bőröm. Soha többet nem fogom használni, elajándékoztam. Az a gyanúm, hogy nyáron hiába este alkalmazza az ember, valószínűleg, valamivel kölcsönhatásba lépett. Fényvédőt egyébként használok, ennek ellenére alakultak ki a reakciók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 23.

sinmo88

2018. november 23.

Nem is tudom mit mondjak róla. A szaga elég kellemetlen, és ha véletlenül rákerül az ajkamra irritálja. Hatását nem igazán vettem észre. Persze tudom én is, hogy a hasonló termékek használatának általában hosszútávon mutatkozik meg az eredménye, úgyhogy elhasználgatom, de nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

KittyMitty

2018. november 7.

Ma érkezett meg az első TO csomagom, amiben ő is benne volt. Első dolgom volt vadul rákenni az arcomra csak úgy simán, pedig aaaaannyiszor olvastam, hogy erős és, hogy finoman kell vele bánni. Nem volt okos dolog, de azonnal elkevertem mással és így már csak kellemesen bizsergett az arcom tőle. Nem szívódott fel gyorsan, percekig masszíroztam, de nem is baj, az én száraz bőrömnek jól esik. Nagyjából hét óra telt el azóta és az arcom gyönyörű, egységes, ragyog, úristen!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

Antioxidánsok: Thioctic Acid
Hidratálók: Propanediol

Tioktánsav, vagy más néven: alfa liponsav. A legtöbb antioxidánssal ellentétben víz- és zsíroldékony is egyben. Paula Begoun szerint bár kitűnő összetevő, vannak nála hatékonyabb antioxidánsok is. Egyes kutatások szerint gyulladáscsökkentő hatása is van.